بازیابی با اولین قدم آغاز می شود، اما آن را به پایان نمی رسد.

هیچ قرص جادویی برای از بین بردن هرج و مرج و ناراحتی که اعتیاد به مواد مخدر باعث می شود وجود ندارد. اعتیاد به مواد مخدر یک سفر آسان نیست. این جاده خشن است روزهای ناخوشایند و شبهای بیخوابی اعتیاد به اعتیاد، میل شدید به مقابله با برداشت ها و پس از آن تعهد روزانه برای تمیز بودن آن است. محصولات ما کمک می کند تا از بین بردن ریزش ها در طول راه.

محصولات Soothedrawal به طور مستقیم به کاهش و تسکین علائم خروج از مواد مخدر کار می کنند. فرمول های درمان اختصاصی ما مواد تشکیل دهنده مواد مخدر طبیعی مواد مخدر است که به طور خاص هدف قرار دادن و رفع ناراحتی از خروج حاد، هر دو در کوتاه مدت و دراز مدت. ما به شما کمک می کنیم تا از علائم فیزیکی خروج از بدن مطلع شوید و زندگی خود را ادامه دهید.

فرایند گام به گام ما از علائم قطع حاد و گرایش طولانی مدت برمی آید. ۶۰ روز اول برای استفاده از فرمولهای روز و شب استفاده کنید و فرمول تمدید آن تا یکسال طول بکشد تا در یک مسیر دائمی برای تردید بمانید. Soothedrawal امید واقعی برای موفقیت است. آن را امتحان کنید اعتیاد و خروج جدی هستند. فرمولهای درمان طبیعی ترک اعتیاد ما می تواند تفاوت قابل توجهی در روند بهبودی برداشت داشته باشد، اما نباید از هرکسی بخواهد در صورت نیاز به کمک پزشک کمک کند.

 *

فرمول روزانه (عرضه ۱۵ روزه) : علائم برداشت حاد با دوزهای منظم و روزانه فرمول روزانه کاهش می یابد. این ترکیب قدرتمند، اختصاصی به بدن کمک می کند تا خود را در سطح سلولی بهبود بخشد و در مقابله با درد مفاصل، پاهای بی قرار، تهوع، خنک / عرق، اسپاسم عضلانی همراه با برداشتن مواد مخدر کمک کند.

عرضه ۳۰ روزه) : یکی از بزرگترین مانع در اعتیاد اعتیاد به مواد مخدر است که قادر به خواب است. فرمول شبانه ما ساخته شده است که نه تنها به شما کمک می کند تا خواب خود را رانده، اما خواب عمیق را در حالی که خواب شما را تشویق می کند.

فرمول تمدید شده (عرضه ۱۵ روزه) : ایجاد شده برای مراقبت طولانی مدت مخلوط اختصاصی فرمول پیشرفته ما با اثرات ماندگار علائم برداشت و حفظ قندهای طبیعی به طور طبیعی تنظیم می شود. سطح بالای مصرف قند باعث عدم تعادل در سطح pH بدن و ایجاد همان واکنش شیمیایی در مغز به عنوان Opiate، به طوری که یک معتاد مجدد می تواند در واقع از یک اعتیاد به یکی دیگر.

مردم چه می گویند در مورد Soothedrawal

من همه چیز را سعی کردم، درست مثل داستان این مامان با پسرش. بنابراین زمانی که در مورد آن خواندید، واکنش روده من «نه، این فقط یک بازاریابی است». اما از آنجایی که من سعی کردم همه چیز را فهمیدم که چه چیزی می تواند صدمه ببیند. آنها درست بودند اما این یک قرص سحر آمیز نیست – اما هر فرمولی برای آن برای من کار کرد. آنها بوقلمون سرد را توصیه نمیکردند، اما این چیزی است که من انجام دادم و دو روز اول وحشیانه بود، اما در روز سوم من به کار برگشتم، کمی تلاش کردم اما روزی را از دست ندیدم. من تقریبا ۹۰ روز تمیز بوده ام و تقریبا آماده است تا فرمول بلند مدت را تغییر دهم. هرگز احساس خوبی نکردم و نمی خواهم برگشت کنم. Karl C. – VT

شوکه شد. واقعا انتظارش را نداشتم، اما مجبور شدم کاری را انجام دهم چون برنامه آزمایشی مواد مخدر را در محل کار آغاز کردم. یک آخر هفته طول کشید و ترکیه را ترک کرد. این یک ماه بوده است و در حالی که من هر چند وقت یکبار درد و درد دارم، اما ذهنم روشن است و تست های خلط من تمیز است. من قصد دارم کار خودم را حفظ کنم. Brennan L. – FL

چیزهای بسیار قوی که کار می کنند. مشاوره آنها را برداشت و به جلسات رفت. این را به هر کسی که به دنبال سوبکسون یا اکسی می آید توصیه می کند. برای من کار کرد. Chaz K. – CA

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما