هنگامی که یک دوست و همکار سابق پیشنهاد کرد که من از خانه کار می کنم، من عصبانی شدم و می خواستم بدونم که شروع به کار کنه. من نمی خواستم لحظه ای را صرف چیزهای بی اهمیت مانند چک کردن تجهیزاتم بکنم. هی، تکنولوژی نمی خواست من را فریب دهد! با این حال، رویاها و واقعیت به ندرت مطابقت دارند. من به عنوان یک سازنده بودجه ای آگاه هستم، تصمیم گرفتم برای کار با کامپیوتر پسرم که برای مدتی در حال انجام بود، شروع به کار کنم. خب، این اتفاق نمی افتد؛ شما می دانستید که درست است؟ هنگامی که من خودم را متقاعد کردم که آب های خلاق فقط جریان می گیرند اگر من یک اسباب بازی جدید را برای داستان های من پنهان کرده باشم، من دوست خود را گیک می نامم که همچنین به عنوان عمه تاتوی IT من دوخته شده است. او گفت، "دل پاسخ است، و چرا، گفت: من؟ پشتیبانی فنی بزرگ، پشتیبانی دل در کسب و کار بهترین است. او گفت که اکثر سخت افزار های موجود، تقریبا یکسان است و همه چیز واقعا مربوط به بودجه است، اما کیفیت پشتیبانی Dell Tech، این چیزی است که تعادل را به نفع دل می گوید.

خب، من تحقیقاتی را شروع کردم و اجازه دهید به شما بگویم (امیدوارم که دوستان من در حال خواندن این مطلب باشند!) پشتیبانی فنی Dell واقعا شروع می شود وقتی که شما به دنبال خرید محصولات خود هستید. رایانه های دال، کسب و کارهای کوچک را به عنوان بخش جداگانه می بینند، آنها به شما محصولاتی را پیشنهاد می کنند که سفارشی شده اند و برای نیازهای شما مناسب هستند. بنابراین تمام ارائه های سخت افزاری واقعا یکسان نیست، پشتیبانی از Dell Computer ارائه می دهد سطح بسیار بالایی از سفارشی سازی از دیگران در بازار است.

هنگامی که دستگاه شما است، پشتیبانی از کامپیوتر Dell فوق العاده است. سایت پشتیبانی Dell Computer یک سایت برنده جایزه است و مزایای بی شماری و خدمات پشتیبانی Tech Dell را به مشتری می دهد. سایت پشتیبانی فنی Dell Computer بسیار سازمان یافته است. شما می توانید سفارش خود را آنلاین به صورت آنلاین، دانلود هر گونه درایور و دانلود که ممکن است شما نیاز دارید.

به یاد داشته باشید، پشتیبانی مشتری Dell یک سایت امن است و بنابراین مکان خوبی برای دریافت هر نرم افزاری است که شما ممکن است نیاز داشته باشید و در سایت خود در دسترس است. پشتیبانی مشتری Dell دارای پشتیبانی از ویروس و جاسوسی و اطلاعات است که واقعا مفید است. پشتیبانی از کامپیوتر Dell دارای به روز رسانی های امنیتی از اینترنت مایکروسافت است که موجب صرفه جویی در زندگی می شوند. سایت پشتیبانی مشتری دل نیز در ویندوز XP و ویندوز ویستا کمک می کند. این واقعا از بسیاری جهات یک فروشگاه یک توقف برای بسیاری از مسائل پشتیبانی است. بخشهای موضوع داغ داغ پشتیبانی از رایانههای شخصی Dell شما را از تمام آخرین وقایع در دنیای تکنولوژی کامپیوتر دور نگه می دارند.

سایت پشتیبانی Dell Computer نیز به شما امکان ارسال و بحث در مورد هر گونه درخواست پشتیبانی فنی که ممکن است داشته باشد. تالارهای پشتیبانی مشتری Dell به مشترکان اجازه می دهد تا با یکدیگر چت کنند و مشکلات را مورد بحث قرار دهند. این همه در یک طرح تمیز، به خوبی طراحی شده و آسان به حرکت در دسترس است. در نهایت، پشتیبانی مشتری Dell حتی دارای یک بخش خاص است، جایی که شما می توانید با توجه به مسائل حل نشده در معرض دقت قرار بگیرید. در حال حاضر، این چیزی است که من به آن خدمات می دهم!

اکنون که ما به تمام مزایایی که Dell Tech Support می تواند شما را فراهم کند، نگاهی بیندازیم، ممکن است عادلانه باشد که هشدار می دهیم که آنها می توانند هزینه گران قیمت باشند. شما همچنین می توانید به دنبال پشتیبانی فنی از راه دور بروید که واقعا یک راه حل ارزان قیمت است که به شما نتایج مشابهی می دهد. پشتیبانی از Dell Tech در قیمت های بهتر. شما می توانید یک بسته را خریداری کنید که تمام نیازهای پشتیبانی Dell Tech شما توسط ارائه دهنده مراقبت می شود، که نه تنها تاریخچه مشکلات شما را حفظ می کند، بلکه از روزی که Dell Computer را به خانه می آورید، با شما همکاری می کند. انتخاب باشماست! ذهن من ساخته شده است – انتخاب بهترین از دو جهان؛ من در حال حاضر با بهترین در کسب و کار مجهز! آرزوی موفقیت برای من

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما