این مقاله شامل راهنمایی های بالا در مورد چگونگی مراقبت از صدای شما به طور موثر، پوشش هر حرف الفبا از A-Z

با وجودی که در یک روش سرگرم کننده و نجیبانه با هم ترکیب شده است، تمام نکات پیشنهادی برای کمک به خوانندگان به دنبال صدای خود و آواز خواندن به پتانسیل کامل آنها طراحی شده است.

A-Z آواز خواندن و آواز ….

A = جریان هوا. هرگز نفس خود را در حالی که آواز خود را نگه ندارید. جریان هوا چیزی است که باعث ایجاد صدای آوازی می شود، بنابراین آن را جریان می دهد. روش مناسب برای نفس کشیدن را یاد بگیرید، به نام تنفس دیافراگم. بخش پایینتر از ریه های خود را پر کنید، به طوری که اگر یک لوله داخلی در اطراف کمر خود داشته باشید که به طور مساوی پر شده بودید

B = بویایی برای آواز خواندن مستلزم شانه شدن باقی می ماند و آرامش دارد و با نفس نفس نمی کشد. یک خواننده با تقویت عضلات در رگهای خود و پشت، قدرت را به صدای خود می دهد.

C = کنترل – کنترل در آواز ترکیبی از تکنیک ها است. کنترل نفس، رزونانس، زمین، قرار دادن، نگهداشتن و توانایی سوار شدن هوا، تمام عناصر کنترل است. مانند دوچرخه سواری، تعادل این همه چیز است که به آواز خواندن کمک می کند.

D = پشتیبانی دیافراگم قدرت و هماهنگی دیافراگم را افزایش دهید و تبدیل به یک حرفه ای در کنترل سرعت جریان هوا آزاد، مقدار جریان هوا آزاد و سازگاری جریان هوا آزاد شود.

دینامیک با استفاده از دینامیک هنر افزایش و کاهش حجم صدای شما را برای اضافه کردن بافت و بیان صدا می کند. این نیز به عنوان "رنگ" شناخته می شود. شما متوجه خواهید شد که در سبک های محبوب، صدای با یادداشت های بالاتر با صدای بلندتر می شود و با یادداشت های پایین تر، به جز زمانی که از falsetto استفاده می شود، نرم تر است.

E = الاستیک واژگان آوازی. صدای آوازی به دلیل انفجار جریان هوا از طریق شکاف طناب های صوتی ایجاد می شود که موجب ارتعاش و نوسان می شوند. انعطاف پذیری صوتی به علت سوء استفاده، عدم استفاده و / یا افزایش سن از بین میرود. حتما صدای خود را با تمرین های آوازی به طور منظم تمرین کنید تا صدای خود را در شکل نگه دارید.

F برای عضلات صورت است. برای تکالیف، خوانندگان مورد علاقه خود را در عمل زنده مشاهده کنید. توجه داشته باشید که چگونه فکوس خود را برای برخی از صداها رها می کنند و گونه های دیگر خود را برای دیگران بلند می کنند … شکل دهان شما تا حد زیادی بر تن و حجم صدای شما ایجاد می شود.

G = بازی حدس زدن. هرگز حدس بزنید که شما در حال خواندن است. قبل از اینکه دهانتان را باز کنید، یادداشت را در سر خود بشنوید.

H = یادداشت های بالا نیاز به جریان هوای ثابت و ثابت دارد. بسیاری از دانش آموزان تمایل دارند نفس خود را به عنوان آواز خواندن بالاتر است. جریان هوا را بگذار. سعی کنید جریان هوای خود را افزایش دهید و نتیجه را محاسبه کنید.

I = افزایش ظرفیت تنفس و کنترل کردن با انجام تمرینات تنفسی هر روز. اطمینان حاصل کنید که برای جلوگیری از تنفس الگو. خوانندگان باید مذاکره در مورد طول های هر اندازه متفاوت داشته باشند، بنابراین مهم است که همه کاره باشد.

J = Jacks Jumping. اگر شما دچار مشكل كردن كودك خود در كودكان به طور كامل مشغول به كار با آواز خواندن است، سعي كنيد بعضي از فعاليت هاي قلبي عروقي مانند پرش كردن جك ها را چند دقيقه قبل از شروع دوباره شروع كنيد. گاهی اوقات ابزار شما به سادگی نیاز به یک تماس بیداری هوایی دارد.

K = محدودیت های خود را بشناسید. بیش از حد بالا و یا کم نیست خواندن. به نقطه خستگی صوتی نپردازید هرگز فشار و صدای شما را فشار ندهید. انجام این کار در محدوده آواز بالا یا پایین تر یا صدای قوی تر، تنها صدایی است که از استرس بی روحی رنج برده است.

L = یادداشت های کم اغلب با جریان هوا بیش از حد آواز می خوانند. سعی کنید جریان هوای خود را کاهش دهید تا یک لحن طبیعی تر و آرام تر به دست بیاورد.

M = آینه آموزش در مقابل یک آینه میتواند به یک خواننده کمک کند که چیزهای زیادی در مورد ابزارش پیدا کند و همچنین تأیید کند که سایر اقدامات درست انجام می شود. اطمینان حاصل کنید که در طول آموزش آوازی به آینه تکیه کنید، اما قادر به ترک آینه باشید تا با مخاطب مواجه شوید.

N = هرگز نمیتوانید آواز بخوانید اگر درد به بلع بزند.

O = دهان خود را گسترده تر کنید. نه بار از ده این به شما کمک می کند که یک صدای قوی تر و واضح تر تعریف کنید.

P برای پروجکشن است. پروجکشن هنر صدای (از طریق هوا) را به بالا و به جلو و دور از شما فشار می دهد. خوانندگان، بازیگران و سخنرانان عمومی آن را انجام می دهند. "رسیدن به ردیف پشت". به خاطر داشته باشید حتی زمانی که صدای شما در زمین و در حجم پایین می رود، پروژکتور همیشه حرکت می کند و به جلو و عقب – به این دلیل که شما به طور مستقیم به جریان هوای شما مرتبط است.

Q برای خنک کردن است. بسیاری از مردم از اول می پرسند: "چه باید بکنم؟" من به آنها می گویم که اگر آنها به طور صحیح آواز بخوانند، مهم نیست که آنها چه می خورند، فقط سعی کنید هیدراته باقی بمانید – من دوست دارم آب آشامیدنی و آب میوه را بنوشم.

R = سفت نرم را افزایش دهید. ایجاد یک فضای بزرگتر در داخل دهان شما با بالا بردن کمت نرم و یا قسمت گوشتی پشت گلو ما کمک می کند تا یک آهنگ آواز قوی تر به دست آورید.

محدوده شما با دامنه خود متولد نمی شوید، می توانید آن را افزایش دهید. اگر نمیتوانید انگشتان دست خود را لمس کنید، هر بار انگشتانتان را لمس کنید – و انگشتانتان را لمس میکنید. محدوده شما می تواند به همان شیوه (با استفاده از تکنیک مناسب !!!) کشف شود و همچنین اگر شما از مرتب کامل خود استفاده نکنید، آن را کوچک می کنید.

S = آواز خواندن را از بین می برد. اگر شما عضلات را آموزش نمی دهید اقدامات لازم برای آواز خواندن از طریق نقاط ضعف، موفقیت هرگز به دست نخواهد آمد. از طریق آن بخوانید، دوباره از طریق آن آواز بخوانید و دوباره ….

T = قرار دادن تن. دانستن حقایق در مورد تن دادن و تکان دادن تفاوت در توانایی های یک خواننده را بسیار متفاوت می کند. به عبارت ساده، خواننده دارای حفره های متعدد بدن (حفره بینی، حفره قفسه سینه، و غیره) و تقویت کننده ها (استخوان ها، لیگامان ها، و غیره) است که به عنوان تشدید کننده عمل می کنند. با توجه به کنترل و توسعه صدای شخصی شما، تمرکز صدای آوازی از طریق اتاق مجاز مناسب با پشتیبانی مناسب است.

U درك كردن. اگر شما نمی فهمید که مربی شما به شما گفته یا چرا شما یک ورزش خاص انجام می دهید، لطفا بپرسید.

V = Vibrato. Vibrato یک نوسان طبیعی یا اجباری از لحن آواز است. تمرکز خود را بر یادگیری چگونه با vibrato آواز خواندن نیست. در عوض، تمرکز بر پایه های پایه آواز، تنفس و حمایت است. هنگامی که هماهنگی مناسب به دست می آید، vibrato به طور طبیعی رخ خواهد داد.

تمرین آوازی – تمرینات آوازی برای حفظ و ساخت ابزار شما بسیار مهم است. آنها را دست کم نگیرید. آنها صداهای آوازی خود را به طرز وحشیانه ای گرم می کنند و فقط آواز می خوانند و نمی توانند آواز بخوانند. رول لب ها یک راه خوب برای شروع هر روشی گرم است و می تواند بر روی مقیاس های مختلف انجام شود.

W = آب. اب. اب. نوشیدن آب دمای اتاق را تا آنجا که می توانید انجام دهید تا بتوانید هورمون صدای خود را حفظ کنید. اگر فقط آب سرد و یا گرم داشته باشید، آنرا برای مدت کوتاهی در دهان خود بکشید. این عمل باعث می شود که تنفس صدای شما ناگهان تحت تأثیر دما قرار گیرد.

W = Warm Up – این برای عملکرد عالی ضروری است – شما باید عضلات خود را گرم کنید. یک قاعده کلی این است که حداقل ۲۰ دقیقه تمرین های آوازی و ۴۰ دقیقه آواز بخوانید.

Y = شما می توانید با اثر بخورید! تمرین صدای خود را روزانه با محصولات معاصر درس صوتی. نه تنها بخوانید، وقتی می توانید با ضربه ای بخورید!

Z = Zzzzzzzz. مطمئن باشید که استراحت کنید اگر خسته هستید، صدای آن آن را نشان خواهد داد. بدن / دستگاه خسته به شما اجازه نمی دهد که بهترین صدا را تولید کنید.

لطفا به www.hollieyourweddingsinger.co.uk مراجعه کنید تا بیشتر بدانید که در آن "وبلاگ" و مقالات "نکات بالا" و "تمرین های آوازی" را پیدا کنید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما