آنچه شما باید در مورد چگونگی اجتناب از شایع ترین نوع خراش خودرو (چرخش و عنکبوت) بدانید. این مقاله، آنچه را که باید اجتناب کرد و تنها ساده ترین راه محافظت از رنگ خودرو خود را از شایع ترین نوع خراش ها است که باعث می شود که کلیه جزئیات رنگ خود را کاهش دهد. اگر شما تصمیم به حذف خراش میکرو چرخش خود را برای یک ماشین خراش دادن ماشین طراحی شده برای ارائه نتایج حرفه ای در خانه با تضمین و پشتیبانی محصول خوب است.

شما ممکن است متوجه شوید که خراش های فوق العاده زیبا که به عنوان یک چرخش یا عنکبوت شناخته شده است، بیشتر قابل توجه است بر روی کاپوت، تنه و سقف اتومبیل. آنها معمولا در یک روز آفتابی ظاهر می شوند زمانی که شما به سمت راست آنها را نگاه می کنید. اگر شما واقعا بخواهید یک شوک را بکشید ماشین خود را در یک گاراژ تحت نور مستقیم فلورسنت سربار قرار دهید و خودتان را برای خراشهای رنگ خودرو بچرخانید. اکثریت چرخش ها یا خراش های عنکبوتی را می توان به یک ماشین ضعیف نگهداری کرد که به طور مرتب و یا مهر و موم نشده است.

۷ چیز بی گناه شما ممکن است تحت تاثیر ماشین خود را که باعث خراش ماشین چرخش می چرخند در زیر ذکر شده است.
۱٫ درایو اتوماتیک از طریق شستشوی ماشین ها روی رنگ سخت است.
۲٫ ماشین لباسشویی اتوماتیک با تکنیک خشک کردن دستی ضعیف و حوله های غیر استاندارد.
۳٫ ساینده یا کثیف در خانه یا خود خدمت به "دسته های قلم مو" نوعی که به یک شیلنگ متصل است.
۴٫ هنگام شستن ماشین در منزل با استفاده از صابون شستشوی ظرف.
۵٫ پاک کردن یا مالش کردن گرد و غبار یا خرد کردن یک رنگ خشک با یک حوله خشک، حوله کاغذی یا کاغذی.
۶٫ استفاده از یک حوله میکرو فیبر قهوه ای و یا حق بیمه برای خشک کردن رنگ خودرو پس از شستشو.
۷٫ بی نظیر در ماشین لباسشویی ماشین خانگی – یک موضوع به تنهایی

توجه: هر چیزی از زیر سینک آشپزخانه هرگز نباید بر روی ماشین خود استفاده شود، زیرا مواد پاک کننده خانگی برای حذف چربی و غیره طراحی شده اند و به همین دلیل برای رنگ خودرو مناسب نیستند. نه تنها رنگ بلکه لاستیک و پلاستیک نیز هست. شامپو شستشوی ماشین با کیفیت بالا طراحی شده است که به آرامی از رنگ خودرو جلوگیری می کند و به پشت جلوه های زیبایی کمک می کند تا از رنگ محافظت کنند.

فوکوس خودکار برای کاهش بروز چرخش های میکرو پس از شستن دست ماشین. هود ها و تنه خشک را در یک حرکت به عقب، نه محافل. فقط برای استفاده از نقاشی خودرو، از گوساله های چینی یا میکرو فیبر استفاده کنید. طرف ماشین خود را ببندید، به سمت یک طرف در حرکت افقی، نه محافل. دلیل این امر این است که هر یک از خراش های کوچک که ممکن است منجر شود، نور را تا آنجا که خردایش کوچک مدور نیست، نشان نمی دهد. علاوه بر این، از بین بردن خراش ماشین با کیفیت حرفه ای که برای استفاده در خانه طراحی شده است، می تواند خش های میکرو عنکبوتی با نتایج عالی را حذف کند.

تنها مهمترین چیزی که می توانید برای حفاظت از خودرو خود از چرخش های عنکبوت کوچک استفاده کنید، استفاده از یک مهر و موم یا موم با کیفیت حداقل دو بار در سال است. ترجیحا یک سیلانت خودرو با کیفیت است که به رنگ متصل است که طول می کشد و به محیط زیست بسیار بهتر از موم معمولی خودرو است. رنگ مناسب رنگ بندی در برابر انواع خش ها مقاومت خواهد کرد زیرا رنگ با یک مانع لغزنده محافظت می شود. رنگ نقاشی نادیده گرفته شده به لوازم جانبی شستشوی غبار، شن و غیره اجازه می دهد تا به رنگ خراشیده شود و باعث خراش خودروهای کوچک می شود.

به منظور اثبات نکته من در مورد ماشین و ماشین خنک کننده به خوبی محافظت شده من یک چنگال پلاستیکی را گرفتم و آن را به سختی در سراسر کاپوت سیاه BMW ام با سختی آسیب دیدگی دیدم. بعد هم همین کار را با کلاه ماشین دوستم انجام دادم … او هیچوقت عصار نمیکند و یا از ماشینش استفاده می کند … و آن را خراشیده بسیار بزرگ … که من البته بعد از آن باید حذف از آنجا که او از طریق سقف رفت.

نکته این است که با استفاده از یک سیلانت خودکار با کیفیت بالا خودرو شما را بسیار لغزنده می سازد و شما حتی نمی توانید یک گاز نیشکر پلاستیکی ایجاد کنید تا باعث خراش دادن رنگ خودرو شود. به سادگی با استفاده از یک مهر و موم با کیفیت بالا بر روی ماشین خود را حداقل دو بار در سال به طول می کشد راه طولانی برای حفاظت از رنگ خودرو خود را از خراش خودرو نوعی چرخش مچ دست است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد حذف ماشین خراشنده ماشین و یک گام کوتاه رایگان دانلود رایگان در حذف ماشین خراش.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما