مایکروسافت تبادل سرور برنامه شبکه ای است که در بخش های شرکت / سازمانی برای برقراری ارتباط و نگهداری از پایگاه داده ها استفاده می شود. این شامل دو جزء اساسی است: اطلاعات فروشگاه پایگاه داده و پایگاه داده موتور JET. فروشگاه اطلاعات شامل priv.edb و pub.edb است که به مدیریت صندوق پستی و اطلاعات عمومی ذخیره شده در Exchange Server کمک می کند. موتور پایگاه داده JET به حفظ ساختار دیسک در Exchange Server کمک می کند و دیسک را به دام می اندازد. یک پرونده EDB ایجاد شده است تا از تمامی پایگاه داده های Exchange شامل پرونده های STM، Log و Priv / pub.edb که در هارد دیسک کامپیوتر ذخیره می شوند، نگهداری شود.

زمانی وجود دارد که کاربران رفتارهای غیر معمول را در فایلهای Exchange EDB مشاهده کنند که اجازه دسترسی به پایگاه داده را نمی دهند. فساد دلیل اصلی این است که داده های صندوق پستی ذخیره شده در پایگاه داده Exchange که ممکن است ناشی از بخش های بد در هارد دیسک، خاتمه غیرعادی فروشگاه اطلاعات به علت خاموش شدن کثیف و غیره و غیره باشد. به دلیل تمام موارد فوق ذکر شده، داده های ذخیره شده در فایل های EDB می رود در حالت غیر قابل دسترس و هر بار که کاربر تلاش می کند تا به فایل EDB دسترسی پیدا کند، پیام خطا مطرح می شود.

چگونه فایلهای خراب EDB را بخوانم !!

خدماتی به نام ESEUTIL و ISINTEG وجود دارد که به منظور فسخ فایل فشرده EDB به صورت دستی حل می شود اما این روش فریب خورده ای نیست. بنابراین، توصیه می شود راه حل حرفه ای را برای به دست آوردن اطلاعات فایل EDB توصیه کنید. فایل های EDB که مخزن Exchange Server هستند، نیاز به نصب محیط مناسب و به طور کامل به Exchange برای مشاهده موارد صندوق پستی خود وابسته هستند.

ابزار بیننده EDB سوم شخص ممکن است برای حل این مسئله کمک کند اما به طور کامل به محیط Exchange برای مشاهده دادههای فایل EDB وابسته است. در چنین زمینه ای برای کاربران قانونی و وکلای حقوقی که نیازمند مشاهده داده های فایل های Exchange EDB فاسد هستند بدون نیاز به پلت فرم سرور Exchange نیاز به ابزارهای مستقل برای مشاهده اقلام صندوق پستی است. برای مقابله با چنین شرایطی ابزارهایی مانند بیننده فایل EDB وجود دارد که اجازه می دهد کاربران فایلهای پایگاه داده Exchange Server را بدون نیاز به Exchange و همچنین تعدادی از ویژگی های عالی که کاهش دهند وظیفه کاربر هنگام مشاهده هر فایل EDB فاسد است. در صورتی که کاربران فایل های EDB به شدت خراب و غیر قابل دسترسی هستند، بنابراین آنها نیاز به نگرانی نیست زیرا نرم افزار ارائه حالت پیشرفته اسکن گزینه، تنها با کلیک بر روی این گزینه، می تواند تعدادی از فایل های EDB فاسد بازیابی و تولید پیش نمایش فایل های EDB در قالب اصلی خود . این ابزار ها به صورت رایگان در دسترس هستند و به طور کامل روش احمقانه برای پیش نمایش قطعات اورجینال EDB به صورت مستقل هستند.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما