زمان کمتری برای نوشتن یک لیست ساده در مورد تمام بازی های Wii که سازگار با Wii Balance Board (Wii Fit Board) بودم. اکثر آنها در حال حاضر آزاد شده اند، بعضی از آنها در اوایل سال آینده خواهند بود. من همچنین یک قدم کوچک برای هر یک از بازی ها را شامل می شد.

برای دسترسی سریع به Wii Unlocker اینجا را کلیک کنید

۱٫ All Star Cheer Squad – اساسا شما باید یک cheerleader بازی کنید که حرکت می کند تا تبدیل به سرپرست سر شود. شروع به عنوان تازه کار که باید سعی کنید حتی برای پذیرش به تیم ملی. هرچه بیشتر بازی کنید، روشهای پیشرفته تر یاد خواهید گرفت. شما می توانید سبک زندگی حرفه ای یا سبک بازی کوچک را بازی کنید.

۲٫ آکادمی قهرمانان: فوتبال – کاشی می گوید این همه، یک بازی اساسا برای پسران که عاشق فوتبال هستند. این عنوان شامل ۱۲ بازی مینی است. یا داستان داستان را برای مبارزه با یک آکادمی فوتبال بازی کنید سعی کنید تیم خود را در مسابقات قهرمانی ببرید.

۳٫ آواتار – بازی به فیلم آینده آواتار. این فیلم توسط جیمز کامرون است. این بازی یک بازی ماجراجویی مبتنی بر عمل است که در یک سیاره بیگانه اتفاق می افتد. در پایان ماه نوامبر منتشر خواهد شد.

۴٫ Daisy Fuentes Pilates – یک بازی تمرین عالی نه تنها برای همه دوستداران پیلات، بلکه همچنین افرادی هستند که می خواهند وضع خود را بهبود ببخشند و تمرین بیشتری را بدون رفتن به ورزشگاه انجام دهند. این بازی شامل ۱۰ برنامه پایلوت است. ۵ روال پیش تنظیم شده و ۵ مورد قابل تنظیم وجود دارد. این بازی در سطح مبتدیان شروع می شود، اما به سختی پیشرفت می کند. شما می توانید این بازی را به زبان انگلیسی یا اسپانیایی بازی کنید. مفسر دیزی فوئنتس است که شما را با راهنمایی های عالی خود در موضوعاتی مانند سلامت و تناسب اندام راهنمایی می کند.

۵٫ DanceDance Revolution Hottest Party 3 – عاقبت بازیهای انقلاب DanceDance. شما می توانید با پد رقص یا به عنوان عنوان این مقاله می گویم، با Wii Balance Board. این بازی را می توان در حالت تمرین، حالت داستان، حالت درس و حالت بچه ها بازی کرد. این بازی ریتمیک تاکنون بهترین است زیرا تمام عناوین قبلی Wii Balance Board را شامل نمی شود. این شامل بیش از ۵۰ آهنگ موسیقی است.

۶٫ دختران دیوا – Divas On Ice – یک بازی دخترانه زیبا که می خواهند به عنوان شاهزاده خانم یخی امتحان کنند. حالت حرفه ای در دسترس است، اما همچنین مینی بازی ها وجود دارد. بازی بطور جدی برای دختران ۸ ساله.

۷٫ نجات حیوانات پزشک Fizzwhizzle – بازی که در آن شما باید در مراحل پیشرفت برای نجات حیوانات. نوع بازی بازی. شما بیش از ۱۸۰ سطح بازی می کنید و می توانید ۶۰ حیوان مختلف را نجات دهید. این شامل یک حالت بچه با آزمونها در مورد حیوانات است.

۸٫ دون کینگ بوکس – یک بازی بوکس که در آن شما را به حلقه می روم برای مبارزه با بزرگترین بوکسورها در مکان های واقعی مانند مدیسون میدان باغ و یا Boardwalk سالن. ببینید اگر شما می توانید آن را به بالا – در حالت حرفه ای است. این یکی از بهترین بازی های امسال است. شما باید این بازی را امتحان کنید، حتی اگر بیش از حد به بوکس نرود. این کار تمرین یک بازی تناسب اندام را به شما می دهد، اما هنوز سرگرم کننده است. دارای رتبه نوجوان است.

۹٫ EA Sports Active بیشتر تمرینات – این عاقبت به بازی EA Sports Active Personal Trainer است که حدود یک سال پیش منتشر شد. یکی از بالاترین امتیازات تناسب اندام Wii. شما می توانید از Wii Balance Board، Remote Wii و Nunchuk برای این بازی استفاده کنید. این بازی ۳۵ تمرین جدید را به وجود می آورد که کل بدن را هدف قرار می دهد. بیشتر تمرینات در زمستان اجرا می شود، زیرا تمرکز بر بازی های آب و هوای گرم مانند گشت و گذار، اسکی جت و rafting است. همچنین بازیکنان را با یک چالش ۶ هفته ای مواجه می کند که پیشرفت بازیکنان را دنبال می کند.

۱۰٫ EA Sports Active Personal Trainer – این احتمالا موفق ترین بازی برای Wii Balance Board بود. شما می توانید به ورزش مانند در حال اجرا، توپ سبد، توپ غواصی، اسکیت غلتکی، بوکس، بیس بال، رقص و بسیاری از بازی های دیگر بازی کنید. این بازی شامل یک گروه مقاوم در برابر لاستیک برای تمرینات عضلانی و یک کیسه برای دویدن و در حال اجرا است. اگر می خواهید این بازی را با یک دوست انجام دهید، می توانید این ابزار را به طور جداگانه دریافت کنید. ثبت نام برای ۳۰ روز چالش با تمرین ۲۰ دقیقه خود را به شکل گرفتن. این بازی اتاق زندگی شما را بدون نیاز به خروج از خانه به یک سالن ورزشی تبدیل خواهد کرد.

۱۱٫ Go Play Circus Star – سعی کنید بزرگترین سازنده سیرک شوید. بازی در حالت حرفه ای و بازی مرحله ای به مرحله یا بازی های کوچک. بیشتر بازی ها در این عنوان با Wii Balance Board سازگار است. یکی از سه بازی سری بازی Go

۱۲٫ Go Play City Sports – یکی دیگر از سری های Go Play. بازی شش بازی خیابانی مانند توپ چوب، kickball، هاکی روی یخ و فوتبال بازی کنید. در حالت حرفه ای شما باید برای خودتان ایستاده و تبدیل به ورزشکار برتر خیابان خود شوید. بازی سرگرم کننده و گاه به گاه برای تمام خانواده.

۱۳٫ Go Play Lumberjacks – آخرین نسخه سری بازی Go. این عنوان به شما در خارج از منزل منتهی می شود که می توانید پنج دسته مختلف رویداد را بازی کنید. در هر یک از این دسته ها شما با سه بازیکن دیگر رقابت می کنید. یکی از بازی های سرگرم کننده، بازی مهیج آب است که در آن شما باید در یک ورودی تعادل داشته باشید.

۱۴٫ کاردستی جادویی طلا – عنوان دیگری برای تناسب اندام بزرگ. چه چیزی این بازی را منحصر به فرد می کند وقتی که شما آن را خریداری می کنید، یک آزمایش آزاد یک هفته در هر جشن طلایی دریافت می کنید. در بازی، تمرین شما با توجه به سطح آمادگی جسمانی شما انتخاب شده است. بنابراین شما لازم نیست نگران باشید که شما قادر نخواهید بود تا نگه دارید. شامل بوکس، در حال اجرا، پریدن طناب و بسیاری از ورزش های دیگر است.

۱۵٫ تصور کنید حزب مد – بازی برای همه دختران که دوست دارند برای زندگی در دنیای مد. شامل حالت اداری است که در آن شما یک طراح بازی می کنید که توسط مشتریان دشوار به چالش کشیده می شود. یا سعی کنید یک هنرمند آرایشگر باشید و مدل های خود را قبل از اینکه به باند بچرخانید، سبک کنید. شما حتی می توانید خود را نشان می دهد تلویزیون خود را همانند یکی از Heidi Klum. این بازی همچنین به شما اجازه می دهد تصاویر را از طریق Wii Wifi به اشتراک بگذارید.

۱۶٫ تصور کنید حزب عزیزم – برای همه شما که عاشق بازی های کودک ناز مثل پرتاب، رقص و هولا قلاب می شوید. بیش از ۳۰ بازی سرگرم کننده کوچک برای بازی وجود دارد. یا برای حالت حرفه ای که در آن مسئولیت یک مرکز نگهداری روزانه است، بروید.

۱۷٫ Jillian Michaels Fitness Ultimatum 2009 – یکی دیگر از بازی های تناسب اندام محبوب برای رشته مهندسی. این یک بازی سبک بوت کمپ است که بر چهار نوع تمرین تمرکز دارد: کاهش وزن، فواصل زمانی، صعود تپه و تمرینات قدرتی. درست مثل زندگی واقعی، بازی با گرم شدن شروع می شود، شما را در منطقه هدف خود نگه می دارد تا کالری ها را بسوزانید و برای کشش خنک شوند. این حتی یک حالت رقابتی دارد که در آن شما در برابر یک دوست بازی میکنید تا بتوانید کالری بیشتری بسوزانید. این بازی توسط جیلین مایکلز، جورج تناسب اندام هدایت می شود، که نه تنها شما را از طریق هر تمرین هدایت می کند، بلکه راهنمایی های شیوه زندگی را نیز ارائه می دهد.

۱۸٫ Jillian Michaels Fitness Ultimatum 2010 – دنباله ای از بازی تناسب اندام سبک بوت کمپ. این با یک بازی رزولوشن دیگر به بازی اضافه می شود. در این حالت می توانید برنامه های خود را تا شش ماه پیش برنامه ریزی کنید. درست مانند بازی اول، آن را بر روی قلب مانند حرکت، دوچرخه سواری، لگد زدن، پریدن جک تمرکز می کند. آموزش قدرت شامل تمریناتی مانند لگد زدن، فشار دادن، عقب، لگد زدن و بسیاری دیگر است. این ردیابی حرکت بسیار دقیق را ارائه می دهد تا به شما یک تجربه زندگی واقعی بدهد. این یک بازی توصیه شده است اگر شما می خواهید به سرعت شکل دهید.

۱۹٫ Saga Kororinpa سنگ مرمر – یکی از سرگرمی های مورد علاقه من از همه بازی های Wii است. این شامل بیش از ۱۰۰ سطح برای هیئت مدیره تعادل Wii است. نباشید زیرا من آن را سرگرم کننده بازی نامیده ام. این بازی به طور جدی به شما چالش می کند در حالی که سعی می کنید در سراسر مارپیچ ها حرکت کنید و تمام جواهرات نارنجی را جمع آوری کنید. اگر شما همچنین جواهرات سبز (یک در هر سطح) را جمع آوری می کنید، می توانید مراحل بیشتری را در پایان باز کنید. نه تنها شما می توانید مشکل را انتخاب کنید، بلکه سنگ مرمر های مختلف – هر کدام با نقاط قوت خود. جمع آوری تمام قطعات معبد stomp-temple و توانایی طراحی مارهای خود را در انتها باز کنید. شما در ۷ دنیای مختلف بازی خواهید کرد، هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند. پس پس از اینکه کل بازی را بازی کردید، می توانید حتی از طریق فای نیز از طریق فای ارتباط برقرار کنید تا سطوح پیشرفت بیشتری به دست آورید. از طریق وای فای، تخته های رهبر را بررسی کنید تا ببینید بهترین بازی شماست.

۲۰٫ ماریو و صوتی در بازی های المپیک زمستانی – رقابت در المپیک زمستانی ۲۰۱۰ در ونکوور، کانادا. شخصیت مورد علاقه خود را از بازیکنان مانند ماریو، صوتی و Donkey Kong را انتخاب کنید. این بازی به طور عمده طرفداران این شخصیت ها است. شما می توانید این بازی را در حالت تک نفره، چند نفره و جشنواره بازی کنید. حالت جشنواره بدین معنی است که شما از طریق تمام رویدادهای المپیک برای تبدیل شدن به بزرگترین المپیک قهرمان. این بازی شامل بازی های زمستانی مضمون مانند اسکی، هاکی، اسباب بازی و دوچرخه سواری است. اما شما همچنین رویدادهای رویایی را اجرا می کنید که در زندگی واقعی اتفاق نخواهد افتاد مانند مبارزه با گلوله برفی. شما شخصیت خود را با ترکیبی از Wii Balance Board، wii remote و nunchuk حرکت می دهید.

۲۱٫ ورزش کوهستانی – یک بازی دیگر زمستانی زمستانی که دارای شش ورزش کامل است تا تجربه بازی شما را رضایت بخش تر کند. اینها عبارتند از اسکی، اسنوبورد، بیاتلون، tobogganing، bobsledding و پیچش یا حلقه زنی. هدف این بازی تبدیل شدن به قهرمان کوه سفید است. اکثر بازی ها از Wii Balance Board (5 از ۶) استفاده می کنند

۲۲٫ مربی تناسب اندام من – این بازی تناسب اندام شامل ۵۰۰ تمرین مانند cardio، انعطاف پذیری و تمرین قدرت است. شما می توانید محیط مورد علاقه خود را با توجه به خلق و خوی خود را انتخاب کنید. همچنین موسیقی خود را با سبک هایی مانند موسیقی لاتین، هیپ هاپ، oldies، موسیقی از ۸۰ سالگی سفارشی کنید … همانگونه که پیشرفت می کنید، تمرینات بیشتر مورد نیاز است. همچنین شامل یک باغ مدیتیشن برای تمرین کشش و یوگا است.

۲۳٫ مربی گلف شخصی من – تنها بازی گلف که از Wii Balance Board استفاده می کند. هنوز منتشر نشده است بنابراین اطلاعات زیادی در دسترس نیست.

۲۴٫ NewU: Fitness First Personal Trainer – یک عنوان ورزشی دیگر که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. همانند بسیاری از بازی های دیگر تناسب اندام، مربی شخصی مجازی شما را از طریق مجموعه ای از تمرینات راهنمایی می کند. این بازی سعی خواهد کرد که شما را از طریق تناسب اندام و زندگی سالم به شکل بهتر بهبود بخشد بدون آنکه مجبور باشید راحت از خانه خود را ترک کنید.

۲۵٫ انحطاط – عنوان سربازی Wii که شما می توانید از طریق Wii Shop از طریق اتصال WiFi دریافت کنید.

۲۶٫ Playmobil: Circus – این بازی شخصیت های playmobil را با موضوع سیرک ترکیب می کند تا به طور عمده بازیکنان جوان را جذب کند. شما می توانید بیش از ۱۶ ترفند سیرک را برای تحت تاثیر قرار دادن جمعیت باز کنید. دو حالت چند نفره در دسترس هستند: در مقابل، جایی که شما در برابر یک دوست و کار گروهی رقابت می کنید، جایی که با یکدیگر کار می کنید تا به هدف خود برسید. بازی با فیل ها، شعبده باز، شیر و بسیاری دیگر از بازی های حواس پرتی عمل می کند.

۲۷٫ Punch Out – عاقبت به بازی محبوب بیش از ۱۵ سال پیش. بازی در برابر شخصیت هایی مانند Glass Joe و King Hippo. اگر اولین بازی را انجام دادید، بیشتر نام ها آشنا خواهند بود. در حالت حرفه ای شما باید در برابر ۱۳ مخالف پیروز شوید. هر کدام دارای ویژگی و ضعف خاص خود هستند. بازی های بوکس نه تنها بازی های سرگرم کننده برای بازی هستند، بلکه قطعا شما را به شکل به عنوان شما را از کل بدن خود را به بازی استفاده کنید. هیئت مدیره Wii Balance Board این بازی را حتی واقعی تر می کند.

۲۸٫ Rayman Raving Rabbids Party TV – تنها عنوان سری ریمن Raving Rabbids است که با Wii Balance Board سازگار است. این بازی بر مجموعه تلویزیونی، تبلیغات و کلاسیک تلویزیون متمرکز است. بازی کنید یا در حالت داستان که در آن شما از طریق یک هفته از تلویزیون با وظایف منحصر به فرد و چالش های بسیار خنده دار بروید. یا حالت حزب را با حداکثر ۸ بازیکن، چهار بازی که می توانند همزمان انجام دهند. در تمام این بازی های مینی، هدف کلی شما این است که به کمک خرگوش ها، تماشای تلویزیون روزانه را نابود کنید و به این ترتیب Rayman دیوانه می شود. دو بازی از ۶۵ + Beestie Boarding (کشویی پایین تپه پر از موانع که در آن هیئت مدیره یک wildebeest است) و باغ Weeden (خلاص شدن از شر همه علف های هرز در باغ با اسپری کردن آنها با سم – اعمال فشار به Wii تعادل هیئت مدیره برای موفقیت در چالش). به طور کلی، یکی از بازی های حزب شماره یک

۲۹٫ Shaun White Snowboarding Road Trip – شان سفید دستور میدهد شما را تبدیل به یک snowboarder بزرگ کنید. هیئت مدیره را روشن کنید تا کوه را درست مثل اسنوبرد واقعی درست کنید. شما می توانید مناظر با سیستم دوربین منحصر به فرد و گرافیک زیبا لذت ببرید. یا برای چالش های رقابت در حوادث اسنوبوردی بروید چهار شرکت برای تحقیق وجود دارد: آلاسکا، اروپا، ژاپن و پارک شهر.

۳۰٫ مرحله جهانی اسنوبوردی شاون سفید – به تازگی منتشر شد. عاقبت بازی Shaun White Snowboarding Road Trip است. این بازی دقیقا همانند پیشین دارای امتیاز ۱۰+ است. آیا شما می توانید آن را در نیم لوله برای بهتر شدن از هر کس دیگر؟ یک بازی خوب اگر شما از هر برف زندگی می کنید، اما هنوز هم می خواهم بدانم که چگونه به اسنوبرد احساس می کند.

۳۱٫ قهرمانان اسکیت شهر – یک بازی اسکیت ای که در یک شهر آینده در بالای آسمان خراش ها اتفاق می افتد. شما باید بین قطارها، هلی کوپتر بیش از اتومبیل ها و سایر حرکات دیوانه بازی کنید. هدف بازی این است که حریف خود را با مهارت و حرکت خود خارج کنید. شما باید یک دوست آزاد و صلح را در شهر ایجاد کنید. همه اینها اگر شما می توانید استاد اسکیت بورد شوید. دارای حالت چند نفره تا چهار بازیکن است.

۳۲٫ Skate It – یک بازی اسکیت باز واقع گرایانه که در آن شما می توانید پارک اسکیت خود را با رمپ ها، ریل ها، نیمکت ها و بسیاری از اشیاء دیگر اسکیت بازی سفارشی کنید. حالت حرفه ای به شما اجازه می دهد تا در سالن های اسکیت رقابت کنید تا اسکیت باز سال باشد. این بازی برای شما است اگر شما به اسکیت و فرهنگ کل اسکیت بپردازید.

۳۳٫ اسکی و شوت – بازی سبک بیاتلون که شامل آهنگ های اصلی جام جهانی می شود. اما شما نمی توانید تنها در آن نقاط ورزشی اصلی رقابت کنید، بلکه همچنین آیکون های ورزشی بیاتلون در زمان واقعی مانند کتی ویلهلم و مایکل راش را بازی کنید. از ۲۰ آهنگ مختلف و بیش از ۱۵ مکان بین المللی را انتخاب کنید. همانطور که عنوان می گوید، شما در اسکی روی زمین و تیراندازی هدف قرار می گیرید.

۳۴٫ Snobby Riot – یکی دیگر از عنوان Wii Ware است که شما می توانید از طریق کانال خرید Wifi Connect از wii خود دریافت کنید.

۳۵٫ یوگا استراتوسفر – هنوز در مورد این عنوان چندان شناخته شده نیست و یا زمانی منتشر می شود.

۳۶٫ توپ فوق العاده میمون: گام و رول – انتشار برنامه ریزی شده در فوریه سال ۲۰۱۰ است. این دنباله ای به سری سوپر میمون توپ محبوب است. شما یک میمون را بازی می کنید (چندین مورد مختلف برای انتخاب هر یک از آنها با نقاط قوت خود) در یک حباب غول پیکر که باید سطوح به پایان برسد و موز را جمع آوری کند.

۳۷٫ بزرگترین بازنده – بازی به نمایش تلویزیونی محبوب "بزرگترین بازنده". نه تنها برای کسانی که می خواهند وزن خود را از دست بدهند بلکه همچنین برای کسانی که می خواهند به شکل خود ادامه دهند و وزن نداشته باشند. مربیان باب هارپر و جیلیان مایکلز شما را از طریق تمرین هدایت می کنند، انگیزه می گیرند و همه چیز را به شما تحمیل می کنند. این عنوان شامل بیش از ۸۸ تمرین است که بدن فوقانی و پایین، هسته و قلب را هدف قرار می دهد. همچنین یوگا را به شما آموزش می دهد و بنابراین وضعیت خود را بهبود می بخشد. Wii Balance Board می تواند در بیش از ۶۶ تمرین استفاده شود. از چالش های ۴، ۸ یا ۱۲ هفته ای را انتخاب کنید و ببینید آیا می توانید در بالای وزن زرد خط بکشید. به تمام ویژگی های فوق ذکر شده شامل بیش از ۵۰ دستورالعمل سالم و تقویم برنامه ریزی روزانه می باشد.

۳۸٫ سرگیجه – یک بازی اکشن که در آن شما باید یک توپ فلزی را کنترل کنید. سعی کنید آن را از سقوط از طرف فقط با تعادل بدن خود را. به نظر می رسد آسان است، اما در واقع بسیار حیله گری است. این بازی در یک محیط آینده در بالای آسمان خراش ها و ساختمان های بلند قرار دارد. این شامل ۵۴ سطح و دارای ۴ حالت مختلف است. حتی می توانید توپ خود را سفارشی کنید تا کنترل های منحصر به فرد آن را به دست آورید.

۳۹٫ Walk It Out – یک بازی پیاده روی در آینده. این بازی در ژانویه سال ۲۰۱۰ منتشر خواهد شد. هر چه بیشتر شما گام می برید و راه می روید، زیباترین جهان شما تبدیل خواهد شد. این بازی دارای بیش از ۱۲۰ آهنگ است که باید شما را متمرکز و انگیزه نگه دارد. این بازی پیشرفت خود را دنبال می کند و کالری ها را با نمودارها و نمودارها سوخته می کند. شما می توانید از Wii Balance Board، کنترل کننده رقص رقص رقص، Remote wii و nunchuk برای بازی استفاده کنید. این یک بازی بسیار محبوب در ژاپن است، جایی که در حال حاضر منتشر شده است.

۴۰٫ ورزشهای آبی – این بازی بر روی بازی های مضمون تابستانی مانند بادبانی، اسکی جت، گشت و گذار و غواصی تمرکز دارد. مکان های مختلفی برای انتخاب از استرالیا و آفریقای جنوبی وجود دارد. کلاهبرداری را انجام دهید و آنها را جمع کنید تا امتیازات زیادی کسب کنید.

۴۱٫ ما اسکی و اسنوبرد – از ۱۴ دوره و از مبتدی تا پیشرفته در این بازی اسکی عالی را انتخاب کنید. اگر میخواهید اسکی یا اسنوبورد بروید، انتخاب کنید. شما در مسابقه مبارک اسکی هستید که در آن شما می توانید در اسکی، مسابقات و یا ترفندها با اسنوبرد خود تمرکز کنید. با استفاده از هلی کوپتر، منطقه اطراف را بررسی کنید. شما حتی می توانید تصمیم بگیرید که چه روزی می خواهید اسکی را تجربه کنید: در طول روز، بعد از ظهر با نور گرم یا شب در زیر آتش بازی.

۴۲٫ ما اسکی – باز هم شما در معبد اسکی مبارک هستید. این بازی به شما اجازه می دهد اسکی را تنها انجام دهید اما مطمئنا از دو کوه بزرگ لذت خواهید برد. شما حتی می توانید دامنه های الماس سیاه را امتحان کنید. درست مثل بازی قبلی، شما می توانید زمان روز را انتخاب کنید و البته که می خواهید امتحان کنید. به طور کلی یک بازی سرگرم کننده برای تمام خانواده است.

۴۳٫ Wii Fit – معروف ترین بازی برای Wii Balance Board. این بازی است که اولین بار با هیئت مدیره منتشر شد. بخشی از عنوان تمرکز بر روی تعادل خود را مانند بازی های تعادل و یوگا. مورد علاقه خانواده ما بازی های تعادل است. شما با ۵ بازی شروع میکنید زمان بیشتری را صرف ورزش و بازی کردن بازی های بیشتری می کنید که می توانید باز کنید. دسته های دیگر عبارتند از آموزش قدرت و ایروبیک. شما حتی می توانید یک کانال Wii Fit را ایجاد کنید – یک حالت که در آن شما مجبور نیستید دی وی دی را برای انجام یک آزمایش بدن روزانه قرار دهید. هربار که آزمایش بدن انجام می دهید، وزن می شود و تعادل شما آزمایش خواهد شد. با توجه به این که نمره ای خواهید داشت که عنصر Wii Fit Age است. اگر شما ۱۰ سال یا بیشتر از سن واقعی خود دارید، خیلی جدی نگیرید. این فقط باید انگیزه شما را به انجام تمرینات روزانه و نگه داشتن در شکل.

۴۴٫ Wii Fit Plus – عاقبت به تازگی منتشر شده به بازی Wii Fit. این دو بازی را ترکیب می کند، بنابراین شما می توانید هر دو آنها را از یک CD بازی کنید. تفاوت این است که شما هم اکنون می توانید تمرینات خود را بسیار آسان تر و حتی تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید تمرین ۲۰، ۳۰ یا ۴۰ دقیقه انجام دهید. این بازی شش فعالیت جدید یوگا و تمرینات تمرین قدرت و ۱۵ بازی جدید تعادل را اضافه می کند. یک بازی بسیار سرگرم کننده برای تمام خانواده نه تنها اگر شما به تناسب اندام و کاهش وزن هستید.

۴۵٫ موسیقی Wii – از بازی Balance Board برای پخش ۶۰+ ابزار استفاده کنید. اما مهم نیست که دکمه ها را در یک زمان خاص مانند سایر بازی های موسیقی فشار دهید. این یک بازی بسیار گاه به گاه است که در آن هیچ درست یا غلط وجود ندارد. فقط در هنگام بازی در یک گروه لذت ببرید. شما می توانید به ۴ نفر دعوت کنید تا با شما در گروه خود بازی کنید. و شما حتی می توانید با دوستان از طریق اتصال فای ارتباط برقرار کنید. عطر و طعم خود را مانند سنگ، جاز و لاتین را انتخاب کنید.

۴۶٫ ورزشهای زمستانی ۲ چالش نهایی – بازی مضمون زمستانی که در ۱۸ رشته از ۱۱ ورزش مختلف زمستانی مورد آزمایش قرار می گیرد. در این بازی شما در مرکز رویدادهای ورزشی هستید که در سراسر جهان پخش می شوند. برخی از فعالیت ها شامل اسنوبورد، اسکی روی یخ، بیاتلون و اسکی پریدن است.

۴۷٫ مسابقات جهانی قهرمانی دو و میدانی – رقابت در ۲۸ بازی مختلف ورزشی تابستانی مضمون. برخی از این موارد عبارتند از: غواصی بالا، مانع و غرق است. ببینید اگر شما می توانید مدال طلا را برنده شوید و بهترین شخصیت خود را بهبود ببخشید.

۴۸٫ یوگا – اخیرا یوگا منتشر شده است که نه تنها در یوگا، بلکه در شیوه زندگی منحصر به فرد آن نیز تمرکز دارد. این به شما امکان می دهد بین حالت داستان را انتخاب کنید، جایی که شروع به یک مبتدی یوگا کامل کنید و به عنوان یک گورو یوگا پایان دهید. حالت تمرین، جایی که شما می توانید عناوین جدید یاد بگیرند. و حالت معمولی که در آن شما یک تمرین را تنظیم می کنید که چندین یوگا را قرار می دهد. اگر بازی تمرین یوگا را در بازی Wii Fit دوست داشتید، این بازی باید باشد.

اکثر بازی ها فقط بازی های گاه به گاه هستند که برای سرگرمی بازی می کنید. بعضی از آنها بازی های تناسب اندام عالی مانند Wii Fit و Wii Fit Plus هستند. و انتخاب من برای بازی سرگرم کننده ترین از کل لیست: سنگ مرمر صا Kororinpa. در این بازی شما باید مرمری را از طریق پیچ و خم تعادل و جمع آوری جواهرات رنگی در راه. ممکن است صدا خسته کننده برای شما، اما زمانی که شما آن را بازی می کنید واقعا معتاد می شوید. شما می توانید این بازی را نیز تنها با Wii Remote انجام دهید. (کمتر سرگرم کننده!)

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما