رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل تاکید کرد: تلاش‌هایی که برای منع حزب الله از به روز رسانی سیستم موشکی خود در حال انجام اســت در رأس اولویت‌های اسرائیل قرار دارد.

رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل دور ساختن ایـــران از سوریه را حیاتیتر از شکست گروه داعش دانست.

به نقل توما به نقل خبرگزاری سپوتنیک روسیه، “گادی ایزنکوت” رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل در سخنرانی خود در کمیته خارجی کنیست (پارلمان) اسرائیل گفت: دور کردن ایـــران از سوریه برای اسرائیل وامنیت آن از شکست داعش حیاتیتر اســت.

وی در ادامه اتهاماتی را نیز به حزب الله لبنان نسبت داد و گفت: حزب الله لبنان در مناطق مسکونی جنوب لبنان فعالیت نظامی انجام می‌دهد و با این کار قطعنامه ۱۷۰۱ سازمان ملل را نقض می‌کند.

گادی ایزنکوت رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل

715834 973 دور کردن ایـــران از سوریه حیاتیتر از شکست دادن داعش اســت

عالی ترین مقام ارتش اسرائیل، نیروهای پاسدار صلح سازمان ملل متحد در مرز لبنان و اسرائیل (یونیفل) را به شانه خالی کردن از مقابله با نقض قطعنامه ۱۷۰۱ شورای امنیت سازمان ملل از سوی حزب الله لبنان متهم کرد و گفت: نیروهای بین‌المللی پاسدار صلح اقدامات لازم برای افشای نقض قوانین از سوی حزب الله را انجام نمی‌دهند.

رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل در پایان تاکید کرد: تلاش‌هایی که برای منع حزب الله از به روز رسانی سیستم موشکی خود در حال انجام اســت در رأس اولویت‌های اسرائیل قرار دارد.

اسرائیل پیش از این بارها خواســتار کاهش نقش ایـــران در سوریه شده و حضور ایـــران در سوریه را تهدیدی برای خود دانسته بود.

اسرائیل همچنین ایـــران را به تاسیس کارخانه‌های تولید سلاح برای حزب الله در لبنان متهم و اعلام کرده بود که اجازه نخواهد داد چنین اتفاقی به سرانجام برسد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته دور کردن ایـــران از سوریه حیاتیتر از شکست دادن داعش اســت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما