برنامه خرید Cyberport – Technik-Highlights aus 45.000 Product finden. Cyberport Bietet akrele Rabatt-Aktionen، Neuheiten und Preisvergleiche.

برنامه Cyberport App را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد و یک محصول تکنیک می باشد که دارای یک گوشی هوشمند یا یک قرص Ihrem است. لپ تاپ شما از نوع LED-TV، Smart-Home-Produkte یا لپ تاپ یا لپ تاپ است و همچنین CyberPark شما را به نمایش می گذارد.

Bietet Ihnen die Cyberport App:
+ Über 45.000 Technik-Produkte
+ Die günstigsten Preise dank Preisvergleich
+ یکپارچه بارکد اسکنر
+ Online-Check der Produkt-Verfügbarkeit
+ Marken-Artikel besonders günstig
+ الهام بخش Durch Neuheiten und Charts

محصولات Große Produktbilder zeigen All Product Details، به شما این امکان را می دهد که اطلاعات مربوط به تکنولوژی اطلاعات را در اختیار شما قرار دهید و از آن ها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد. Hinzu kommen zahlreiche Nutzerbewertungenung، die ehrliches Feedback zu den Produkten geben. بنابراین کافی است اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. ein neues tablet oder notebook preiswert kaufen.

// Barcodescanner und Preisvergleich
آیا می توانم اطلاعات بیشتری درمورد الکترونیک درموردم داشته باشم؟ Barcodescanner setetherecenter setup and scannel Ihr Technik-Produkt: در صورتی که بارکد محصول مورد نظرتان باشد. در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار می گیرد و در صورت وارد شدن کپی برداری از مطالب تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد.

// Top-Marken، aktuelle Rabatt-Aktionen und Verfügbarkeit
Cyberport hat eine große Auswahl der Top-Marken-Artikel: اپل، Lenovo، Bose، سامسونگ، Sony u. v m در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی این محصول را می توانید به وسیله ی Cyberport و Verfügbarkeit بفرستید. برنامه نویسان نرمافزار را میتوانید از طریق ایمیل و یا از طریق Cyberport Store ببینید، در صورتی که Product Verfügbar این محصول را در اختیار شما قرار داده است، میتوانید از طریق این سرویس به آدرس زیر مراجعه کنید. برای رسیدن به اهداف خود، باید به دنبال راهکاری برای رسیدن به اهداف خود باشید.

// Cyberport inspiriert
Lassen Sie sich von der Cyberport Technikwelt inspirieren: Welche محصولی از جنس نرمافزار Markt und welche Sind die مطلول Top-Modelle؟ Neuheiten und Chats informieren über die neusten und besten Geräte. Unentschlossen؟ با توجه به این که این گوشی ها دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند، شما می توانید با استفاده از این لپ تاپ، لپ تاپ های خود را به راحتی لمس کنید و لپ تاپ های خود را به راحتی ببندید.

در صورت تکرار به طور کل یوزر حذف وی کنید.
+ ۴۵،۰۰۰ تکنیک-محصولات آنلاین موبایل
+ Große Produktbilder، viele Bewertungen und detaillierte Datenblätter
+ Aktionen und Neuheiten، نمودار ها و گجت ها
+ Integrierter Barcodescanner für schnelles Auffinden Ihres Lieblings-Produkts
+ Merkzettel-Synchronisierung
+ All Top-Marken-Artikel (اپل، بوز، لنوو، سونی، سامسونگ، وام.)

// پشتیبانی für Sie!
آیا می دانید، Wünsche oder Anmerkungen؟ Wir wollen ein bestmögliche Bedienbarkeit und Funktionalität der Cyberport برنامه ermöglichen، dafür erweitern und verbessern wir diese stetig. Wir freuen uns daher über بازخورد info@cyberport.de

Cyberport: Cyberport zählt zu den erfolgreichsten Technik-Shops در اروپا. www.cyberport.de را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم تا ۴۵،۰۰۰ علامت تجاری را در فروشگاه های مختلف خریداری کنید. Apple Notebook، Tablet، Computer و Smartphone sowie Unterhaltungselektronik und Haushaltsgeräte. در دنیای فروشگاه Cyberport در تو. a برلین، مونیخ، درسدن و وین، وین، ویکیپدیا، دانشنامه آزاد، سبک زندگی hautnah erleben. Unsere wöchentlichen Cyberdeals، در دسترس Cybersale، ein eigener وبلاگ sowie Facebook-، توییتر و کانال های YouTube رادیو Cyberport-Outfit ab.

By Cyberport

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما