به زودی ماشین مسابقه‌ای تویوتا کمری نسکار (NASCAR 2008) در یک حراجی به فطریقه می‌رسد. این خودرو که چندین بار بازسازی شده، اکنون دنبال مالک جدید خود اســت.

اگر در بازار دنبال خرید کمری هستید و می‌توانید حدود ۳۰,۰۰۰ دلار هزینه کنید، دو راه دارید. راه اول، اســتفاده از محصول جدید این برند با آپشن‌های محدود XLE و دومی مدل نسکار تویوتا کمری NASCAR 2008 با موتور V-8 و ۷۰۰ اسب بخار قدرت اســت.

c60f7435 1e59 49c3 8493 63361d6c1a49 حراج نسخه نسکار تویوتا کمری ۲۰۰۸

سایت حراجی (Auctions America) مخصوص مزایده‌های آمریکا، خودروی مسابقه‌ای با نام تجاری Camry NASCAR را به فطریقه می‌رساند که یکی از اولین مدل­‌های موجود در سبک بدنه خودروی فردا (Car of Tomorrow) اســت. سبک خودروی فردا سبک مشترک شاسی خودروهای نسکار اســت که از ســال ۲۰۰۸ به طور کامل اجرایی شده اســت.

سبک بدنه خودروی فردا، سبک مخصوص خودروهای نسکار اســت.

سبک بدنه با افزایش ایمنی بالا و رفع برخی نقایص احتمالی همراه بود. به طور خاص، بال عقب تا حالا از آخرین نسل بدنه سبک در سری جام NASCAR حذف شده اســت. منتقدان می‌گفتند که بال عقب باعث تصادف کردن خودرو در مسیر می‌شود. تاکنون تصور می‌شد که این نوع طراحی برای مسابقات غیرقانونی اســت، که به ندرت چنین چیزی اتفاق می‌افتد.

خودروی NASCAR در قالب مسابقات ردبول، در سری مسابقات افتتاحیه جام ردبول ســال ۲۰۰۷ رونمایی شد. اگر چه این خودرو هرگز به جایگاه واقعی نسکار نرسید، اما تیم Red Bull Racing با این خودرو در سونوما چهاردهم و در واتکینز گلن در رتبه هیجدهم قرار گرفـــــت. در کل، این ماشین تاریخچه موفقیت­ آمیزی دارد، اما پس از بازنشستگی، NASCAR هنوز آماده به کار مانده اســت.

مقاله‌های مرتبط:

این ماشین تویوتا در اصل از تیم Red Bull Racing  با موتور TRD (توسعه رقابت تویوتا) و کورس جاده­‌ای بالا، جعبه دنده دستی ۴ سرعته و چرخ دنده‌های محوری، ترمزهای آلکون و صندلی‌های کاملا راحت، خریداری شده اســت. از آن به بعد، ماشین بازسازی شده و در مسابقات مختلف شرکت کرد. اما حالا به دنبال مالک جدید اســت.

قیمت فطریقه تخمین زده شده برای ماشین مسابقه‌ای تویوتا نسکار ۲۰۰۸ بین ۳۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ دلار اســت. این برای یک ماشین فوق‌العاده پول زیادی نیست. چه کسی در ۱۳ ماه مه مالک این خودرو می‌شود؟

 

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته حراج نسخه نسکار تویوتا کمری ۲۰۰۸ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما