۱٫ وبلاگ خود را در زبان انگلیسی بنویسید . حتی برای افرادی که مجبور نیستند به زبان انگلیسی بنویسند، نوشتن می تواند راه خوبی برای یادگیری درست نوع واژگان مورد نیاز برای توصیف زندگی و منافع خود و همچنین تفکر در مورد چگونگی جلوگیری از اشتباهات گرامری باشد. اکثر مردم این مشکل را دارند که نمی دانند چه چیزی باید بنویسند. یک روش سنتی برای اطمینان از اینکه هر روز به زبان انگلیسی بنویسید، یک روزنامه انگلیسی است (مجله)، و روش جدیدی برای انجام این کار، نوشتن یک وبلاگ است. موضوعات محبوب شامل تجربه یادگیری زبان شما، تجربه شما در خارج از کشور، منطقه محلی، زبان شما و یا ترجمه اخبار محلی شما به زبان انگلیسی است.

۲٫ یک روزنامه جدید بنویسید . یکی دیگر از کارهای نوشتاری روزانه که می تواند برای افرادی که با نوشتن درباره روال های خود در یک دفتر خاطرات خسته شود، این است که درباره خبرهایی که خواندن و گوش دادن به هر روزه دارید بنویسید. اگر شما پیش بینی های خود را برای اینکه چگونه فکر می کنید داستان را توسعه می دهید (مثلا "فکر می کنم هیلاری رییس جمهور می شود") را شامل می شود، این می تواند دلیل خوبی برای خواندن نوشته های قدیمی شما باشد، زمانیکه شما همچنین می توانید اشتباهات خود را اصلاح کنید ساخته شده و به طور کلی بهبود آنچه شما نوشته شده است.

۳٫ برای یک نوبت به طور منظم انگلیسی ثبت نام کنید. برخی از وبسایت ها یک درس هفتگی یا حتی روزانه زبان انگلیسی را به حساب ایمیل خود ارسال می کنند. اگر تلفن همراه شما دارای یک آدرس ایمیل باشد، ممکن است نکات ارسال شده به تلفن شما برای خواندن در راه کار یا مدرسه باشد. لطفا توجه داشته باشید، با این حال، اینگونه خدمات معمولا به درجه دانشجویان مختلف نمیرسند، و باید آنها را به عنوان جزئی اضافه یا تجدید نظر در مطالعات انگلیسی خود بجای جایگزینی برای چیزی که شما یا معلم خود انتخاب کرده اید، استفاده کنید. با دقت بیشتری به آنچه که نیاز دارید یاد بگیرید.

۴٫ گوش دادن به MP3s . با وجودی که خرید موسیقی در اینترنت در بسیاری از کشورها محبوبیت بیشتری پیدا می کند، خیلی از افراد نمی دانند که شما می توانید از رادیو سخنرانی مانند کتاب های صوتی (بازیگر خواندن یک رمان) و رادیو سخنرانی را دانلود کنید. نه تنها این تمرین بهتر برای زبان انگلیسی است نه گوش دادن به موسیقی انگلیسی، از منابع مانند Scientific American، BBC و رادیو ABC Australia نیز آزاد است.

۵٫ گوش دادن به موسیقی انگلیسی . حتی گوش دادن به موسیقی در حالی که انجام کاری دیگر می تواند کمی برای چیزهایی مانند استفاده از ریتم طبیعی و تن سخنرانی انگلیسی استفاده می شود، هر چند زمان و توجه بیشتری که شما را به یک آهنگ می دهد بیشتر از یادگیری از گوش دادن به آن را دوباره در آینده

۶٫ اشعار را به آهنگ بخوانید. اگر چه فقط گوش دادن به یک آهنگ به زبان انگلیسی می تواند یک راه خوب برای واقعا یادگیری کلمات کورو به روش به راحتی به یاد ماندنی، اگر شما می خواهید واقعا چیزی را از گوش دادن به موسیقی انگلیسی شما نیاز به برخی از زمان برای خواندن اشعار این آهنگ با یک فرهنگ لغت اگر اشعار در بروشور سی دی داده نشود، ممکن است بتوانید آنها را در اینترنت پیدا کنید، اما لطفا توجه داشته باشید که برخی از سایت های اشعار عمدا چندین اشتباه در اشعار خود به دلایل حق نسخه برداری قرار داده اند. پس از اینکه اشعار را خواندید و درک کردید، اگر بعدا در همان زمان گوش کنید و بخوانید، این می تواند راهی خوب برای فهمیدن صداها در گفتار سریع، طبیعی و غیر رسمی باشد.

۷٫ کارائوکه را به زبان انگلیسی بخوانید . مرحله بعدی پس از درک و حفظ یک آهنگ، واضح است که آن را بخوانید. اگر چه بعضی از واژه ها تلفظ خود را به طور کامل به متناسب با یک آهنگ تغییر می دهند، اکثر کلمات دارای صداهای مشابه و تاکید بر هجا هستند به عنوان در گفتار نرمال. یادآوری اینکه کدام کلمات در پایان هر خط نیز می تواند راه خوبی برای شروع یادگیری زبان انگلیسی باشد.

۸٫ یک فیلم، موسیقی، هتل یا کتاب را بنویسید . یکی دیگر از انگیزه ها و راه آسان برای نوشتن به زبان انگلیسی، نوشتن بازنگری برای یک سایت مانند آمازون یا پایگاه اینترنتی فیلم اینترنتی است. بسیاری از سخنرانان غیر مادری در سایت هایی مانند این توضیحات را نوشتند و اگر به دلیل زبان اول یا درک شخصیت هنرمند به برخی از درک خاصی از کتاب، موسیقی یا فیلم توجه خاصی داشته باشید، برای سخنرانانی که خواندن و نوشتن انگلیسی دارند بسیار جالب خواهد بود. بررسی در سایت.

۹٫ فقط جستجو در انگلیسی . تعویض موتور جستجوی خود را به نسخه انگلیسی msn، yahoo، Google و غیره می تواند نه تنها راه خوبی برای تمرین خواندن سریع برای اطلاعات خاص در زبان انگلیسی باشد، بلکه می تواند انتخاب وسیعتری از سایت ها را برای انتخاب و ارائه دهد یک ایده از آنچه خارجی ها در مورد کشور و منطقه خود نوشتند

۱۰٫ کتابی را که قبلا خواندید و یا فیلم را در زبان خود مشاهده کردید بخوانید . اگر چه اکثر زبان آموزان تحت سطح پیشرفته احتمالا بیشتر از خواندن خواننده درجه بندی شده یا چیزی از اینترنت بیشتر از خواندن یک کتاب اصلی برای زبان انگلیسی سخن می گویند، برای برخی از افراد که چیزی شبیه هری پاتر را در اصل می خوانند انگیزه بزرگ است برای بهبود زبان انگلیسی خود. برای اینکه این را برای شما آسانتر کنیم و مطمئن شویم که به جای ایجاد خستگی، شما را تحریک می کند، سعی کنید یک کتاب را بخوانید که قبلا داستانش را می دانید. این نه تنها لغات را درک و حدس زده می کند، بلکه بیشتر احتمال دارد که زبان را در آن یادداشت کنید. اگر قبلا کتاب را ندیده اید، خواندن خلاصه طرح از اینترنت نیز می تواند به همان شیوه کمک کند.

۱۱٫ یک ترجمه را به انگلیسی بخوانید . راه دیگری برای اطمینان از این که کتاب ها راحت تر درک شوند، انتخاب یک کتاب است که در ابتدا به زبان انگلیسی ترجمه شده بود، ترجیحا از زبان خودتان. حتی اگر کتاب را در زبان خودتان ندیده باشید، انگلیسی را با یک روش ساده ساده نوشته میشوید که بیشتر شبیه نحوه نوشتن زبان شما از کتابی است که در ابتدا انگلیسی نوشته شده است.

۱۲٫ اولین ده صفحه را پر کنید . اگر شما با یک کتاب به زبان انگلیسی رها شده اید یا آن را بسیار آرام می خوانید، از طریق ده صفحهای اول به جست وجو بپردازید یا آنها را به طور کامل پر کنید. شروع بسیاری از کتابها عمدتا توصیف است و به همین دلیل پر از لغات دشوار است و هنوز خط داستان روشن ندارند تا به شما در درک آنچه اتفاق می افتد و انگیزه دادن به نوشتن صفحه بعدی را داشته باشید. اگر کتاب حتی بعد از اینکه بخش ورودی به پایان رسید، خیلی دشوار است، احتمالا زمان آن است که این کتاب را تا الان بخوانید و پس از خواندن برخی چیزهای ساده تر دوباره آن را امتحان کنید.

۱۳٫ یک کتاب با گفتگوی زیاد را بخوانید . کتاب های پیشنهادی را قبل از اینکه یکی را بخرید و از طریق آنها فریاد بزنید برای پیدا کردن یک نفر با تعداد زیاد گفتگوی مستقیم در آن، دارای مزایای متعددی است. اگر به دلیل تمام علامت های گفتاری و غیره متن بر روی صفحه وجود داشته باشد، این می تواند خواندن و آسان تر برای نوشتن ترجمه ها را آسان تر کند. گفتگو نیز بسیار ساده تر از بخش های توصیفی یک کتاب است و بیشتر شبیه زبان مورد نظر شما برای یادگیری است تا بتواند به زبان انگلیسی صحبت کند.

۱۴٫ خواندن کمیکهای انگلیسی زبان . حتی بیشتر از کتاب هایی با گفتگوی زیاد، کمیک می تواند به راحتی درک و پر از زبان اصطلاحی باشد که در واقع صحبت می شود. مشکلی با زبان عامیانه وجود دارد، جوک ها و گفت و گوهایی که در آن مردم صحبت می کنند و نه با املای عادی، دشوار است، بنابراین سعی کنید با دقت متنوعی را انتخاب کنید. معمولا کمیک های جدی یا ماجراجویی ساده تر از آنهایی که خنده دار را درک می کنند.

۱۵٫ راهنمای تفریح ​​زبان انگلیسی را بخوانید . امروزه اکثر شهرهای بزرگ جهان دارای مجله انگلیسی و / یا راهنمای آنلاین برای فیلم ها، نمایشنامه ها، نمایشگاه هایی هستند که در آن هفته در شهر هستند. خواندن این به زبان انگلیسی نه تنها ارزش خوب است، بلکه می تواند شما را به مکان هایی که انگلیسی زبانان علاقه مند هستند و جایی که ممکن است برخی از انگلیسی هایی که در اطراف شما صحبت می کنند را بشنوند.

۱۶٫ خواندن مجلات زبان انگلیسی . مانند کتاب ها، اگر شما می توانید دو نسخه از مجله (Newsweek را به زبان خود و به زبان انگلیسی به عنوان مثال) بخوانید، که می تواند فهم آن را بسیار ساده تر کند.

۱۷٫ دوره ی فشرده ی یک هفته را طی کنید . اگرچه نمی توانید انتظار داشته باشید که از دوره بسیار کوتاهی صحبت کنید که خیلی بهتر از زبان انگلیس است، اما اگر در هفته ها و ماه های بعدی کمی تحصیل کردید، دانش شما به تدریج بیرون می آید و به این معنی است که سطح شما صحبت کردن، گوش دادن و غیره بهتر از آنهاست که اگر این درس را ندیده باشید. این اثر مثبت تا یک سال بعد می تواند درست باشد.

۱۸٫ دوره فشرده خود را با یک دوره گسترده دنبال کنید . وقت بیشتری را می توانید انگلیسی را بهتر مطالعه کنید، اما مطالعه دوره های فشرده دوره ای با چند ساعت مطالعه در یک هفته، احتمالا بهتر از هر سیستم دیگری است. زیرا زمان مغزی شما به ناخودآگاه یادگیری و شروع به استفاده از جدید زبان شما یاد گرفته اید قبل از اینکه "جدید" "زبان" جدید را معرفی کنید.

۱۹٫ مکمل کلاس گروه خود را با یک به یک کلاس . یکی دیگر از روش های خوب برای ترکیب دو نوع مختلف کلاس ها، مطالعه هر دو در یک کلاس گروهی و یک تا یک است. داشتن یک تا یک معلم، حتی اگر فقط چند بار در ماه، به این معنی است که شما می توانید دقیقا زبان مورد نیاز خود را تدریس کنید، که زمان بیشتری برای گفتن دارید و شما می توانید اصلاح خطا را به همان اندازه انجام دهید دوست دارید.

۲۰٫ تکمیل یک تا یک کلاس با یک کلاس گروه . مزایای داشتن یک کلاس گروه اغلب برای دانش آموزان کمتر واضح است، اما این شامل این می شود که شما یاد خواهید گرفت که با چندین نفر صحبت کنید، یک فرصت برای تمرین مهارت هایی مثل قطع کردن افراد داشته باشید و یک سری از مختلف را بشنوید دیدگاه ها و موضوعات.

۲۱٫ بعضی از کودکان و یا دوستانتان انگلیسی را یاد بگیرید . تحقیقات اخیر نشان داده است که کودکان سالخورده نسبت به والدین جوانترشان دو برابر IQ هستند و احتمالا دلیل آن این است که توضیح دادن چیزهایی برای برادران و خواهران کوچک آنها به آنها کمک می کند. به همین ترتیب، تدریس سطح پایین تر از انگلیسی که شما قبلا می دانید، راهی عالی برای ثابت نگه داشتن آن دانش در مغز خود است.

۲۲٫ از شرکت خود بخواهید که درسهای انگلیسی را شروع کند . حتی اگر شما نیازی به صحبت در زبان انگلیسی نباشید، درس انگلیسی می تواند یک راه سرگرم کننده و قیمت مناسب برای شرکت شما باشد تا بتوانید بودجه آموزش خود را به روش های عادی بپردازید.

۲۳٫ در حالی که شما خانه کار خود را انجام می دهید رادیو انگلیسی را در پس زمینه نگه دارید . حتی اگر شما با دقت گوش نکنید، به شما کمک می کند تا احساس ریتم و صدای انگلیسی طبیعی کنید.

۲۴٫ بازی بازی های یادگیری زبان انگلیسی در DS نینتندو . اگر چه چنین بازی هایی می توانند زبان کاملا تصادفی داشته باشند و بعید به نظر می رسند که توانایی شما برای صحبت کردن به زبان انگلیسی را به تنهایی بهبود ببخشند، دفعه بعد که زبان دیگری را می شنوید یا خواندن آن در جای دیگر، واقعا در مغز شما ثابت خواهد شد. آن را در حال حاضر. این نیز یک روش خوب برای از بین رفتن مطالعات انگلیسی دیگر شما است و همچنین انجام برخی از زبان انگلیسی است. برای اطمینان از این واقعا شکسته است و برای جلوگیری از اتلاف وقت زبان یادگیری از بازی که در زندگی روزمره به شدت مورد استفاده قرار نمیگیرد، از زبان جدیدی که در بازی مشاهده میکنید، نترسید، اما سعی کنید آن را از بازی یاد بگیرید بازی دوباره.

۲۵٫ وقتی کارهای روزانه خود را انجام می دهید بگویید یا فکر می کنید که در انگلیس انجام می دهید . همانطور که کارهای خود را انجام می دهید، سعی کنید جملات را برای توصیف آنچه انجام می دهید، برای مثال "من کلاه بطری کچاپ را باز می کنم". این باعث می شود که شما بدون تفکر به زبان انگلیس فکر کنید و بتوانید روش خوبی برای دیدن واژگان ساده ای که در اطراف شما وجود دارد هرروزه شما نمی دانید. هنوز

۲۶٫ فیلمهای انگلیسی زبان با زیرنویس انگلیسی را تماشا کنید . برای افرادی که نمی توانند یک فیلم را بدون زیرنویس درک کنند اما در هنگام خواندن زیرنویس ها به زبان خودشان را گوش نمی کنند، این باید راهی برای تماشای یک فیلم باشد که باید آن را هدف قرار دهید. اگر به این ترتیب فیلم کل فیلم را خیلی دشوار است، سعی کنید ابتدا ۱۰ یا ۱۵ دقیقه فیلم را با زیرنویس ها در زبان خود تماشا کنید، پس از آن به زیرنویس انگلیسی بروید و فقط به زیرمجموعه های خود برگردید زبان خود را اگر پس از داستان فیلم به طور کامل از دست داده اید.

۲۷٫ فیلمهای خود را با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید. اگر شما فیلم انگلیسی با زیرنویس انگلیسی را خیلی دشوار می کنید یا نمی توانید فیلم های انگلیسی را با زیرنویس انگلیسی در فروشگاه ویدئوی محلی پیدا کنید، این بهترین گزینه دوم است. به دنبال فیلم های محلی با زیرنویس انگلیسی می تواند گاهی نیز نشانه خوبی از کیفیت باشد، به این معنی که تولیدکنندگان فیلم نیز انتظار دارند که آن را در بین المللی نیز محبوب باشد.

۲۸٫ فیلمهای انگلیسی با زیرنویس را به زبان خود تماشا کنید . باز هم، این به عنوان کار خوب به عنوان فیلم زبان انگلیسی با زیرنویس انگلیسی نیست، اما آرامش بخش تر است، می تواند آسان تر برای پیدا کردن DVD های مناسب برای، و همچنین ممکن است با VHS.

۲۹٫ یک سری فیلم یا تلویزیون را دوباره و دوباره تماشا کنید . این نه تنها می تواند شما را در دی وی دی ها صرفه جویی کند، بلکه به این معنا است که شما واقعا می توانید بدون نیاز به مطالعه آن زبان را یاد بگیرید. برخی از کمدی ها همچنین می توانند جالب تر از آن باشند که بیشتر آنها را تماشا کنید، مخصوصا اگر آنها را بدون زیرنویس تماشا کنید و بنابراین هر بار که آنها را تماشا می کنید کمی بیشتر درک کنید.

۳۰٫ در مورد سطح شما واقع بینانه باشد . یکی از چیزهایی که بسیاری از زبان آموزان را پشت سر می گذارد، واقعا سخت تلاش می کند و به چیزی که مغز آنها هنوز آماده نیست، می پردازد. بررسی سطح خود را با آزمون آزمون سطح در اینترنت، با در نظر گرفتن آزمون زبان انگلیسی (FCE، CAE، IELTS، TOEIC، TOEFL و غیره)، و یا با در نظر گرفتن سطح آزمایشی رایگان و / یا درس در یک مدرسه زبان کمک خواهد کرد شما می توانید سطح تحصیلات خود را پیدا کنید و بنابراین مواد آموزشی خود را انتخاب کنید.

۳۱٫ در مورد سطح خواندن شما واقعی باشد . اکثر محققان بر این باورند که مردم هنگام خواندن چیزی که تقریبا همه آنها را می فهمند، بیشتر یاد می گیرند. اگر یک یا دو کلمه در هر صفحه وجود داشته باشد که قبلا دیده اید، این مربوط به سطح درست است. اگر سه یا بیشتر بر روی هر صفحه وجود داشته باشد، باید به چیزی ساده تر بروید و بعدا دوباره بگردید.

۳۲٫ خواندن خوانندگان درجه بندی شده (= خوانندگان آسان). اینها کتابهایی هستند که به ویژه برای زبان آموزان زبان انگلیسی مانند شما نوشته شده است، برای مثال خوانندگان پنگوئن. اگر چه ممکن است دشوار باشد چیزی شگفت انگیز به عنوان چیزهایی که در روزنامه ها یا در اینترنت نوشته شده باشد، از لحاظ یادگیری زبان تنها افرادی که نیاز به خواندن برای کارشان دارند یا امتحان معمولا از خواندن چیزهایی که برای خوانندگان درجه بندی شده بیشتر است، بیشتر شود. خوانندگان طبقه بندی شده از کتاب های کلاسیک مانند چارلز دیکنز نیز در یک زمان کوتاه به شما کمک زیادی می کنند تا در مورد ادبیات و فرهنگ به طور کلی از کشورهای انگلیسی زبان صحبت کنید.

۳۳٫ همه چیز را بدون کمک بخوانید . اگر چه با استفاده از یک فرهنگ لغت نشان داده شده است که برای کمک به هر دو در یادگیری کوتاه مدت و بلند مدت از واژگان، این واقعیت است که استفاده از آن را کند می کند خواندن می تواند برخی از افراد را بخواند به زبان انگلیسی را متوقف کند. خواندن کل کتاب به سرعت از طریق فقط برای لذت بردن از زمان به زمان کمک خواهد کرد که به یاد داشته باشید که چگونه خواندن سرگرم کننده در زبان دیگری می تواند باشد.

۳۴٫ خواندن و یادگیری همه چیز . در عین حال مخالف، می تواند کار سختی باشد، اما بسیار رضایت بخش است که به پایان کتاب برسد و بداند که شما هر کلمه ای را در آن یاد گرفته اید. راهنمایی های دیگر را در این صفحه ببینید تا مطمئن شوید که این یک کتاب است که به اندازه کافی آسان است برای انجام این کار و اطمینان حاصل کنید که واژگان مورد استفاده شما مفید است.

۳۵٫ تماشای فیلم های کودکان انگلیسی یا برنامه های تلویزیونی . اگر چه برخی از واژگان شما می توانید از چیزهایی که برای کودکان ساخته شده است می توانید کمی عجیب (تعداد زیادی از نام حیوانات و شاید صداهای حیوانی، از جمله نام نوزاد برای چیزها)، این واقعیت است که نه تنها زبان بلکه ساختار داستان ساده می شود می تواند چیزی را آسان و انگیزشی برای تماشا کند. مانند مواد یادگیری زبان خوب، همان زبان نیز اغلب تکرار می شود تا آن را به یاد ماندنی، و استفاده از آهنگ های جذاب و غیره می تواند این تاثیر مثبت را بر حافظه خود را افزایش دهد.

۳۶٫ خواندن کتابهای کودکان انگلیسی . این بسیار شبیه به تماشای فیلم های کودکان انگلیسی است، اما با استفاده از تصاویر بیشتر از کتاب های بزرگسالان، که هر دو به شما کمک می کند تا داستان را درک کنید و باعث می شود که صفحه روشن تر و انگیزه بیشتری برای خواندن پیدا کنید.

۳۷٫ فهرستی از زبان را برای یادگیری نگه دارید، برای مثال یک لیست صوتی . حتی اگر اغلب وقت خود را برای جستجوی لیست vocab خود نیاورید و در حال ساختن است، فقط انتخاب انتخابهایی که شما نیاز دارید یاد بگیرید و آنها را در یک لیست خاص بنویسید، می تواند به شما کمک کند تا آنها را بیاموزید.

۳۸٫ از طریق لیست vocab خود را چند بار در هر روز بروید. اگر لغات لغات را در یک لیست واژگان در قطار به کار برای شما ناخوشایند یا شرم آور باشد، می توانید لیستی از کلمات خود را به عنوان یک ورودی در فرهنگ لغت الکترونیکی خود یاد بگیرید، به عنوان یک تلفن همراه برای انجام فهرست یا به عنوان یک فایل متنی در پخش کننده MP3 خود (به عنوان مثال آی پاد). اگر چه زمان انتقال اطلاعات بین فرمت های مختلف مانند این ممکن است به نظر بیفتد، در واقع هر زمانی که شما با استفاده از واژگان مانند این را صرف می کنید، به شما کمک می کند تا آن را یاد بگیرید.

۳۹٫ لیست vocab خود را به زبان انگلیسی تبدیل کنید . یک راه برای جلوگیری از ترجمه شما و در نتیجه افزایش سرعت درک و تولید شما این است که تمام واژگان خود را بدون استفاده از زبان اول خود یاد بگیرید. راه هایی که می توانید یک لیست vocab را فقط در انگلیسی بنویسید عبارتند از مترادف (کلمات با معنی مشابه، مثلا "بلند" و "بلند")؛ با مخالفت ("بالا" و "کم")؛ با فاکتورهای تلفظ مانند تعداد هجا (تعداد ضربانها، برای مثال سه برای «تقسیم») و واژه استرس (هجایی که بلندتر و طولانیتر میشود، به عنوان مثال هضم دوم در «baNAna»)؛ و احکام مجازات (مثلا "_________________ در علم تخیلی" برای کلمه "علاقه مند" وجود ندارد)

۴۰٫ از بین بردن و حذف . عبور و یا حذف کلمات، جملات و یا تمام صفحات که شما آموخته می تواند یک انگیزه بزرگ است، و فهرست خود را از چیزهایی را ذخیره کنید برای یادگیری تبدیل شدن به بیش از حد بزرگ برای رسیدگی است.

۴۱٫ همه چیز را بیرون بکشید و دوباره شروع کنید . یکی از چیزهایی که می تواند اکثر مردم را از یادگیری بیرون بکشد، پشته ای از کتاب نیمه تمام شده و یا یک لیست واژگان کلیدی است که در انتظار یادگیری است. به سادگی خلاص شدن از همه چیز و شروع دوباره با چیزی جدید از صفر می تواند یک انگیزه بزرگ و تحصیلات خود را در حال انجام دوباره.

۴۲٫ علامت همه چیز در خانه یا دفتر خود را با پست . ساده ترین واژگان برای یادگیری واژگان چیزهایی است که شما می بینید و هر روز استفاده می کنید. اگر می توانید اسامی چیزهایی را که در اطراف شما هستند بر روی کاغذ های کاغذی بنویسید و آنها را بر روی چیز واقعی قرار دهید، این یک راه عالی برای یادگیری واژگان مفید است. اگر بتوانید آنها را در روزها و هفته های بعدی ترک کنید، این یک روش بسیار آسان برای بازبینی واژگان است تا آن که به درستی آموخته شود.

۴۳٫ برچسب نقاشی . برای افرادی که نمیتوانند برچسبها را بر روی چیزهای واقعی قرار دهند، بهترین گزینه این است که عکسی از محل واقعی زندگی خود را مانند دفتر خود بگذارید، آن را چاپ کنید، و سپس خطوط را به همه مواردی که می توانید در آن ببینید عکس و برچسب آن را به زبان انگلیسی با کمک یک فرهنگ لغت. شما می توانید همین کار را با مکان هایی که هر روز از ایستگاه می گذرد انجام دهید. از آنجایی که شما همان چیز را دوباره و دوباره خواهید دید، باید به راحتی کلمات را برای آن چیزها یاد بگیریم.

۴۴٫ یک دفترچه خاطرات به زبان انگلیسی نگه دارید . این یک روش محبوب برای اطمینان از استفاده روزمره انگلیسیان برای افرادی است که اغلب انگلیسی صحبت نمیکنند و نمیتوانند چیزهایی را برای نوشتن در مورد آن فکر کنند. واقعیت این است که شما در مورد چیزهای واقعی که برای شما اتفاق افتاده است، به معنای آن است که هر کلمه ای که در فرهنگ لغت جستجو می کنید، واژگانی است که برای شما مفید و آسان است.

۴۵٫ چت آنلاین . نزدیکترین چیزی که برای صحبت کردن با افرادی که فرصتی برای گفتن زبان انگلیسی ندارند، چت آنلاین است، زیرا شما مجبور به فکر کردن و پاسخ دادن به سرعت هستید، و زبان همانند سخنرانی کوتاه و غیر رسمی است.

۴۶٫ به اخبار رادیو به زبان انگلیسی گوش کنید . شما می توانید با خواندن اخبار به زبان انگلیسی ابتدا و یا حتی فقط با خواندن یا گوش دادن به اخبار در زبان خودتان این را آسان تر کنید.

۴۷٫ یک روزنامه انگلیسی زبان را بخوانید. روزنامه های فیس بوک مانند "مترو" در لندن معمولا ساده ترین درک است، و به دنبال عناوین میانی چهره مانند "روزانه اکسپرس" یا "روزنامه های روزانه" به زبان انگلیسی است. روزنامه های محبوب مانند "خورشید" دشوار است به دلیل استفاده اصطلاحات، زنجیره ای از زبان و تعداد جوک ها در سرفصل ها و مقالات.

۴۸٫ نوشتن داستان به زبان انگلیسی، به عنوان مثال داستان کوتاه . برای افرادی که پیدا کردن نوشتن یک دفتر خاطرات در مورد چیزهایی که هر روز برای آنها اتفاق می افتد خسته کننده است، بهترین چیز این است که اجازه دهید تصورات خود را انجام دهید و در مورد آنچه که به سر شما می آید بنویسید. مزیت این این است که اگر شما نمیتوانید از چگونگی چیزی به زبان انگلیسی صحبت کنید، می توانید فقط داستان را به چیزی که آسان تر توضیح می دهید تغییر دهید. شاید ساده ترین راه شروع به نوشتن داستان به زبان انگلیسی با یک دفتر خاطرات باشد، هر جزئیاتی که دوست دارید را جالب تر کنید و به فانتزی بیشتر و بیشتر ادامه دهید.

۴۹٫ ویدیوهای تمرین انگلیسی انگلیسی . این کاملا شبیه نحوه یادگیری نوزادان، گوش دادن، تماشای و کپی کردن است. همچنین برای سلامتی شما مناسب است

۵۰٫ یک سخنرانی یا شعر معروف را به زبان انگلیسی بخوانید . اگر چه شما هرگز نمی توانید بشنوید و یا فرصتی برای گفتن دقیقا همان خط را داشته باشید، داشتن یک مثال به یاد ماندنی از یک شکل گرامری انگلیسی در سر شما می تواند بسیار ساده تر از یادگیری نمونه های دیگر از همان دستور زبان همانطور که شما آنها را می شنوید. این نیز چیزی است که شما می توانید بیش از حد تمرین بدون اینکه به عنوان مته سوراخ کردن خسته کننده است.

۵۱٫ قبل از گفتن زبان انگلیسی دریافت کنید (= کمی نوشیدنی). این می تواند نه تنها موجب تسریع در هنگام نوشیدن شما می شود، بلکه همچنین می تواند اعتماد به نفس شما را در روزهای آینده و هفته ها افزایش دهد و نشان دهد که شما می توانید به آنچه می خواهید بگوید ارتباط برقرار کنید.

۵۲٫ هنگام تماشای یک فیلم از یک فرهنگ لغت استفاده کنید. فیلم ها اغلب چندین بار کلمات مشابهی دارند، بنابراین اگر شما اولین و یا دومین بار آنها را می شنوید، باید آنها را در انتهای فیلم یاد بگیرید. اگر با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید، استفاده از فرهنگ لغت آسان تر است.

۵۳٫ یادگیری و استفاده از اسکریپت فونیک . اگرچه صداهای زیادی در زبان انگلیسی وجود دارد، حروف الفبا نیز وجود دارد. با یادگیری اسکریپت واژگان و نوشتن واژگان با آن، می توانید هر دو مرحله دیگری را برای یادگیری واژگان خود اضافه کنید که به شما کمک می کند تا آن را به طور کامل تر یاد بگیرید و تلفظ را بهبود بخشید. این همچنین می تواند چیزهایی را برای شما آسان تر کند که شما را متوقف کند و سعی کنید تلفظ های مختلف تلفظ مشابه را تلفظ کنید.

۵۴٫ برخی از قوانین املا را یاد بگیرید . بسیاری از مردم فکر می کنند که املای انگلیسی تصادفی هستند، اما در واقع اکثر کلمات به نوعی از قاعده پیروی می کنند، به عنوان مثال "جادوی E" که تلفظ "دیوانه" و "ساخته شده" را تغییر می دهد.

۵۵٫ صدای خود را ضبط کنید . برای افرادی که اصلا تلفظ و اصلاح تلفظ از یک معلم را ندارند، ضبط کردن خود و گوش دادن آسانتر می شود تا شنیدن صدای شما صدای انگلیسی را که سعی دارید یا نکنید، آسان تر کنید.

۵۶٫ استفاده از تجزیه و تحلیل تلفظ کامپیوتر . اگر چه اکثر برنامه هایی که ادعا می کنند که شما درست تلفظ می کنید یا نه، در واقع این کار را انجام نمی دهند، بارها گوش دادن و دیدن صدای شما تغییر می کند، همانطور که سعی می کنید صداها را مطابقت دهید و شکل موج ارائه شده توسط CD ROM تلفظ، عمل خوب باشد و انگیزه بیشتری نسبت به ضبط صدای خود است.

۵۷٫ به همان اندازه که می توانید از یک دسته استفاده کنید، به عنوان مثال، کلمات حیوانی . یادگیری کلمات مشابه با هم می تواند لغت کلی خود را گسترش دهد و آنها را با ایجاد ارتباط بین کلمات در مغز شما آسان تر یاد بگیرد.

۵۸٫ برای تعطیلات در خارج از کشور . این فقط یک فرصت خوب برای گفتگو در مورد شرایطی است که شما واقعا باید زندگی خود را درک کنید، اما انگیزه خوبی برای مطالعه در زبان انگلیسی در هفته ها و ماه های قبل از سفر شما است. در صورت امکان، همچنین سعی کنید از زبان انگلیسی استفاده کنید حتی اگر بتوانید از زبان خودتان استفاده کنید، برای مثال هنگامی که شما یک تور هدایت از یک موزه یا مکان تاریخی را انتخاب می کنید و یا زمانی که شما پرواز پرواز در اینترنت را انتخاب کنید و سعی کنید از تورهای بسته اجتناب کنید.

۵۹٫ نقاشی از کلمات که میخواهید یاد بگیرید را بنویسید . به ویژه اگر شما هنری هستید، این می تواند راهی بهتر برای یادگیری واژگان نسبت به نوشتن ترجمه ها یا جملات نمونه باشد.

۶۰٫ دوست پسر یا دوست دختر خارجی را پیدا کنید. هیچ راهنمایی در مورد چگونگی انجام این کار در اینجا وجود ندارد، اما هر کس موافق است که گرفتن یا حتی جستجوی یک تاریخ به زبان انگلیسی می تواند یک انگیزه بزرگ برای بهبود مهارت های زبان شما باشد.

۶۱٫ یک تبادل گفتگو را تنظیم کنید. تعویض درس و مکالمه با کسی که می خواهد زبان خود را یاد بگیرد، جایگزین خوب برای کسانی است که به دنبال عاشق نیستند، یا گاهی اوقات می توانند به دوستیابی کسانی که هستند!

۶۲٫ برای امتحان زبان انگلیسی ثبت نام کنید . حتی اگر شما نیازی به امتحان نداشته باشید و یا نمی خواهید یا نمی توانید یک دوره ویژه برای تحصیل به آن اختصاص دهید، پرداخت امتحان مانند TOEFL، TOEIC، IELTS یا FCE واقعا می تواند انگیزه شما انگلیسی را به طور جدی مطالعه می کند.

۶۳٫ لهجه خود را بر روی یک بازیگر خاص مدل دهید. به عنوان مثال، سعی کنید مانند رابرت دنیرو صحبت کنید. دانش آموزانی که می گویند که می خواهند بیشتر شبیه یک زبان مادری باشند، مشکل دارند که سخنرانان بومی صدایی شبیه یکدیگر ندارند. انتخاب یک مدل می تواند کار بهبود تلفظ خود را روشن تر و بسیار سرگرم کننده است. انجام یک تصور از آن شخص نیز یک ترفند حزب خوب است.

۶۴٫ از یک فرهنگ لغت انگلیسی-انگلیسی استفاده کنید . تلاش برای استفاده از یک فرهنگ لغت دو زبانه کمتر و تغییر به یک تک زبانه می تواند به شما کمک کند تا در هنگام سخن گفتن یا شنیدن ترجمه خود را متوقف کنید، و دیگر واژگان انگلیسی مفید می توانند در هنگام استفاده از فرهنگ لغت

۶۵٫ گاهی اوقات دوستانتان را به زبان انگلیسی صحبت کنید یا ایمیل کنید . بسیاری از مردم این اشتباه یا شرم آور را پیدا می کنند، اما اگر شما به عنوان یک باشگاه مطالعه فکر می کنید و زمان و مکان خاصی را تعیین می کنید، هیچ ربطی به مطالعه ی ریاضیات ندارد.

۶۶٫ برو به یک کافه انگلیسی یا ایرلندی . همچنین داشتن یک منو به زبان انگلیسی و یک راه خوب برای پیدا کردن چیزی در مورد فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان شما همچنین ممکن است مجلات لیست رایگان انگلیسی زبان، ورزش انگلیسی زبان در تلویزیون و / یا افراد خارجی که می توانید پیدا کنید وجود دارد صحبت با

۶۷٫ یک فرهنگ لغت الکترونیکی صحبت کنید . اگر چه بسیاری از واژه نامه های الکترونیکی به عنوان مقالات کاغذی به اندازه اطلاعاتی که شما در مورد هر یک از آنها به آنها ارائه می دهید، چندان مفید نیستند، اما بعضی از آنها عملکرد بسیار مفیدی دارند که کلمات را با تلفظ درست تلفظ می کنند.

۶۸٫ دیکشنری فرهنگ لغت الکترونیکی خود را یاد بگیرید . اکثر لغات الکترونیکی نیز یک دکمه دارند که می توانید آن را برای مشاهده ۳۰ کلمه یا بیشتر کلمه مورد نظر خود مشاهده کنید. با حذف کلمات که تصمیم می گیرید بی فایده است یا از این لیست یاد گرفته اید، می توانید از آن به عنوان «فهرستی» از کلمات استفاده کنید تا یاد بگیرند که می توانید چندین بار در روز در قطار و غیره نگاه کنید.

۶۹٫ سیستم عامل را به انگلیسی تغییر دهید . تغییر زبان عامل تلفن همراه، ضبط ویدئو و غیره به زبان انگلیسی می تواند یک راه آسان برای اطمینان از استفاده از زبان روزمره باشد.

۷۰٫ تعیین اهداف . تصمیم می گیرید که چند ساعت مطالعه کنید، چند کلمه ای که می خواهید یاد بگیرید یا چه نمره ای که می خواهید در آزمون بگذارید، راه خوبی برای اطمینان از انجام تکالیف است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما