او را با یک سیستم ردیابی وسیله نقلیه GPS

یکی از چیزهای بزرگ در مورد زندگی در این روز و سن، تکنولوژی مقرون به صرفه است که برای ما در دسترس است. در دهه های گذشته، اگر شما می خواستید کسی را دنبال کنید، شما مجبور به استخدام یک محقق خصوصی هستید، بدون تضمین اینکه شما هر گونه اطلاعات جامع و یا نتایج را دریافت کنید. امروز، اگر می خواهید خودروی شخصی خود را دنبال کنید، این آسان است که قرار دادن یک دستگاه کوچک در زیر ماشین و ورود به اینترنت.

آیا همسر شما بعد از رسیدن به موقع مریض یا مشکوک عمل می کند؟ آیا او در مورد جایی که او بوده و یا با او همکاری کرده است، همدست است؟ شاید او واقعا در خانه خواهرش است. با این حال، شاید او نیست. با مخفی کردن یک سیستم ردیابی وسیله نقلیه نقلیه جیپیاس تحت اتومبیل او، شما می توانید در یک نقشه گوگل که در حال حاضر، جایی که او بوده است و جایی که او به سر می برد، را مشاهده کنید.

از حریم خصوصی خانه، دفتر یا حتی اتاق هتل خود، می توانید یک وسیله نقلیه را در زمان واقعی از طریق اینترنت ردیابی کنید. از این لحاظ شما به معنای واقعی کلمه می توانید بر روی یک مبل در Starbucks نشسته و با لپ تاپ خود به فای دسترسی داشته باشید و وسیله نقلیه خود را پیگیری کنید – مهم نیست که کجا هستید یا جایی که ماشین در کشور است! روزهایی که یک محقق خصوصی برای ساعتها در ماشین بخوابانید، قهوه قهوه را میشوید.

تلفن همراه Recon

ما فقط با چند وسیله ای که به شما اجازه می دهد تلفن همراه شخصی را بیابید و تمام فایل هایی را که حذف شده اند دانلود کنید. آنچه این بدان معنی است این است که اگر همسر شما پیام های متنی را ارسال یا دریافت می کند و یا پاک کردن تماس های ارسال شده و دریافت می شود، دستگاه های متصل به تلفن همراه ما داده های حذف شده را بازیابی می کنند. این تکنولوژی نسبتا جدید است که محبوبیت آن در سراسر کشور به دست می آید.

کامپیوتر وی را نظارت می کند

سالهاست که چندین راه وجود دارد تا ببینیم چه کسی در رایانه کار کرده است. نرم افزار جاسوسی و ابزارهای تایپ کلیدی برای هر کسی که نصب می شود بسیار مقرون به صرفه و آسان است. اکثر این دستگاه های نظارت پنهانی کامپیوتر، سابقه ای از چیزهایی مانند آنچه را که وبسایت هایی که بازدید کرده اند، شرایطی که آنها برای جستجو، فرستادن ایمیل ها، ایمیل فرستادن آنها، تاریخچه مرور وب، گذرواژه ها نگهداری می کنند، نگه می دارد. و غیره. بسیاری از والدین از این فن آوری برای نظارت بر بچه هایشان استفاده می کنند، اما بدیهی است که این نیز یک راه عالی برای دیدن اینکه آیا شما یک همسر تقلب را در دست دارید. آخرین نسل از دستگاه های مانیتورینگ کامپیوتری یک درایو USB کوچک است که کاربر آن را برای حدود ۱۵ ثانیه شارژ می کند، سپس آن را حذف می کند و آن را با آنها نگه می دارد. بعدا کاربر به کامپیوتر بازگردانده می شود، دستگاه را به مدت چند ثانیه به دستگاه USB متصل می کند و هر بیتی از فعالیت را که به طور موقت رخ داده است، بارگیری می کند.

دوربین قدیمی جاسوسی قابل اطمینان

من حتی نمی توانم توضیح دهم که چگونه هزاران نفر از مردم من در طی ۱۰ سال گذشته صحبت کرده ام که دوربین های جاسوسی را برای گرفتن یک شوهر یا همسر تقلب خریداری کرده اند. در اکثر موارد، این شوهر است که برای کار سفر می کند و برای مدت زمانی طول می کشد که می خواهد ببیند چه زمانی همسرش از او دور است. نسل قدیم دوربین های جاسوسی حوادث ضبط را روی یک VCR وارد کرد، که مسلما یک چالش منطقی بود. امروز، با این حال، بسیاری از دوربین های مخفی جاسوسی ساخته شده است در DVR و می تواند فیلم را مستقیما بر روی یک کارت SD ضبط، از بین بردن نیاز به یک VCR در اتاق دیگری اجرا شود.

پیشرفته ترین تکنولوژی دوربین جاسوسی، دوربین کاملی پنهان زندگی از راه دور است. این اجازه می دهد تا کاربر را به مشاهده جریان ویدئو زنده از طریق اینترنت از هر نقطه از جهان است. بنابراین، رادیو ساعت نشسته به طور غیرمعمول در کنار تخت واقعا ارسال خوراک زنده از طریق اینترنت به آدرس آی پی استاتیک است که تنها شما می دانید. ما فقط یکی از این ها را به یک نجیب زاده در لس آنجلس رفتیم که هر هفته برای کسب و کار به نیویورک سفر می کرد. همسرش وقتی که قرار بود در خانه در رختخواب قرار بگیرد، به تلفن پاسخ نمی داد، بنابراین او وارد سیستم شده و به غذای زنده اتاق خواب دسترسی پیدا کرد. همانطور که معلوم شد، او واقعا در رختخواب بود، اما او تنها نبود. او به اندازه کافی دوست داشت تا با ما همراه شود تا نظرات خود را ارائه دهد و تجربه خود را با دوربین جاسوسی که ما او را فرستادیم به اشتراک بگذاریم.

تمام محصولات فوق در فروشگاه آنلاین ما، Spy Gear Pros موجود است. لطفا به ما اطلاع دهید اگر ما بتوانیم کمک کنیم

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما