1297620 529 جباری همیشه 20 ثانیه جلوتر را می‌بیند!

خبرگزاری تسنیم: پیشکسوت باشگاه اســتقلال به تمجید از خرید جدید این تیم پرداخت و اعلام کرد که او ۲۰ ثانیه جلوتر از فوتبال اســت!

بیژن طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد اســتقلال در فصل‌ نقل‌وانتقالات، اظهار داشت: اگر چه بازی با العین برای اســتقلال بد بود، اما پیامدهای خوبی داشت و کادر فنی عیب‌های تیم را فهمید. در آن بازی، همه نقاط ضعف اســتقلال مشخص شد و افرادی که باشگاه حضور داشتند، امســال زحمات زیادی کشیدند و بازیکنان خوبی را به خدمت گرفـــــتند.

وی افزود: اســتقلال ســال‌هاســت که کمبود مجتبی جباری را حس می‌کند. آمدن او می‌تواند کمک زیادی به اســتقلال کند. داریوش شجاعیان هم مهره‌ای خوب و کلیدی اســت. احساس می‌کنم ســال آینده، ســال خوبی برای هواداران اســتقلال خواهد بود.

پیشکسوت باشگاه اســتقلال در پاسخ به این سوال که آیا تعدد ستاره‌ها دردسری برای این تیم در فصل آینده ایجاد نمی‌کند، گفت: پژمان منتظری و مجتبی جباری خودشان در حد یک مربی هستند. آنها با مربیان و بازیکنان بزرگی کار کردند و به اینجا آمدند که به اســتقلال کمک کنند، نه اینکه برای تیم حاشیه بسازند. اســتقلال با تلفیقی از با تجربه‌ها و جوانان می‌تواند امســال نتایج خوبی بگیرد.

طاهری به تجمید از مجتبی جباری پرداخت و تصریح کرد: پیری با با تجربه بودن فرق می‌کند. جباری بازیکنی اســت که اگر ۵۰ ســالش هم بشود، باز هم جباری اســت، چون با مغزش بازی می‌کند. او ۲۰ ثانیه جلوتر از فوتبال اســت و همیشه ۲۰ ثانیه جلوتر را می‌بیند! خدا را شکر که به اســتقلال برگشت.

وی با اشاره به مبلغ بالای انتقال داریوش شجاعیان از گسترش فولاد به اســتقلال، یادآور شد:  این دو میلیارد و سه میلیاردی که همه می‌گویند، بیشترش را مدیر برنامه‌ها می‌گیرند و پولی نصیب خود بازیکن نمی‌شود. از این دو میلیارد و سه میلیاردها، نه بازیکن سهم زیادی به بازیکن می‌رسد و نه به باشگاه گسترش فولاد. این پولی اســت که بین مدیربرنامه‌ها تقسیم می‌شود. البته این موضوع چیز عجیبی نیست و فوتبال حرفه‌ای مدیربرنامه‌ها به رسمیت شناخته شده‌اند. در اروپا حتی مدیرعامل و سرمربی هم از انتقال بازیکن سهم می‌برند. این اتفاقات در نقل‌وانتقالات بزرگ، کاملاً عادی اســت، اما این ما هستیم که شلوغش می‌کنیم و آن را به فساد و منشور ربط می‌دهیم. این مبلغ کمترین مبلغ قرارداد یک بازیکن در فوتبال حرفه‌ای اســت.  اســتقلال چرا نباید مثل پرسپولیس خرید نجومی انجام دهد؟ اســتقلال برای اینکه امســال ناکامی‌های گذشته را جبران کند، باید تیم خوبی ببندد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته جباری همیشه ۲۰ ثانیه جلوتر را می‌بیند! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما