دوره های MBA در مدیریت بهداشت و درمان همه در کلاس درس است. دانش آموزان این دوره ها را با چهره به چهره تدریس می کنند تا بتوانند بدون هیچ گونه سردرگمی به افراد کمک کنند که این موضوع را کاملا درک کنند. با این حال، برخی از کلاس ها بر اساس آنلاین هستند. هنگامی که دوره را تکمیل می کنید گواهی دریافت خواهید کرد.

شغل در بهداشت و درمان

مدیریت سلامت شغل دانش و همکاری شما را در رابطه با مراقبت های بهداشتی و کسب و کار همسان خواهد ساخت. به این ترتیب شما مهارت هایی را که برای مدیریت یک بیمارستان، دفتر دکتر یا خانه سالمندان دارید نیاز خواهید داشت. دانش آموزانی که در تلاش برای تکمیل آموزش برای این حرفه حرفه ای هستند، معمولا مدرک کارشناسی ارشد در اداره بهداشت را دریافت می کنند. این امکان وجود دارد که شما بتوانید در این رشته به صورت آنلاین و در محوطه دانشگاه کار کنید. علاوه بر این، دوره های آموزشی شما شامل موضوعاتی از قبیل مدیریت منابع انسانی به اپیدمیولوژی مدیریتی و همچنین قانون و اخلاق می باشد.

یکی دیگر از حرفه های بهداشتی محبوب است که تبدیل به یک تکنسین داروخانه شود. شما می توانید این دوره را در برنامه یک تا دو ساله کامل کنید. شما آموزش خواهید داد تا یک بار در محل کارتان آمادگی خود را برای دریافت درخواست های تجویزی از مشتریان با استفاده از مهارت های مناسب خدمات مشتری فراهم آورید، سپس نسخه ها و برچسب های مربوطه را آماده کنید و مطمئن شوید که نسخه ها به درستی پر شده است.

برنامه فارغ التحصیلی برای پرستاران ثبت نام شده، استاد رشته پرستاری است. این برای کسانی است که می خواهند مدیران پرستار یا مدیران پرستار شوند. برنامه های MSN شامل دوره های مدیریت، توسعه سازمانی، بودجه بندی و اقتصاد سلامت هستند. اگر شما یک دوره آموزشی MSN را شروع می کنید، باید قبلا یک مدرک کارشناسی پرستاری دریافت کرده اید یا معمولا از پرستارانی که در معرض تخفیف می باشند، تمرین می کنید.

چرا ICRI؟

مقرون به صرفه: هند دارای برخی از کمترین هزینه های تحصیل در کشور است و ICRI از این سنت پیروی می کند. این قادر به انجام این کار است زیرا قادر است دانش آموزان با ارزش بی سابقه ای برای آموزش فوق العاده ارائه دهد.

تجربه: ICRI تنها موسسه در مدرسه هند است که به طور انحصاری برای برنامه های تحصیلات تکمیلی در فن آوران اطلاعات سلامت به سر می برد و در طول زمان به رهبران این حوزه آموزش داده است.

دانشکده: متخصصان و همچنین اعضای هیات علمی ماهر رهبران فعلی در این زمینه هستند. آنها همیشه برای کمک به دانش آموزان به طوری که قادر به درک مفاهیم تحت پوشش هستند.

انعطاف پذیری: ICRI به شما امکان می دهد تا گزینه های برنامه کاملا آنلاین را به جز برنامه های درجه ای منظم داشته باشید. شما همچنین می توانید بسیاری از برنامه ها را به صورت پاره وقت به تناسب برنامه های شلوغ خود ببرید.

تحقیقات: ICRI در نزدیکی بزرگترین مرکز پزشکی واقع شده است. به همین دلیل است که قادر به ارائه فرصت های تحقیق بی نظیر در طول مطالعات و همچنین پس از اتمام درجه.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما