بازی بازی های ویدئویی تسویه حساب یک راه برای زنان و نوجوانان قبل از نوجوانان برای لذت بردن از ponies حتی در سیاره مجازی است. هنگامی که آنها را به دست می آورید، پون های واقعی زندگی گران هستند و زمانی که آنها را به عنوان حیوانات خانگی حفظ می کنید، گران هستند. و با اندازه گیری های آنها، آن را سخت نگه داشتن آنها را مانند دیگر حیوانات خانگی domesticated این گونه به عنوان سگ ها و گربه ها. شما باید ابتدا یک حیاط خلوت بزرگی داشته باشید تا بتوانید آنها را به کار و بازی بگذارید و به خانه ببرید و از جنبه ها دفاع کنید.

مامان و پدر فقط نمی توانند این نوع حیوان خانگی را برای بچه های کوچک خود ارائه دهند به سادگی به علت محدودیت ها و مسئولیت های مالی. به غیر از اینکه شما بتوانید یک تسویه حساب واقعی برای فرزندان خود داشته باشید، آن وقت زمان زیادی است تا خودتان را تنها بگذارید. اما آنلاین نیز می تواند جایگزین این ponies دوست داشتنی باشد. بازی های آنلاین این بازی ها مانند بازی های ویدئویی برتز می توانند علاقه ی بسیار کمی به استفاده از بازی های ویدئویی تسویه حساب شده در جهان مجازی را به عنوان جایگزین منحرف کنند.

Bratz Babyz Ponyz یکی از بازی های تسویه حساب براتز است که برای استفاده آنلاین رایگان است. این واقعا یک بازی بالا تقلید ساخت بالا بازی که مناسب برای زنان که ۵ سال قبل از قبل از نوجوانان است.

بازی های ویدئویی بریتز پونی اجازه می دهد بازیکنان را انتخاب کنید پنهان لباس بالا و ساخت بالا در سالن. یک کودک می تواند مدل موهای تسویه حساب را تقویت کند، آن را برساند و رنگ آن را تغییر دهد. بازی های ویدئویی به طور گسترده ای از تابع 'drag' استفاده می کنند تا اجازه دهند که بازیگران فقط کشیدن و رها کردن یا کشیدن و استفاده از منابع بازی قابل دستیابی را در وب سایت بازی انجام دهند.

پس از اینکه پونها لباس پوشیدند و با آرایش کامل شدند، بازیکنان می توانند بر روی دکمه «رفتن به نمایش» کلیک کنند تا بتوانند در ظاهر حضور داشته باشند. چهار مرحله برای انتخاب وجود دارد. یک بازیکن همچنین می تواند از ۴ آهنگ مختلف صوتی انتخاب کند. ممکن است یک عکس از تسویه حساب طراحی شده را چاپ کنید.

رنگ یکپارچه از حیاتی ترین بازی های ویدیویی برتز است. تغییر رنگ مروارید و دم دمنده تسویه حساب نیز می تواند توسط یک بازیکن انجام شود. بازیکنان قطعا از تم های رنگارنگ این بازی لذت خواهند برد. بازی کردن این بازی ها اجازه می دهد که مادران صلح و آرامش داشته باشند و برای بچه ها از خستگی مضر لذت ببرند. چند تا دختر کوچک و پیش از نوجوانی علاقه مندان از این بازی های ویدئویی تسویه حساب هستند و از لذت بردن از حضور در آنها به طور مداوم لذت می برند. این بازی ها نیز با تشویق خلاقیت بچه ها با استفاده از رنگ ها، هماهنگ کردن آنها و استخدام آنها در زیباسازی تسویه حساب طراحی شده اند.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما