آلبوم ها! جعبه موسیقی خود را.

آلبوم ها – مکمل ایده آل برای موسیقی اپل. آلبوم ها موسیقی اپل را به مجموعه موسیقی شخصی خود تبدیل می کند. ویژگی های جدید آلبوم ها را می سازند! بیش از یک دستگاه پخش موسیقی و بیش از یک مجموعه از مجموعه موسیقی شما. با آلبوم ها شما ساده ترین دسترسی به کتابخانه خود را دریافت می کنید و می توانید گوش دادن به موسیقی بدون لیست های پخش بی پایان.

چرا به آلبوم نیاز دارید؟
آیا شما با موسیقی اپل هیجان زده شده اید؟ طیف گسترده ای از موسیقی فوق العاده است، اما آهنگ های خود را در میان بسیاری از آهنگ ها از دست می دهد.
آلبوم ها کمک می کند تا کتابخانه خود را به راحتی به عنوان به راحتی قرار دادن سی دی های واقعی خود را به قفسه سی دی در خانه کمک می کند.

آیا میخواهید مجموعه موسیقی بزرگ خود را دنبال کنید؟ آلبوم ها با استفاده از موسیقی اپل به جعبه انتخاب شما. شما می توانید آلبوم ها، لیست های پخش و آهنگ ها را در هر جعبه جمع آوری کنید. شما تصمیم می گیرید که چه موقع و کجا به موسیقی گوش می دهید.

آیا شما موافق هستید که طعم موسیقی شخصی و منحصر به فرد است؟ آیا شما عاشق آلبوم های افسانه ای از راک، جاز خاص یا ضبط های کلاسیک هستید و دارای نسخه های خاصی از آلبوم ها یا عناوین خود هستید؟ آلبوم های موسیقی ارزش هنری و شخصی و آلبوم ها دارند! افتخار این دو بعد است. به همین دلیل است آلبوم ها! لیست پخش ساده را جبران می کند: آلبوم های بسیار ارزشمند شما می توانند یک جای ارزشمند را دوباره بازیابی کنند.

آیا می خواهید دسترسی سریع به موسیقی خود را حتی اگر شما در خانه نیستید؟ آلبوم ها جعبه بازی موسیقی مورد علاقه خود را ارائه می دهد و به طور مستقیم می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. آلبوم ها امکان دسترسی سریع به هر هنرمند و آلبوم را به طور مستقیم یا با خودکار جعبه که به صورت خودکار پر می شود.

آیا بچه های شما موبایل خود را برای شنیدن کتاب های مورد علاقه خود و یا آهنگ های خود را می گیرند؟ سپس فقط جعبه خود را پر از آهنگ های دوست داشتنی خود، کتاب های صوتی و لیست های پخش.

و اگر دوست دارید یادآوری لحظات فوق العاده، آلبوم ها! به یاد کجا و زمانی که به موسیقی گوش می دهید. حتی می توانید آهنگ های خود را با عکس هایی که در آن زمان و مکان گرفته اید، مرتبط کنید.

با آلبوم ها تو می توانی:
      – به آهنگ بعدی یا آلبوم بعدی بروید، هرچه دوست دارید
– حرکت به جلو و عقب ۱۰ ثانیه
– از طریق مجموعه موسیقی خود را با استفاده از آلبوم های جذاب متحرک مرور کنید! جعبه موسیقی
– سازماندهی کتابخانه شخصی خود را به جعبه با استفاده از ابزار قدرتمند
– به طور خودکار جعبه های خود را از کتابخانه خود با استفاده از خودکار جعبه عملکرد – به عنوان مثال، تمام آلبوم سال جاری و یا هنرمندان مورد علاقه خود را پر کنید
– اجازه دهید جعبه خودکار به شما بازگشت به تنظیمات گوش دادن خود را برای یک مکان یا زمان خاص است
– گوش دادن به همان آهنگ و یا در همان نقطه در هر آلبوم پس از یک استراحت (ایده آل برای کتاب های صوتی)
– دسترسی به جعبه های از پیش تعریف شده مانند جعبه خودکار "Top 5" و "Here and Now"
– به سرعت مورد علاقه های فعلی خود را تگ کنید
– NEW: حالت خودرو ویژه با کنترل های بزرگ و نقشه برای بررسی ترافیک
– استفاده از توابع جستجو گسترده (متن کامل، برای پوشش ها و نقشه ها)
– لیست پخش فعلی خود را با شروع بازی و تابع جستجو ارائه دهید
– نمایش مقالات کارتونی از عادت های گوش دادن و موسیقی خود را مشاهده کنید
– موسیقی خود را با فیلم های شما Tube ادغام کنید
– انتخاب های موسیقی خود را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید
– غیر فعال کردن آهنگ ها در آلبوم هایی که دوست ندارید
– از برنامه در کنار ساعت اپل استفاده کنید
– ادغام استفاده از ۳D Touch: برای مثال، آلبوم مورد علاقه فعلی خود را به طور مستقیم از آلبوم ها پخش کنید! آیکون برنامه

By Heiko Mueller

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما