برای اکثر مردان، ملاقات با زنان می تواند یک چیز ترسناک باشد اگر شما واقعا نمی دانید که چه کاری انجام می دهید، 'T آنها زمانی که سعی می کنند با زنان ارتباط برقرار کنند اشتباهات مهمی را مرتکب می شوند. خوب است، هر چند، با مشاوره حقوقی زنان، که می تواند تغییر کند.

بنابراین اگر شما هر فرصتی برای گرفتن این تاریخ داغ دارید، باید از این ۴ گرفتاری بزرگ جلوگیری کنید:

۱٫ نروزی.
این یک مشکل خاص است وقتی که شما برای اولین بار ملاقات کردید. فقط آرام و آرام باش. سرد و آرام باشید زنان دوستداران مردمی هستند که اعتماد به نفس دارند، اما متخلف نیستند. اگر شما عصبی هستید، آنها فورا خاموش می شوند. سعی کنید صاف و آرام باشید. حرکات شما باید صاف و مایع باشد، صدای شما آرام و آرام باشد. در حرکات سریع یا حرکتی حرکت نکنید. این فقط زنان را دور می زند. از او دورتر بپرهیزید و نه به سمت او. سعی کنید مانند جیمز باند عمل کنید، اما با شخصیت خود را.

۲٫ اعمال فشار بیش از حد
بچه ها تمایل دارند مانند هر زن دیگری که با او ملاقات می کنند، دوست دختر یا دوستان بعدی وی باشد. این کار را زمانی انجام دهید که دوست دارید زنان باشید اگر شما شروع به گرفتن بیش از حد عجیب و غریب و یا فشار زیادی را، شما او را ترساندن دور. فرض کنید که هر زنی که ملاقات می کنید، کاری انجام می دهد که شما را آزار می دهد یا اینکه می خواهید او را ترک کنید. این فشار را تسکین می دهد. حقیقت این است که اکثر زنان ملاقات شما برای یک همسر بلند مدت شما مناسب نیستند. پس هر زني را که ملاقات ميکنيد درمان کنيد، گرچه مراقب ارتباط شما با ديگران نباشيد. این کار او را آسان می کند و حتی می تواند او را سعی کنید سخت تر برای شما.

۳٫ فکر می کنم شما باید با لبخند و یا تعمق به او بچسبید.
هیچ چیز نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد. در واقع، شما باید به طور هدفمند او را تشویق کنید. یا حداقل آن را بسیار کم نگه دارید، و هر کاری که انجام می دهید، باید صادق باشیم. باور کن، او می داند اگر صادق نیست احتمالا این همه قبل از آن شنیده شده است. خنده دار و کمی تند و زننده، حتی کمی سرگرم کننده در او، اما به طوری که احساسات او صدمه دیده است. این نشان می دهد که شما اعتماد به نفس دارید و می توانید کمتر از این که چطور اتفاق بیفتد مراقبت کنید. این علاقه او را جلب می کند و شما را با او بیشتر می کند.

۴٫ در چهره اش و با استفاده از برخی از قربانیان انتخاب کنید خط.
فرمان انتخاب خطوط و بی قید و شرط. اکثر زنان کاملا از این می ترسند فقط خودت باش و همیشه حس شوخ طبعی داشته باشی با او حرف بزنید، اما این کار را انجام می دهید، هرچند که به هیچ وجه مهم نیست. همچنین با او به طور مستقیم با او صحبت نکنید. بدن خود را به طرف او حرکت دهید. کمی از او دور بشوید و نه به طرف او. وقتی به او نگاه می کنید، به طور مستقیم در چشم او نگاه کنید، اما او را خیره نکنید. سعی کنید چیز دیگری را پیدا کنید تا نگاه کنید، اما نه شخص دیگری، بنابراین شما مجبور نیستید به طور مداوم به او نگاه کنید. این نشان می دهد که شما ممکن است علاقه مند باشید، اما دوباره، آن را مهم نیست که اگر آن را بیشتر می رود.

بهترین مشاوره زنان متاهل است به عمل اعتماد به نفس، حتی کمی خجالتی، اما نه متکبر. رفتار کنید همانطور که قبلا یک یا دو وقت پیش بوده اید، اما با بی تفاوتی نسبت به رابطه خود با او رفتار کنید. این باعث علاقه و کنجکاوی او خواهد شد. او می خواهد او را بخواهد که بیشتر در مورد شما یاد بگیرد که به احتمال زیاد شانس خود را با او بهبود خواهد بخشید.

البته، دوستیابی زنان بیشتر از این مقاله کوتاه است، بنابراین همیشه توصیه خوبی برای یادگیری است همانطور که می توانید و سپس تمرین آنچه را یاد می گیرید. این کار همیشه کار نخواهد کرد، اما تلاش خود را ادامه دهید. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید، بهتر خواهد شد و موفقیت شما با زنان بهتر خواهد شد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما