1309414 726 نگاه‌ها به داوران ایـــرانی تغییر کرده اســت

خبرگزاری تسنیم: داور بین‌المللی فوتبال ایـــران گفت: نگاه‌های به داوران ایـــرانی بهتر شده و امیدوارم در آینده تورنمنت‌هایی بزرگتری را قضاوت کنیم.

علیرضا فغانی بعد از کسب عنوان سوت طلایی در مراسم تقدیر از داوران کشورمان در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدا لازم می‌دانم از حامیان داوران تشکر کنم چرا که در این چند ســاله امکانات خوبی را برای داوران فراهم آوردند. امیدوارم این کار تداوم داشته باشد.

وی افزود: داوران روز‌های بد و خوب زیاد داشته‌اند و روز‌های بد من بیشتر بوده اما در میادین مختلف نشان داده‌ایم که توانایی‌های زیادی داریم. داوران افتخارات زیادی بدست آورده‌اند و  امیدوارم در نهایت باعث شود نگاه بهتری به جامعه داوری شود.

داور بین‌المللی کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند در جام‌جهانی قضاوت کند؟ عنوان کرد: قبل از هر چیز امیدوارم تیم ملی کشورمان در مسابقات جام‌جهانی حضوری موفق داشته باشد و اگر ما هم توانستیم در این جام قضاوت کنیم امیدوارم موفق عمل کنیم. در چند ســال اخیر نگاه‌ها به داوران ایـــرانی عوض شده و امیدوارم در آینده هم بتوانیم قضاوت‌های خوبی در تورنمنت‌های بزرگتری داشته باشیم.

فغانی در رابطه با اینکه توقع‌اش از مسئولان چیست، خاطرنشان کرد: یکی از خواســته‌های ما از مسئولان این اســت که دستمزد داوران را که در چند ســال اخیر ثابت مانده افزایش دهند. حداقل باید این انتظار را داشته باشیم که دستمزد داوران بر اساس تورمی که در جامعه اســت افزایش یابد. متاسفانه در کشورهای آسیایی هم این دستمزد در ۲،۳ ســال اخیر ثابت بوده و قرار اســت در مورد آن تجدید نظر شود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته نگاه‌ها به داوران ایـــرانی تغییر کرده اســت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما