☆☆☆ با مرکز بازی چند نفره ☆☆☆
ستاره بسکتبال هر کجا که بروید

هنگامی که هیچ فرصتی برای بازی بسکتبال واقعی وجود ندارد، از بسکتبال مجازی آمریکا لذت ببرید!
چه کسی می گوید که بسکتبال فقط با بسکتبال در زمین ورزشی می تواند بازی کند؟ رقابت با دوستان خود را بر روی صفحه نمایش دستگاه های خود را با استفاده از اشیاء کروی مختلف با ویژگی های منحصر به فرد – بولینگ و توپ بیلیارد، و حتی شخصیت های توپ نمادین.

توپ را راحت تر و سوابق را تنظیم کنید
بازی بسکتبال بازدید از مکان های معروف ایالات متحده آمریکا!
مقدار زیادی از دستاوردها، پاداش ها، حالت های فوق العاده و حتی آنلاین – چند نفره در انتظار شما در بسکتبال ایالات متحده است.

★ سرگرم کننده مردان واقعی!
با توجه به بازی ما شما می توانید استراتژی را برای بازی های ورزشی و روش زندگی ایجاد کنید. شما یاد خواهید گرفت که تصمیم گیری کنید و مسئولیت آن را داشته باشید. بازی ما به شما کمک می کند که پایدار باشید، برای رسیدن به اهداف خود، قدرت خود را به درستی به اشتراک بگذارید.

★ ویژگی های اضافی:
امتیازات به دست آمده، انتخاب مکان هایی را که می خواهید برای بازدید، طراحی رنگ و ایجاد شرایط برای مهارت های اضافی را گسترش دهید. هر کس می تواند چیزی برای طعم و مزه اش پیدا کند!

این بازی به خوبی شناخته شده است "بسکتبال دیوانه" که قبلا به مسابقات قهرمانی جهان در بسکتبال منتشر شد و محبوبیت زیادی به دست آورد.

★ بازی با دوستان! مرکز محلی و بازی چند نفره جهانی!

★ دستاوردها
بسکتبال ایالات متحده برای مدت طولانی با بسیاری از دستاوردهای احتمالی شما را جذب می کند، بعضی از آنها نیاز به تلاش شما دارند.

★ ویژگی های اضافی
مکان ها، رنگ خط و توپ را انتخاب کنید. همه چیز به طعم و مزه اش پیدا خواهد شد. به روز رسانی فرصت های جدیدی را به ارمغان خواهد آورد.
√ نقشه های دقیق هر کدام با ویژگی های منحصر به فرد آن!
√ هر توپ آمار منحصر به فرد خود را دارد!
√RARE H.O.R.S.E. حالت با چند نفره!
√ بونوس و ارتقاء مهارت!
√ موسیقی اصلی و جلوه های صوتی!
√iOS 6.0 پشتیبانی + مرکز بازی!
√ کنترل های صفحه نمایش لمسی بصری!
√STATS، شما می توانید خود را می دانید: تعداد کل عکس ها، Total Missses، کل اهداف، Total First Strikes، Total Dots، Total Long Shots.

By YOMEN, Inc.

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما