اگر شما برنامه کوکی ما را دوست داشتید، بیایید کوکی ساز ۲ را امتحان کنید – در حال حاضر با انتخاب های حتی بیشتر! پختن و تزئین کوکی های yummiest اطراف. توسعه دهندگان اصلی سری MAKER به شما کوکی ساز ۲ را می رسانند!
  
اول، از ۸ انتخاب کوکی ها را انتخاب کنید، مانند تراشه شکلات، کره بادام زمینی شکلات، ماکارون نارگیل یا کشمش بلغور جو دوسر. بعد، مواد لازم برای کوکی خود را به کاسه مخلوط اضافه کنید و همه چیز را به هم بزنید تا زمانی که به قوام خمیر کوکی کامل برسید.
  
اکنون وقت آن رسیده است که توپ های خمیر را از بین ببرید و آنها را روی ورق کوکی قرار دهید. سپس آنها را در فر قرار دهید و کوکی های نرم و کوفته خود را بچرخانید. اطمینان حاصل کنید که درجه حرارت را بر روی اجاق به ۴۰۰ درجه برسانید تا کوکی های شگفت انگیز خود را به کمال برسانید!
  
هنگامی که کوکی های خود را به یک قهوه ای طلایی کامل برساند، آنها را از اجاق خارج کنید و برای تزئین آماده شوید! ۸ دسته از دکوراسیون به طعم و مزه هر کس وجود دارد:

– رنگ بر روی یخ زدگی
– دکوراسیون آبیاری
– آب نبات و آجیل
– پودر
– صفحات
– بستنی و شربت
– شلغم شلاق زدن
– میوه ها و میوه ها
  
با تمام این انتخاب ها، می توانید کوکی از رویاهای خود را ایجاد کنید! ممکن است بخواهید آن را ذخیره کنید تا به دوستانتان در فیس بوک یا ایمیل بگویید. سپس، کوکی خود را به چالش های مواد غذایی و جمع آوری به عنوان بسیاری از کوکی ها به عنوان شما می توانید در ۳۰ ثانیه! برای سرگرمی بیشتر، مطمئن باشید که دستان خود را در Chop Shop امتحان کنید و مهارت های خرد کردن خود را تست کنید!
  
سازنده کوکی توسط مخترعان سری MAKER از بازیها به شما تهیه شده است. اگر از بازی های ما لذت ببرید، به دوستانتان بگویید، و یک نظر را بنویسید! لذت بردن!

By Sunstorm Interactive

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما