برای تنظیم رویدادهای بزرگ، شما نیاز به یک مکان ویژه ای دارید که همه چیز به آن تعلق دارد به این معنی است که هر نوع امکانات مورد نیاز برای انجام یک رویداد. این مکان ویژه محل برگزاری است. در محل های مختلف، شما می توانید هر نوع رویدادی مانند عروسی، کنفرانس مربوط به کسب و کار و یا دیگر، عملکرد، تولد، پذیرش و غیره انجام دهید. بریزبن یک شهر از مکان های است که هر نوع ملاقات. هر مکان از دیگر نگاه ها، طراحی ها، ترتیبات و امکانات دیگر متفاوت است. Lightspace همچنین یک حزب مدیریت محل برگزاری است که مکان هایی برای هر نوع عملکرد و یا رویداد با امکانات بهتر و ترتیب بهتر با بودجه مقرون به صرفه و در بهترین مکان فراهم می کند. گاهی اوقات شما نیازی به مکان ندارید اگر می خواهید رویداد را در خانه یا در هر مکان ساده تر تنظیم کنید. اما زمانی که کسی نمی خواهد رویداد را در خانه و یا دور از خانه برگزار کند، لازم است که محل برگزاری آن نیز باشد. Lightspace با امکانات بهتر نورپردازی را فراهم می کند و در طبقه بالا متصل می شود استودیوهای کار برنامه باز، تراس در فضای باز با منظره ای از منظر شهر.

مکان های فضای لایت با توجه به مهمانان شما. همچنین برای اقامت در شب با اتاق های زیبا وجود دارد. سالن های عروسی بریزبن در سراسر جهان مشهور است. پیدا کردن محل مناسب با توجه به انتخاب و الزامات شما یک کار بسیار دشوار است. عروسی می تواند در مکان های بسیاری مانند کلیسا، سالن ها، خانه، سالن ضیافت، یک تاکستان برگزار شود. اما بیشتر آن در محل های برگزار شد. برخی از عوامل کلیدی برای انتخاب محل مناسب برای عروسی مهم است. فاکتورهایی که برای محل مناسب مناسب است عبارتند از: محل، ظرفیت محل برگزاری مهمان، بودجه، تسهیلات با توجه به فصل عروسی، محل برگزاری مجوز، شما می توانید کمی زمان را صرف آن، اجازه عکس، روشنایی، موسیقی و غیره عروسی بسیار مهم است روز هر عروس و داماد یا زوج ها. بنابراین تصمیم می گیرند محل برگزاری مراسم عروسی را انتخاب کنند. هنگامی که محل برگزاری جشن فوق العاده ای را برگزار می کنید، محل برگزاری عالی را می توانید استخدام کنید.

فضای سبز ترکیب منحصر به فرد عناصر خام و طراحی شده یک اتاق زیبا با محیط باور نکردنی ایجاد کرده است. Lightspace مکان عروسی طراحی مناسب را فراهم می کند. چراغ قوه ۲ برای رویدادهای کوچکتر و فضای چراغ ۱ برای حوادث بزرگ با هر تراس در فضای باز و تسهیل سرویس شام کامل را فراهم می کند. ظرفیت lightspace بسیار خوب است. این هتل برای رویدادهای بزرگ رویداد ۱ و ۲ با تراس فراهم می کند، برای ۳۰۰ مهمان برای ۳۰۰ مهمان و کوکتل برای ۵۰۰ مهمان نشسته است. اما برای رویدادهای کوچکتر، فضای چراغ ۲ را با تراس فراهم می کند، ۸۰ مهمان را ترتیب می دهد و برای ۱۵۰ مهمان کوکتل می باشد.

بریزبن شهر محل برگزاری است. بهتر است برای استخدام هر محل، هر نوع محل برگزاری در آن محل برگزار شود. چراغ قوه یکی از آنهاست. برای رویدادهای تابع صرفه جویی تنها sitespace lightspace به دلیل تمام انواع امکانات و ترتیبات. اگر چه تابع می تواند هر نوع مانند کنفرانس و یا مرتبط با کسب و کار، تولد، عروسی، پذیرش، عملکرد آگاهی عمومی و یا ممکن است دیگر. کوئینزلند گنجینه ای از مراسم عروسی و مکان های پذیرایی و سایر انواع تابع است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما