تبلیغات

تبلیغات تبلیغات

جستجو در سایت

تذکر به رئیس جمهور برای الزام به فروش املاک و پرداخت بدهیهای موسسات مالی

یکشنبه 12 می 2019 0 نظر موضوع : اخبار

حجت الاسلام و المسلمین نصراله پژمانفر نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با بیان اینکه هنوز سهامداران تعاونی های زیر مجموعه موسسه کاسپین پول های خود را دریافت نکردند، گفت: سوال این است که چرا دولت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت سپرده گذاران چهار تعاونی فرشتگان، بدر توس، الزهرا و پیوند، و موسسات منحله پولی و مالی از طریق الزام سهامداران این موسسات برای فروش املاک و تامین وجه سپرده گذاران و همچنین تسریع در تسویه اقدام لازم نمی کند.
وی افزود: در حال حاضر بالغ بر 95 درصد سپرده گذاران موسسه منحله در سطح کشور مورد رسیدگی قرار گرفته و به صورت کامل و ناقص مبالغی را دریافت کرده اند که در این راستا سپرده گذاران چهار تعاونی مذکور زیر مجموعه موسسه کاسپین از روند ساماندهی ناراضی هستند.
نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: این سپرده گذاران همواره در طول سال اعتراضات جمعی برگزار می کنند و بطور میانگین هر 10 روز تجمع اعتراضی در سطح استان ها و کشور داشته اند.
حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر تاکید کرد: علت نارضایتی آنان نیز تاخیر در سامان دهی، عدم پرداخت سپرده، کسر سود از سپرده های سپرده گذاران و عدم کسر نرخ تسهیلات اعطایی است.
وی افزود: اینجانب در تذکری به رئیس جمهور خواستار حل مشکلات سپرده گذاران مذکور شدم.

صفحه پيشين
برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کنید و گزینه save as ... را بزنید.