تبلیغات

تبلیغات تبلیغات

جستجو در سایت

مدافعان حرم طرح خاورمیانه جدید را خنثی کردند

پنجشنبه 27 ژوئن 2019 0 نظر موضوع : اخبار

به گزارش فارس از ورامین، احمد رضا پوردستان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش شامگاه پنجشنبه در مراسم وداع با پیکر پاک شهید مدافع حرم مهدی ثامنی اظهار داشت: این مجلس معنوی و روحانی با حضور شهید مدافع حرم مزین شده که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) جان خود را تقدیم اسلام کرد.
وی گفت: ملت بزرگ و ولایت مدار ایران اسلامی نشان دادند که همیشه پشتیبان ولایت هستند و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناامید کردند.
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش بیان داشت: مردم کوفه در طی ۱۸هزار نامه که به امام حسین (ع) ارسال کرده  بودند و امام حسین (ع)را به کوفه دعوت کردند، ولی در نهایت خود و ۷۲ تن از یارانش در روز عاشورا باقی ماند.
پوردستان تصریح کرد: حرکت امام حسین (ع) در کربلا الگو سازی بود چرا که جوانان ایران اسلامی با تمام وجود در خدمت ولایت و رهبری بوده و هستند و در مقابل تمام سختی ها ایستادگی کردند و با تمام وجود از مرزهای کشور، ولایت و رهبری دفاع کردند و در این مسیر موفق بودیم  و بیش از ۲۰۰ هزار شهید را تقدیم انقلاب کردند.
وی گفت: مشکل اصلی استکبار جهانی با ایران دین اسلام است، انقلاب اسلامی استقلال، آزادی، مقاومت را با خود به ارمغان آورد. دشمن زمانی به خود آمد و دید که ایران در حال تبدیل شدن به  ابرقدرت در منطقه است که طرح خاورمیانه جدید را کلید زد.
وی تاکید کرد: داعش ویروس استکبار جهانی بود که روز به روز از طرف عربستان سعودی، آمریکا و اسرائیل در حال تقویت شدن بود، داعش مسوول اجرای خاورمیانه جدید بود ولی جوانان غیور مدافع حرم در مقابل داعش ایستادگی کردند و آنها را از پا در آوردند.
وی خاطرنشان کرد: شهدای مدافع حرم از مسائل مادی و دنیوی گذاشتند تا نقشه‌های استکبار جهانی در خصوص خاورمیانه جدید  اجرایی نشود.
وی یاد اور شد: سامانه‌های دفاعی کشور بسیار خوب هستند، پهپاد امریکایی  توسط موشک‌های داخلی مورد هدف قرار گرفت که توسط نیروهای هوا فضای سپاه ساخته شده بود.
پوردستان در خصوص  امنیت مرزها گفت: به پشتیبانی نیروهای نظامی و انتظامی به هیچ کشور حق ورود به مرزهای کشور را نمی‌دهیم و در صورتی که کشوری بخواهد از مرزهای کشور عبور کند با حرکت جدی نیروهای نظامی ایران مواجه خواهد شد.
مسوول مطالعات راهبردی ارتش در ادامه مراسم افزود: باید فرهنگ‌مقاومت را در جامعه نهادینه کنیم. ایران روز به روز در حال پیشرفت و ترقی است و این ترقی و پیشرفت است.
به گزارش فارس، مراسم وداع با پیکر پاک شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد با حضور امیراحمد رضا  پوردستان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش، مسوولان شهرستان ورامین و با حضور پرشور مردم دیار شهیدان  ۱۵خرداد در مسجد مهدیه ورامین برگزار شد.

صفحه پيشين
برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کنید و گزینه save as ... را بزنید.