1296385 171 علی کریمی سرمربی نفت‌تهران شد

ورزش سه: علی کریمی هدایت تیم فوتبال نفت‌تهران در فصل ۹۷-۹۶ را برعهده خواهد داشت.

 این تصمیم بعد از جلسه طولانی کریمی با مدیران نفت قطعی شد و وی به عنوان سرمربی روی نیمکت تیمی می‌نشیند که بعد از دردسرات شدید مالی به امید حضور موفق در مسابقات فصل آینده لیگ اســت.

کریمی ۳۸ ســاله یکی از حیاتیترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایـــران اســت که تجربه چندانی در امر مربیگری ندارد اما مدیران نفت قصد دارند با دو دستیار قوی این کمبود او را پوشش دهند و کریمی را به عنوان سمبل  جدید نفت معرفی کنند.

نفت ســال گذشته علی دایی را به عنوان سرمربی بالای سر خود داشت و به همراه این مربی نفت با فتح جام‌حذفی در جمع آسیایی ها قرار گرفـــــت. البته دردسرات مالی باعث شده تعداد زیادی از بازیکنان این تیم از باشگاه بروند و اگرچه نفت به دنبال بازگرداندن آنهاســت اما بعید اســت این اتفاق رخ بدهد پس اولویت، بر مذاکره با بازیکنانی خواهد بود که در فهرست کریمی جای گرفـــــته‌اند.

 

کریمی که جوان‌ترین مربی لیگ امســال اســت، با آغاز لیگ مقابل سرمربیانی قرار خواهد گرفـــــت که سابقه شاگردی آنها را دارد. چهره‌هایی مثل برانکو ایوانکوویچ، امیر قلعه‌نویی و علی دایی. او همچنین همبازیانی نیز در بین سرمربیان لیگ دارد، مهدی تارتار، یحیی گل‌محمدی، علیرضا منصوریان و عبدالله ویسی .

کریمی که باید به سرعت تیم خود را ببندد و بازیکنانش را آماده رقابت در لیگ کند، در هدایت تیم نفت از حمید اســتیلی رخصت خواســته اســت. او بعداز جلسه‌ای طولانی با مدیران نفت در نهایت امروز این پست را پذیرفـــــت تا جدی‌ترین چالش زندگی خود را پیش رو داشته باشد. کریمی که بازیکنی پرهوادار و ستاره بوده اســت، در مربیگری کار بسیار متفاوت و سخت‌تری پیش‌رو دارد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته علی کریمی سرمربی نفت‌تهران شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما