درایو و پارک وسیعی از وسایل نقلیه مختلف در ایستگاه خدمات! برای گاز در پمپ توقف کنید ماشین خود را از طریق ماشین شستشو تمیز کنید یا فقط به یک فروشگاه پاپ بکشید! دست خود را در کنترل انواع وسایل نقلیه شامل اتومبیل، کامیون و اتوبوس، همه با دست زدن به منحصر به فرد خود و چالش های رانندگی امتحان کنید.
 
_____________________________
GARAGE عظیم
شامل خودروهای سواری، خودروهای سواری و ورزشی، یک کامیون باری، کامیون های سوخت دیزل، اتوبوس تور و حتی یک کاروان. این وسیستم انتخاب وسیله نقلیه را در مرکز بین المللی گاز و مرکز خدمات زیبایی در اختیار داشته باشید.

_____________________________
گاز آن!
چگونه می توانید ماموریت ها را به سرعت انجام دهید؟ هر وسیله نقلیه نیاز به رویکرد متفاوت برای تکمیل دوره در سریعترین زمان دارد. ببینید که چگونه در تابلوهای آنلاین مقایسه کنید و مهارت های رانندگی و رانندگی خود را بهبود ببخشید!

_____________________________
رایگان برای بازی
حالت بازی اصلی ۱۰۰٪ رایگان به بازی است، تمام راه را از طریق، بدون رشته متصل شده است! حالت های بازی اضافی که قوانین کمی را تغییر می دهند تا بازی را آسان تر از طریق برنامه های درون برنامه در دسترس قرار دهند. هر حالت دارای مدیران GameCenter جداگانه برای ایجاد رقابت آنلاین کاملا عادلانه است!

_____________________________
ویژگی های GAME
▶ درایو ۷ خودرو منحصر به فرد از جمله اتومبیل، کامیون، کاروان و اتوبوس تور!
▶ مهارت های رانندگی خود را بهبود بخشید و یاد بگیرید که طیف وسیعی از وسایل نقلیه را پارک کنید
▶ ماموریت های ۱۰۰٪ رایگان ۲-Play
▶ شامل دکمه ها، کنترل چرخ و شیب و پشتیبانی از کنترل بازی MFi است
▶ دوربین های چندگانه شامل رانندگان چشم اول راننده شخصی
▶ بر روی هر چیزی از (یا بهتر از) آیفون ۴، اپل ۲، iPad مینی و آی پاد لمسی (نسل ۴) اجرا می شود

————————————————
از سازندگان "بهترین بازی های پارکینگ در فروشگاه App" (یک نظر توسط بسیاری از بازیکنان خوشحال ما!). بازی های دیگر ما را برای بسیاری از هیجان انگیز بازی های پارکینگ شبیه ساز ببینید!

By Play With Games Ltd

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما