کارت نینتندو DS R4 کاملا ظریف است و بر خلاف بسیاری از دیگر هک ها و نسخه های موجود در بازار است. پوشش پلاستیکی تمام بدن کارت Nintendo DS R4 را پوشش می دهد و هیچ تراشه ای از بدن خارج نمی شود. کارت Nintendo DS R4 مانند بخش نینتندو DS است. از آنجا که بازی ها در یک کارت میکرو SD در حافظه اسلات کارت نینتندو DS R4 ذخیره می شوند، شما در نهایت به نگه داشتن کارت Nintendo DS R4 وصل خواهید شد و فقط از کارت حافظه برای انتقال بازی استفاده می کنید. نه تنها می توانید بازی های خانگی و بازی های دیگر را با کارت Nintendo DS R4 خود اجرا کنید و همچنین می توانید آهنگ ها و فیلم ها را بازی کنید.

کارت Nintendo DS R4 همچنین از نرم افزارهایی مانند اپرا و Rumblepack پشتیبانی می کند. مواردی که می توانید با DS خود با استفاده از R4 DS انجام دهید، در زیر ذکر شده است. ۱٫ DS خود را به PDA تبدیل کنید – با استفاده از ویژگی های عالی برنامه DSOrganize homebrew؛ شما می توانید DS خود را به یک PDA کامل، با استفاده از ورودی از طریق صفحه نمایش لمسی تبدیل کنید. در میان ویژگی های بسیاری از آن، شامل برنامه ریز، تقویم، یادداشت ها، برنامه های طراحی و یادآوری ها و مورد علاقه شخصی من از همه استفاده از DS Homebrew، توانایی پخش رادیو اینترنتی از طریق اتصال بی سیم DS است. ۲٫ برنامه های Homebrew را اجرا کنید – نرم افزار Homebrew، برای کاربران مفید است. این یک نرم افزار است که نرم افزاری است که توسط برنامه نویسان و طرفداران ایجاد شده است که فقط برای آزمایش سیستم مورد استفاده قرار می گیرند، از زمان انتشار جدید، آسان برای استفاده، R4 DS به سادگی منفجر شده است.

این بازی ها از برنامه های ساده تا کامل کامل می شود و بهترین دغدغه این است که دنیای Homebrew برای دانلود رایگان از اینترنت وجود دارد. بعضی از آخرین نرم افزارها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که به شما اجازه می دهد برخی از کاربردهای فوق العاده جدید برای DS، که شامل استفاده از DS به عنوان یک تلفن VOIP (از طریق میکروفون)، یک فای کانون وایرلس و یک مرورگر وب و ذکر شده در بالا DSOrganize نرم افزار PDA. بر خلاف این، برنامه هایی وجود دارند که شبیه ساز اجازه می دهد بازی های اصلی سیستم Sega Master، SNES، NES و SEGA GENESIS را بازی کند. ۳٫ خواندن فایل های پشتیبان ROM – یک باور عمومی وجود دارد که کارت های حافظه فلش برای DS فقط برای بازی کردن بازی های دروغین نیست (اگر چه ممکن است، و این موضوع از اخلاق شخصی است و یا اگر شما نمی کنید) و می توانید در انواع روش های قانونی مورد استفاده قرار گیرد.

شما لازم نیست کارتریج بازی خود را با شما حمل کنید و این یک مزیت عمده است. اگر بچه های کوچک داشته باشید می توانید کمی کارتریج DS را از دست بدهید. پس تکنیک ایمن و مطمئن است. ۴٫ پخش MP3 و فیلم – با استفاده از برنامه عالی پوسته ماه (که به سادگی با R4 DS همراه است) شما می توانید DS خود را به دستگاه های پخش رسانه های قابل حمل تبدیل در هیچ زمان است که می تواند MP3s و فایل های ویدئویی DPG بازی کند. این ویژگی فوق العاده برای کسانی است که مانند خود من، که قبلا با جیب های پر از اشک در تلاش من DS، آی پاد، تلفن و PDA است. مجموعه ای از هدست های با کیفیت خوب، صدایی را برای رقابت با iPod برای پخش MP3 فراهم می کند و DS Lite فوق العاده روشن و صفحه نمایش با وضوح بالا برای تماشای قسمت های سیمپسون در قطار است. پوسته ماه به صورت اولیه بازی خواهد کرد و یک برنامه دانلود رایگان رایگان به نام DPG Converter به سرعت و به آسانی تبدیل فیلم های شما و نشان دادن به فرمت DPG پوسته ماه می شود.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما