Candybots میوه ها غذا – غذا را با میوه های مورد علاقه خود را: اپل، موز، نارنجی، توت فرنگی، انبه تا به حال با تمام بچه ها آشنا.
خوش آمدید به Candybots میوه مواد غذایی جهان! بیایید نام میوه را یاد بگیریم و مقدار زیادی غذای خوشمزه را با ۹ میوه معمولی تهیه کنیم: گیلاس، انگور، خربزه آب … و بسیاری دیگر!
فرزندان شما هر روز از میوه ها می میرند و میوه می خورند. آنها همچنین دوست داشتند شیرینی های شیرینی پزی، کیک، یخ زده و کیک با میوه ها ایجاد کنند.
بچه ها همه چیز را در مورد میوه های محبوب آموزش دهید: خربزه آب، سیب، موز … کشف و پیوستن به بسیاری از فعالیت های سرگرم کننده!

تمرکز اصلی این برنامه خلاق این است که کودکان را از این ویژگی ها پشتیبانی کند.
– تشخیص میوه: منو کشویی مانند یک داستان مواد غذایی ۹ نوع میوه را معرفی می کند. والدین و خانواده می توانند آنها را به بچه ها نشان دهند و بچه ها را انتخاب کنند که میوه ها را می خواهند یاد بگیرند.
– غذا را با میوه ها تهیه کنید: بچه ها را لمس، شیر و کشیدن به ریز ریز کردن، اسلاید، تمیز کردن، پخت و دسر های جالب و دلپذیر را با میوه ها ایجاد کنید.
– کارتون برای حفظ: کودکان در مورد شکل، رنگ و مواد تشکیل دهنده مواد غذایی از میوه در حالی که برای لذت بردن از تلفن های موبایل و حرکت کارتون کوتاه یاد می گیرند.
– آموزش: آموزش های خودکار و ساده همیشه برای کمک به بچه ها بدون حمایت والدین در دسترس هستند.
– استاندارد آمریکایی – انگلیسی: آسان برای شنیدن، دقیق آمریکایی – انگلیسی از صدای بچه های بومی، کمک می کند تا کودکان را به این زبان جهانی آشنا بسیار آسان تر است.
– رابط کشیدن و رها کردن آسان برای استفاده است، و اشیاء به راحتی در جای خود قرار می گیرند.
– اپل، موز و نارنجی آزاد هستند که سعی کنند. Candybots Fruits Full Pack – یادگیری تمام ۹ میوه معمول برای خرید در دسترس است.
– بدون تبلیغات در برنامه های Candybots.
محتویات میوه محتوا:
من اپل هستم
من یک توت فرنگی هستم
ما گیلاس هستیم
من یک انبه هستم
من نارنجی هستم
من یک موز هستم
ما انگور هستیم
من یک خربزه آب هستم
من یک آناناس هستم

نکات: "Candybots" را در نوار جستجو Appstore، YouTube و Google وارد کنید تا همه محصولات ما را پیدا کنید.

به دنبال برنامه های سرگرم کننده است که خلاقیت را در کودکان ۲ تا ۸ ساله ترویج می دهد؟ محصولات Candybots برای کودکان:
* برنامه های آموزشی برای کودکان نوپا:
– یادگیری انگلیسی پایه در راه سرگرم کننده، آسان و ساده همراه با والدین و خانواده: ABC، ۱۲۳، شکل، رنگ، حیوانات، میوه ها …
– راهنمای بچه های پیش دبستانی خود: چگونه شمارش اعداد، چگونگی حروف الفبا، چگونگی رسم اشکال، نحوه تماس با نام حیوانات و بازی با رنگ ها …
* برنامه های خلاقانه برای کودکان – بازی با سرگرم کننده:
– این کمک می کند تا بچه ها نقش های مختلف را کشف، یاد بگیرند که چگونه همه چیز کار می کنند، و یاد بگیرند که چگونه با دیگران کار کنند: چگونه به یک پزشک؟ چگونه می توان یک کشاورز، یک خواننده، یک خیاط، یک ابرقهرمان …؟
– ماجراها به طور خاص برای بچه ها طراحی شده اند تا سرگرمی و قلعه خود را در سن بسیار جوان پیدا کنند. آرزوی خوبی برای بچه ها می تواند خلاقانه در اولین مفاهیم و قواعد درست شروع شود
* آهنگ ها و فیلم های کارتون برای نوزادان:
– راهنمای بچه ها در مورد مهربانی، به اشتراک گذاری، شجاعت، دوستی و عشق ….؛ ارائه جملات مهد کودک، آهنگ های خوب شبانه، کتاب داستان خواب و موسیقی.
– واژگان کودکان، خلاقیت و آگاهی از جامعه ساخته شده است.
بازی کودکان و بازی های آموزشی Candybots برای iPad، دستگاه آیفون شما طراحی شده است. بازی در هر زمان و هر کجا – برنامه ها نیاز به اتصال به اینترنت فعال نیست.
فرزند شما زمان زیادی را با ما صرف می کند و به طور خلاقانه فکر می کند در حالی که از آن لذت ببرید!
بچه ها بازی می کنند و یاد می گیرند، دوست دارند والدین را مورد اعتماد قرار می دهند. شخصیت های دوست داشتنی و رنگارنگ Candybots.

By Candybots Company Limited

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما