دستگاه قیچی

یافته شده است که بزرگسالان و کودکان مبتلا به اوتیسم به دنبال فشار برای آرامش آنها هستند، زیرا احساسات تیزشان نمیتوانند صدا و اضطراب را کنترل کنند. بسیاری از افرادی که از هرکسی می ترسند یا از هرکسی می ترسند، ممکن است برای فرد مبتلا به اوتیستیک بسیار شدید باشند، زیرا آنها از طریق فشار دادن خواسته های خود را از بین نمی برند. بنابراین، فردی که آنها را در آغوش گرفته و شخص مبتلا به اوتیسمی می بیند که نمی توانند احساسات خود را بیان کنند.

ماشین متصل که همچنین دستگاه فشار دادن نامیده می شود توسط یک زن که یک اختلال اوتیستی داشت، اختراع شد. اساسا، آن را به فرد کمک می کند تا در کنترل وضعیت خود. به نظر می رسد که برای تضعیف تنش نیاز به فشار دارند. این دستگاه دارای ۲ کیسه های پلاستیکی است که در انتهای پایین صفحه به شکل V متصل می شود. یک اهرم است که صندلی ها را به لمس یکدیگر متصل می کند و این باعث فشار لازم می شود. اهرم همچنین اجازه می دهد تا فرد مبتلا به اوتیست تحت فشار قرار گیرد.

تحقیقات توسط محققان درباره اینکه چرا فشار کمک می کند

محققان نمی توانند کشف کنند که چرا فشار به یک فرد مبتلا به اوتیسم کمک می کند تا تنش خود را از بین ببرد. افراد مبتلا به اوتیسم بیش از بسیاری از روال های روزانه احساس اضطراب و تنش می کنند و ممکن است زمانی که آنها بر یک احساس تک تمرکز می کنند، می توانند آرامش خاصی را احساس کنند. از آنجا که افراد مبتلا به اوتیسم دائما در حال تنش هستند، آنها قادر به برقراری ارتباطات اجتماعی نیستند. بنابراین به دلیل فشار، تنش آنها کاهش می یابد. بسیاری از برنامه ها از این ماشین متصل استفاده می کنند و اثر آن بر افراد مبتلا به اوتیست مورد مطالعه قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که فشار دادن یا آغوش ممکن است واقعا تنش شخصیت اوتیست را کاهش دهد – او ممکن است هنوز احساس تنش کند. اگر شما قادر به خرید یک دستگاه بریدن نیستید، می توانید چیزی شبیه آن را بیابید. فرد مبتلا به اوتیسم می تواند با پتو پوشانده شود و آنها را تحت فشار قرار دهد. شما همچنین می توانید تابلوهای خالی را خریداری کنید و برخی از نخ ها را در هر دو طرف رفع کنید تا فرد بتواند فشار را برای مدت زمان مشخص کنترل کند. شما حتی می توانید با مدرسه تماس بگیرید و بپرسید آیا امکان خرید یک ماشین وجود دارد که می تواند یک جامعه باشد. این یکی از راه هایی است که برای کمک به کودک مبتلا به اوتیسم شما ممکن است کامل و یا حتی مفید باشد، اما می تواند به کاهش اضطراب و استرس کمک کند و به کودک خود کمک کند تا زندگی بهتر را تا آنجا که ارتباط دارد، و همچنین قادر به مقابله با اضطراب و تنش در فعالیت های روزانه خود است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما