من ۱۵ بازی شگفت انگیز را برای شما در ساعت اپل یا آی فون خود امتحان کردم. این ارزش بی نظیر است!

◉ کنگ
مثل پنگ، اما در یک دایره است. از تاج دیجیتال برای حرکت دادن دست و پا زدن در اطراف دایره استفاده کنید و توپ را در بازی نگه دارید.

◉ آجر سقوط
بازی سرگرم کننده یکپارچهسازی با سیستمعامل آجر بازی. برای قرار دادن آجر در اطراف، از تاج دیجیتال یا انگشت خود استفاده کنید. برای چرخش روی ضربه بزنید و بکشید تا آجر بگذارید. آجر را به هم بزنید تا یک خط را پاک کنید و نقطه را به دست آورید.

◉ ۲۰۴۸
لذت بردن از بازی اعتیاد آور ۲۰۴۸ در ساعت یا گوشی خود. برای پیوستن به تعداد کاشی ها، آنها را بکشید. به کاشی ها برسید تا سال ۲۰۴۸ برسد.

◉ مرتب سازی بر کارت
بازی فوق العاده ساده همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که کارت قرمز را بالا ببرید و کارت های سیاه را پایین بیاورید. درست است؟ از تاج دیجیتال استفاده کنید یا بالای صفحه و پایین صفحه ضربه بزنید.

◉ استیک پرش
کنترل Stickman را کنترل کنید و راه خود را از موانع چند رنگی دور کنید. کنترل او را با ضربه زدن روی صفحه نمایش و یا استفاده از تاج دیجیتال.

◉ پرنده بلوکی
ضربه بزنید تا صفحه Blocky پرواز کند. از لوله های سبز اجتناب کنید و بالاترین امتیاز را بدست آورید.

◉ مار
لذت بردن از بازی مار کلاسیک در ساعت شما. سمت چپ صفحه را لمس کنید تا سمت چپ و راست را به سمت راست بچرخانید.

◉ کاشی
کاشی سیاه برای تمیز کردن آن ضربه بزنید، اما کاشی های سفید را لمس نکنید یا از دست نروید. چقدر سریع می توانید تمام ۵۰ کاشی را پاک کنید؟

◉ دزدان دریایی
تو تحت حمله هستی استفاده از تاج دیجیتال برای هدف قرار دادن تفنگ خود و شیر روی صفحه نمایش برای شلیک دشمنان خود را. هلیکوپتر ها قطارهای قطار را دفع می کنند، اجازه ندهید که ۴ سربازان در هر طرف سرنشین اسلحه خود فرود بیایند یا شما شل کنید. سازمان دیده بان برای بمب های کاهش یافته از بمب افکن ها!

◉ مهاجمان
سفینه فضایی خود را با تاج دیجیتال کنترل کنید. تمام بیگانگان مهاجم را قبل از اینکه آنها را ببرید شلیک کنید.

◉ خودرو خودرو
شما دو ماشین را کنترل می کنید، به هر ماشین برای تغییر خطوط ضربه بزنید. اجتناب از مربع ها و جمع آوری حلقه ها.

◉ راه رفتن خط
از دایره دیجیتال برای جابجایی نقطه آبی استفاده کنید و در خط بمانید. بهترین امتیاز شما چیست؟

◉ شکستن آجر
بازی سرگرم کننده یکپارچهسازی با سیستمعامل شکستن بازی. استفاده از تاج دیجیتال برای حرکت دست و پا زدن خود و ضربه زدن به توپ. نابود کردن تمام بلوک ها به پایان سطح و گرفتن نمره بالا.

◉ تنیس
یک بازی راکت کوچک و توپ. استفاده از تاج را برای حرکت دست و پا زدن خود و توپ را بر روی خط ضربه. پخش حالت تک نفره یا علیه حریف هوش مصنوعی.

◉ هک کیسه
فوق العاده ساده به بازی و سخت برای قرار دادن. با ضربه زدن با دست و پا زدن، حوله را در هوا نگه دارید. گزاف گویی کیسه را به عنوان بسیاری از شما می توانید برای به دست آوردن نمره بالا.

همه بازی ها ویژگی:
> مدیران
> جلوه های صوتی
> پشتیبانی WatchOS3
> پشتیبانی از SpriteKit

By AlhoGames

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما