آهنگ های پنجابی دارای جذابیت هستند که بسیاری از انواع موسیقی دیگر نمی توانند مطابقت داشته باشند. این که آیا شما به دنبال برخی از روح در جستجوی موسیقی برای استراحت ذهن و بدن خود، و یا برخی از پا رقص رقص پا، آهنگ های پنجابی تمام آنها.

صنعت موسیقی پنجابی به خاطر موسیقی Bhangra خود، یک موسیقی و رقص پر جنب و جوش است که محبوبیت زیادی در سراسر جهان دارد. این آغاز به عنوان بخشی از جشن های جشنواره برداشت، اما به زودی یکی از ویژگی های مشترک در جشن ها و جشن های دیگر مانند مراسم عروسی، سال نو و غیره تبدیل شده است. در حال حاضر Bhangra محبوب نه تنها به عنوان سنتی خود، بلکه همجوشی آن با ژانرهای موسیقی مانند رگی، هیپ هاپ، و خانه تبدیل شده است ضربه در سراسر جهان است.

Bhangra شامل تعدادی از ابزارها برای ایجاد موسیقی پر جنب و جوش خود از جمله تعدادی از ابزارهای درام است که مهمترین آنها دلف و دیگر ابزارهای رشته مانند chimta، tumbi، sapera، supp و sarangi است. هر وسیله ای احساس خود را به موسیقی اضافه می کند، هرچند دلف باقی مانده برجسته ترین است.

آهنگ های پنجابی صنعت طوفان را با طوفان گرفته اند و هم اکنون همه در سراسر جهان از توانایی موسیقی بنگرا آگاهند. این می تواند زنده بماند و با ریتم رقص شود.

موسیقی Bhangra و سایر آهنگ های پنجابی در حال حاضر در بسیاری از نقاط شب و دیسک محبوب هستند. آلبوم های جدید و هنرمندان برای نمایش استعدادهای خود می آیند و بسیار قدردانی می شوند. آهنگ های پنجابی دارای انواع مختلفی هستند و شما می توانید آخرین آهنگ ها را بشنوید و آنها را از اینترنت دانلود کنید.

http://www.punjabisongs.com آخرین آهنگ های پنجابی را ارائه می دهد. شما می توانید آخرین ارزیابی آلبوم پنجابی، ده آهنگ پنجابی را بشنوید، رادیو پنجابی زنده، اخبار منحصر به فرد در مورد آهنگ ها و هنرمندان پنجابی دریافت کنید، رویدادهایی که در شهر شما اتفاق می افتد و خیلی چیزهای دیگر را می دانید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما