سیستم عامل خانه (HOS) برای Apple HomeKit [MP] یک نرم افزار اتوماسیون کامل خانه با پشتیبانی از دستگاه های خانگی و پروتکل های هوشمند Apple HomeKit است.

نسخه [MP] برای کنترل چندین خواص و خانه ها در یک زمان طراحی شده است.

این نرم افزار یک برنامه سیب iOS / TvOS است که از هر جایی از جهان با هر دستگاه iOS فعال شده با اینترنت پیکربندی شده و کنترل می شود.

تکنولوژی WYSIWYG (آنچه که شما می بینید تکنولوژی شما اجازه می دهد تا از دوربین iPhone / iPad خود برای اضافه کردن عکس / پوسته های واقعی اتاق / دستگاه ها با یک تماس ساده استفاده کنید. VR (واقعیت مجازی) عملکردهای دقیق دکمه های واقعی دکمه دیواری / خطوط را در اتاق خود با تنظیمات ساده تر از تنظیم یک کانال در تلویزیون معمولی شبیه سازی می کند.

سیستم عامل خانه (HOS) برای کنترل سوئیچ های نور، ترموستات، قفل درب ها، تجهیزات صوتی / تصویری، دوربین ها، درگاه های گاراژ، دریچه های آب، مانیتورهای انرژی و خیلی بیشتر طراحی شده است. با یک کتابخانه اختصاصی از پروفیل های اتاق و کنترل از راه دور پوسته حرفه ای طراحی شده برای دیدار با بسیاری از خانه های مدرن اتاق و دستگاه.

ویژگی های اصلی:
– کنترل نور، سوئیچ دیواری / خطی، ترموستات، قفل درب، درهای گاراژ، دریچه های آب، مانیتورهای انرژی، حسگرهای محیطی، دوربین ها و غیره!
– دستگاه ها و پروتکل های Apple HomeKit را اجرا می کند.
– می تواند پیام های گفتاری را برای هشدار، اعلام و یادآوری ها از طریق بلندگو دستگاه داخلی صادر کند.
– چند پروفایل اجازه می دهد شما را به کنترل بسیاری از خانه ها که شما از همان دستگاه iOS / TvOS می خواهید.
– پشتیبان گیری و بازیابی پروفایل های خانه خود را بر روی کامپیوتر شخصی شما و در iCloud.
– WYSIWYG (آنچه شما می بینید چیزی است که شما به دست آورده اید) فناوری به شما امکان می دهد از دوربین آیفون / آی پد خود برای اضافه کردن عکس ها / پوسته های واقعی اتاق / عکس ها با یک لمس ساده استفاده کنید.
– کاربر پسند سفارشی بر روی سوئیچ صفحه نمایش با استفاده از تکنولوژی VR (واقعیت مجازی) عملکردهای دقیق دکمه های واقعی فشار دکمه دیواری / خطوط را با تنظیمات ساده تر از تنظیم یک کانال در تلویزیون معمولی شبیه سازی کنید.
– کتابخانه اختصاصی از پروفیل های اتاق و کنترل از راه دور پوسته حرفه ای طراحی شده برای دیدار با بسیاری از اتاق های مدرن خانه و دستگاه.
– پیشرفته مانیتور / کنترل مشاهده درجه حرارت داخلی، در محیط، رطوبت و مصرف برق را بررسی می کند.
– آیکون های سفارشی اجازه می دهد آیکون مورد نظر خود را برای هر دکمه ای که ایجاد می کنید انتخاب کنید.

By Ahmed El-Bermawy

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما