1297588 496 هیات مدیره اســتقلال غریبه نیستند

خبرگزاری مهر: پیشکسوت اســتقلال با بیان اینکه اعضای جدید هیئت مدیره کاملاً با شرایط آشنایی دارند گفت: کادر فنی و بازیکنان می توانند به این اعضا اعتماد کامل داشته باشند.

ایمان عالمی در خصوص عملکرد آبی پوشان در فصل نقل و انتقالات لیگ هفدهم گفت: ســال گذشته اســتقلال چه در جذب بازیکن و چه در طول مسابقات لیگ شانزدهم فراز و نشیب زیادی داشت. آنها نتوانستند عملکرد قابل قبولی در نقل و انتقالات داشته باشند و همین مسئله باعث شد تا در نیم فصل اول، نتایج خوبی را هم کسب نکنند و حتی برخی دشمنان به ظاهر دوست ­نما مترصد این بودند که کادر فنی را برکنار کرده و نفرات مورد نظر خودشان را جایگزین کنند.

وی تأکید کرد: اما در نیم فصل دوم اســتقلال با کمک بازیکنان جوانش، موفق شد نتایج بسیار خوبی کسب کرده و در پایان فصل از رده پانزدهم جدول به نایب قهرمانی در لیگ دست پیدا کند.

پیشکسوت اســتقلال خاطرنشان کرد: تجربه فصل گذشته که بسیار تلخ هم بود باعث شد که مدیران اســتقلال به همراه کادر فنی نقل و انتقالات این فصل را با جدیت شروع کرده و با جذب بازیکنان مورد نیاز نقاط ضعف را پوشش داده و خود را آماده شروع لیگ کنند. حضور پژمان منتظری، بیت سعید، شجاعیان و چند بازیکن جوان دیگر نشان داد که کادر فنی هوشیارانه عمل کرده و نمی خواهد در این فصل امتیازی را از دست بدهد.

عالمی در خصوص جذب مجتبی جباری به اســتقلال نیز اظهار داشت: عملکرد خوب مجتبی در ســالهای گذشته بر هیچ کس پوشیده نیست. او بازیکن با تجربه و بزرگی اســت و می تواند در کنار امید ابراهیمی، رهبری خط میانی را بر عهده گرفـــــته و با پاس های دقیق و زیبایش مهاجمان اســتقلال را در موقعیت گل زنی قرار دهد.

وی درباره نقاط ضعف آبی پوشان نیز گفت: نمی توانیم به صراحت بگوییم که هیچ تیمی نقطه ضعفی ندارد، در طول فصل همه تیم ها دارای نقاط ضعف هستند و با جذب بازیکنان جدید به دنبال پوشش ایرادهایشان هستند. اســتقلال در فصل گذشته نقاط ضعف زیادی داشت اما با جذب بازیکنانی جدید برای این فصل، تقریباً نقاط ضعفش را برده اما اعتقاد دارم که باز هم کمی ایراد در اســتقلال وجود دارد کادر فنی باید با داشته هایش آنها را برطرف کند.

عالمی در خصوص اعضای جدید هیات مدیره نیز تصریح کرد: خوشبختانه کسانی که به عضویت هیات مدیره اســتقلال درآمده اند غریبه نیستند. جواد قراب یکی از پیشکسوتان اســت که ســالهای زیادی در تیم بوده و با دردسرات این تیم آشناســت. دکتر قریب که وی نیز مدیرعامل این باشگاه بوده و به خوبی این تیم را می شناسد. حسن زمانی که مدتها عضو هیات مدیره اســت و کاملاً مسائل و دردسرات باشگاه را درک می کند و اعتقاد دارم حضور اینها می تواند پشتوانه خوبی برای کادر فنی و بازیکنان باشد.

پیشکسوت اســتقلال در خصوص انتقادات غیرسازنده ای که این روزها از کادر فنی و مدیرعامل اســتقلال انجام می گیرد اظهار کرد: انتقاد اگر سازنده باشد لازمه فوتبال ماســت و می تواند راهگشای ورزش ما باشد. اما متأسفانه این روزها عده ای در فضای مجازی هجمه های زیادی را علیه منصوریان و افتخاری در پیش گرفـــــتند که کار بسیار غلطی اســت. آنها از درون باشگاه بی خبر هستند و تنها ظواهر را می بینند و براساس همین ظواهر نقدهای مخربی انجام می دهند و اعتقاد دارم وحدت و همدلی را در بین هواداران از بین می برند. فضای مجازی اگرچه در برخی از زمان ها بسیار سازنده اســت  اما نگران کننده و مخرب هم هست. البته اعتقاد دارم افتخاری به منصوریان و دیگر کسانی که در این چند وقت در فصل نقل و انتقالات زحمات زیادی کشیدند تا بتوانند یک تیم خوب را روانه لیگ هفدهم کنند از انتقادات سازنده درس گرفـــــتند و به انتقادات مخرب اهمیتی ندادند تا بتوانند بازیکنان خوب و مورد نظر را جذب کنند.

عالمی در پایان خاطرنشان کرد: اســتقلال، فصل سختی را پیش رو دارد با جذب این نفرات انتظارات هواداران بالا رفـــــته، کادر فنی باید هوشیار باشد و در طول فصل به گونه ای عمل کند که بتواند در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته هیات مدیره اســتقلال غریبه نیستند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما