به طور گسترده، یک مقاله کاربردی، یک گواهی کتبی است که متقاضی برای بررسی و ارزیابی به یک کمیته ارسال میکند. ارزیابی کنندگان از این مقاله برای دستیابی به درک بهتر از متقاضی استفاده می کنند تا تعیین کند که آیا متقاضی قادر به درک سیستم خود است، از آن بهره مند شود یا حتی به بهبود آن کمک کند. با مرور این مقاله، آنها قادرند تعیین کنند که متقاضی واقعا چه مطلوب و صالح است. این مقالات نشان می دهد که درجه سازمان، متقاضی قادر است در بسیاری زمینه های مختلف موفق شود. بنابراین، یک مقاله کاربردی نباید به آسانی مورد توجه قرار گیرد، بلکه باید به همان اندازه به عنوان یک مصاحبه رسمی شغلی مورد توجه قرار گیرد.

هنگام نوشتن مقالات پذیرش دانشگاه مهم است که مخاطبان را که قبل از تدوین آن مقاله خود را دریافت می کنید را درک کنید. این به شما کمک خواهد کرد که سبک خود را در متن کار خود انتخاب کنید و در نتیجه تضعیف تنش ایجاد کنید که در غیر این صورت مقاله شما خسته کننده و خسته کننده خواهد بود. این کلید برای نوشتن مقاله کاربردی موفق است که به شما اجازه می دهد کلمات را به طور مداوم بدون وقفه بگذرانید، که به طور معمول توجه ارزیابی کنندگان را از آنچه ممکن است خواندن جالبی را از بین ببرد

به منظور داشتن یک تصور خوب، شما باید اطمینان حاصل کنید که شما به قوانین بپردازید. نگاهی به شمارش کلمه ها داشته باشید و از خطوط مرتیاط متواضع باشید تا از ارزیابی کنندگان خود نعمت نداشته باشید. ورودی دبیرستان و اصطلاحات مربوط به مقاله شما، وقت خود را که ارزیابی کننده آن را بخواند، به حداقل برساند. به یاد داشته باشید که در هنگام نوشتن مقاله خود میل خود را برای موسسه قویا نشان دهید. دلایل محکمی برای این که موسسه بدون شک بهترین است برای شخصیت استعداد، مهارت و چشم انداز شما. همچنین تمام ویژگی های منحصر به فرد خود را نشان می دهد؛ هر چیزی که فکر می کنید، به عنوان یک ارزش پرورش یا بهره برداری در نظر گرفته می شود. به یاد داشته باشید هدف اصلی شما این است که برداشتن پذیرش را انجام دهید و دلایل آنها برای پذیرفتن شما نیازی به زحمت شما نیست.

مثبت، خلاق و متقاعد کننده باشید. هنگام نوشتن مقالات پذیرش با کیفیت بالا ضعف نشان ندهید و یا در هر مقاله ای از هر نوع عدم کفایت نشان دهید. به جای اشتباه تمرکز بر موفقیت های شما. اگر یک اشتباه به یک دستاورد منجر شد، ارزیابی کننده راجع به اشتباه را مطلع نکنید زیرا شما نمی دانید که آیا یک اشتباه رایج و یا احمقانه در نظر گرفته می شود.

سرانجام، همانطور که در حال نوشتن هستید، احتیاط کنید. اطمینان حاصل کنید که شما با محتوای مقاله خود آشنا هستید و هیچ چیز در آن نمیتواند به معنای اخلاقی ظالم و یا اجتماعی نبودن باشد. اگر، مثلا، شما پیش از این یک رهبر مسیحی بودید، شامل «ساختن کلیسای دور از برادران پر سر و صدا مسلمان» به عنوان دستاوردی نیست. با توجه به مسائلی که ممکن است به لحاظ اجتماعی ظریف و یا بهتر در نظر گرفته شود، با ریسک مواجه شوید، اما هنوز از پاسخ دادن به چنین مسائلی به طور کامل اجتناب کنید.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما