در مقاله‌ی پیش رو شما را با چند اپلیکیشن پولی آیفون آشنا می‌کنیم که برای مدت محدودی رایگان شده‌اند.

بنا بر رسم هفتگی توما، این هفته نیز چند اپلیکیشن پولی آیفون را که به مدت محدود رایگان شده‌اند، برای شما آماده کرده‌ایم تا در صورت تمایل، قادر به دانلود رایگان آن‌ها باشید. دقت داشته باشید که تمام این اپلیکیشن‌ها به مدت «نامشخص» رایگان شده‌اند؛ بنابراین بهتر اســت قبل از اینکه دوباره به حالت پولی تبدیل شوند، هرچه سریع‌تر برای دانلود آن‌ها اقدام کنید.

Orderly (با قیمت ۰.۹۹ دلار)

96f44707 aaf8 4cbf b98d 5686da58cb6e ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری هفدهم)   زوم اپ

Orderly اپلیکیشنی برای ثبت لیست امور روزانه اســت که می‌توانید کارهای خود و زمان انجام آن‌ها را در آن ثبت کنید تا در زمان مقرر، شما را توسط آلارم یا نوتیفیکیشن باخبر کند. ظاهر برنامه بسیار زیبا و کاربرپسند طراحی شده اســت؛ به‌طوری که حتی در مراجعه‌ی اول نیز گمراه نخواهید شد و می‌توانید به‌سادگی از اپلیکیشن اســتفاده کنید. نکته‌ای که Orderly را از دیگر اپلیکیشن‌های To-Do مجزا کرده، امکان تعیین موقعیت مکانی برای آن اســت. برای مثال می‌توانید آدرس محل کار خود را در Reminder مورد نظر ثبت کنید تا زمانی که وارد موقعیت مکانی مورد نظر شدید، Orderly امور ثبت‌شده مربوط به آن لوکیشن را به شما یادآوری کند. امکان تعیین پوسته طریقهن و تاریک از دیگر ویژگی‌های اپلیکیشن به‌حساب می‌آید. برای دانلود از لینک زیر اســتفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

۳D Earth (با قیمت ۳.۹۹ دلار)

35d1d73e 1a80 4f71 aad8 7d8db6d3c336 ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری هفدهم)   زوم اپ

۳D Earth اپلیکیشنی جالب در زمینه‌ی آب و هوا اســت که با نمایش یک نمای گرافیکی از کره زمین، اطلاعات آب و هوایی را در محیطی زیبا و چشم‌نواز در اختیار شما قرار می‌دهد. معمولا در اپلیکیشن‌های آب و هوا، عــکسی از آسمان و خورشید و ابر را مشاهده می‌کنیم؛ اما ۳D Earth این روند یکنواخت را تغییر داده و اقدام به نمایش کره‌ی زمین کرده اســت تا جلوه‌ی زیباتری برای کاربر به همراه داشته باشد. نمایش اطلاعات دقیق آب و هوا، سرعت باد، فشار هوا، ساعت جهانی و‌… از مواردی هستند که در این برنامه در اختیار شما قرار خواهند گرفـــــت. برای دانلود از لینک زیر اســتفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

Smart Merge Pro (با قیمت ۲.۹۹ دلار)

a5074e58 0c61 4ab4 ba0e d5bf31c427f8 ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری هفدهم)   زوم اپ

Smart Merge Pro اپلیکیشنی برای آیفون اســت که توسط آن می‌توانید شماره تلفن‌هایی را که بیش از یک بار در گوشی ذخیره شده‌اند، شناسایی و حذف کنید. احتمالا شما هم بارها با مخاطبان تکراری در گوشی خود مواجه شده‌اید. در این مواقع معمولا انتخاب کردن دستی شماره‌های تکراری و حذف یکجای آن‌ها تنها راه چاره‌ی کاربران خواهد بود که البته در صورت بالا بودن تعداد شماره‌های تکراری، امری بسیار وقت‌گیر خواهد شد. از همین رو نیاز به ابزاری هوشمند دارید که بتواند به‌صورت خودکار و با یک بار اسکن کردن شماره‌های شما، موارد تکراری را شناسایی کند. Smart Merge Pro این وظیفه را به‌خوبی برای شما انجام می‌دهد و بعد از پیدا کردن مخاطبان تکراری، آن‌ها را حذف خواهد کرد. این برنامه در تشخیص مخاطبان تکراری، تنها به یکسان بودن شماره‌ها بسنده نمی‌کند و مواردی همچون یکسان بودن نام‌ها و ایمیل‌های ثبت‌شده را نیز بررسی خواهد کرد. نکته‌ی جالب این اســت که علاوه بر حذف مخاطبان کاملا تکراری، این برنامه امکان ادغام کردن مخاطبانی را دارد که در نام یکسان و در شماره متفاوت هستند. برای مثال اگر شماره‌ی منزل و موبایل یکی از دوستان خود را به‌صورت جداگانه ذخیره کرده‌اید، Smart Merge Pro می‌تواند این دو آیتم را با هم ادغام کنید. بکاپ گرفـــــتن از شماره‌ها، از دیگر ویژگی‌های این برنامه اســت.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

OrasisHD (با قیمت ۱.۹۹ دلار)

afd2ef75 ad17 4d7c 8d78 79678c245837 ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری هفدهم)   زوم اپ

OrasisHD اپلیکیشنی در زمینه‌ی ویرایش و اصلاح تصــویر‌ها اســت که می‌تواند عــکــس هـا شما را با اعمال افکت HDR و تصحیح نور، به نسخه‌های جذاب‌تری تبدیل کند. نحوه‌ی کار با برنامه به این شکل اســت که ابتدا تصــویر مورد نظر را فراخوانی می‌کنید و بعد از آن، مشخص می‌کنید که اعمال افکت به‌صورت خودکار انجام شود یا به‌صورت دستی. در حالت دستی می‌توانید با تغییر المان‌های مختلفی، تصــویر خود را به شکلی که می‌خواهید ادیت کنید. تمرکز OrasisHD بر اصلاح و بهبود عــکــس هـا اســت؛ بنابراین اگر به دنبال افکت‌های رنگی یا زیباسازی هستید، ممکن اســت OrasisHD شما را راضی نکند.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

Phoenix Photo Editor (با قیمت ۰.۹۹ دلار)

7b674ae6 2b6c 472f 99b2 1b2b980fdb36 ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری هفدهم)   زوم اپ

Phoenix Photo Editor اپلیکیشنی برای ویرایش و زیباسازی تصــویر‌ها اســت که برخلاف اپلیکیشن قبلی یعنی OrasisHD، تمام امکانات و ابزارک‌هایی که برای اعمال افکت‌های مختلف روی تصــویر لازم دارید، در اختیارتان قرار می‌دهد. فیلترهای هنری، فیلترهای نوری، قاب‌های متنوع، اســتیکرهای مختلف، امکان وارد کردن متن روی تصــویر و‌… از مواردی هستند که در این اپلیکیشن به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. قابلیت‌های دیگری نیز همچون کراپ کردن تصــویر، تغییر سایز یا بلور کردن بخشی از عــکس نیز در برنامه وجود دارند تا Phoenix Photo Editor را به یک ابزار ایده‌آل برای ویرایش عــکــس هـا تبدیل کنند.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری هفدهم) – زوم اپ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما