هر گونه تغییر در هر نرم افزار یا سخت افزار در فایل های رجیستری منعکس می شود. تغییرات، اگر هر گونه تنظیمات کنترل پنل و یا سیاست های سیستم یا نصب نرم افزار و یا هر گونه ارتباط فایل ها ساخته شده ذخیره شده و ذخیره شده در رجیستری کامپیوتر است. شما هم اکنون می توانید به رفع رجیستری رایگان با تعدادی از برنامه های نرم افزاری موجود در اینترنت بروید.

دانش جزئی دانشمندان همیشه مرگبار است

گاهی اوقات کاربر گاهی تلاش می کند تا رجیستری رایگان xp را پیدا کند و این ممکن است باعث خرابی سیستم ارزشمند او شود. اگر کاربر یک دانش حرفه ای از فایل های ویندوز یا فایل های رجیستری را نداشته باشد، تغییرات در رجیستری می تواند برای سیستم کامپیوتری آن کشنده باشد. برخی از فایل های فیزیکی که به طور کلی به عنوان فایل های رجیستری شناخته می شوند وجود دارد و این فایل ها در مکان های مختلف موجود در هارد دیسک کامپیوتر قرار دارند. ذخیره سازی فایل های رجیستری در نسخه های مختلف رجیستر ویندوز متفاوت است. یک فایل رجیستری در دایرکتوری ذخیره شده و دارای دو فایل پنهان در نسخه های ویندوز ۹۵ و ویندوز ۹۸ است. بنابراین، رفع رجیستری رایگان فقط باید زمانی انتخاب شود که از تمام حقایق مربوطه مطلع شوید.

تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده شما

امروزه بسیاری از برنامه های نرم افزاری موجود است که به شما امکان استفاده از رجیستری رایگان را می دهد. همه کاربران برای دسترسی به فایل های رجیستری دانش ندارند و توصیه نمی شود که تغییرات در رجیستری ایجاد کنید، اگر مطمئن نیستید از نتایج و فایل های آن که تحت تاثیر قرار می گیرند. توصیه می شود قبل از انجام هرگونه اصلاح، نسخه پشتیبان از رجیستری را بسنجید تا تغییرات در هر خطایی ممکن است انجام شود. برخی از نرم افزارها رایگان نرم افزار تعمیر رجیستری را ارائه می دهند و کاربر می تواند به راحتی نرم افزار را اجرا کند و تمامی خطاها و فایل هایی که منسوخ شده حذف شوند.

تمیز کردن منظم رجیستری می تواند کمک بزرگی در حفظ عملکرد و سرعت کامپیوتر باشد. با رفع رجیستری رایگان نیازی به حیرت زدن حتی در مورد هزینه وجود دارد. به عنوان یک کاربر نصب یا غیر نصب نرم افزارهای بیشتر و همچنین سخت افزار، فایل های رجیستری بر این اساس تغییر کرده است. بنابراین، با استفاده از نرم افزارهای رجیستری تمیز کردن، تمام فایل های خطا را می توان به راحتی پاک و رفع کرد. با نرم افزار رجیستری Win32، پیام خطا DLL یا خطاهای EXE می تواند از رجیستری حذف شود. اکنون بسیار آسان است که رفع رجیستری رایگان را با تمام امکانات لازم برای ارتقاء قابلیت های رایانه انتخاب کنید.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما