علی اکبر رحمانی به مناسبت بزرگداشت شهدای هفتم تیر گفت: ما فرزندان شاهد (ترور، هشت ســال دفاع مقدس و مدافعان حرم) با راه اندازی کمپین #پیام_آوران_صلح و با شعار آتش به اختیار قصد داریم از مردم همیشه در صحنه با شاخه های گل اســتقبال کنیم تا همانگونه که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید داشتند، کار فرهنگی خود جوش و تمیز را به نمایش بگذاریم.

به نقل توما، علی رحمانی سخنگوی کمپین پیام‌آوران صلح در گفتگو با خبرنگار ما خاطرنشان کرد: در این روزها که داغدار شهدای حمله تروریستی مجلس شورای اسلامی توسط تروریست های تکفیری- صهیونیستی هستیم، به هفتم تیر که یادآور شهادت مظلومانه ده ها تن از مسئولان انقلابی کشورمان در این روز اســت، رسیدیم. به این مناسبت با راه اندازی کمپین #پیام_آوران_صلح قصد داریم در ساعت ۱۸ روز چهارشنبه هفتم تیر در میدان هفت تیر و خیابان های منتهی به آن با اهدای یک شاخه گل به مردم به طور نمادین آرمان های پدران شهید خود را به آحاد ملت ایـــران یادآوری کنیم. 

رحمانی با بیان اینکه صلح عادلانه و آرامش و امنیت برای مظلومان جهان با تعصب های سیاسی، فرهنگی، قومی و قبیله ای بیگانه اســت، تاکید کرد: بنفش باشیم، قرمز ، سبز، زرشکی یا سفید تفاوتی ندارد، ما فرزندان شاهد زیر پرچم اسلام و انقلاب فرمانبردار فرمایشات رهبر معظم انقلاب هستیم.

713360 868 آتش به اختیار در انتظار مردم در میدان هفتم تیر ایستاده ایم

امیر قلیچ خانی مسئول هماهنگی کمپین پیام آوران صلح درباره نخستین حضور اجتماعی این کمپین گفت: گروه رسانه ای پیام آواران صلح گروهی خودجوش و مردمی اســت که در روزگار جنگ و خون و کودک کشی های منطقه به صلح و آرامش می اندیشد. ما سفیران صلح ایم و نه سفرای ارگان های دولتی و شبهه دولتی. ما در تمنای آغوش پدر قد کشیدیم، و حالِ دل کسانی که ســال ها بدور از صلح و آرامش و با کابوس جنگ و خونریزی زیستند را درک می کنیم.

713361 771 آتش به اختیار در انتظار مردم در میدان هفتم تیر ایستاده ایم

 وی تصریح کرد: ما فرزندان شهدا از خدای شهیدان اسلام می خواهیم در مسیر اعتلای صلح و امنیت رهنمون مان سازد، و از آن کسان که در سایه صلح و آرامش در این سرزمین پهناور زیسته اند، دعوت می کنیم تا ما را در این کار فرهنگی که نمونه بارز آتش به اختیار اســت، یاری کنند. شاید در روز قیامت در برابر شهیدان مان روی سپید باشیم.

یادآور می شود، محل دیدار پیام آوران صلح با مردم عزیز ایـــران، تهران- میدان هفت تیر- ساعت ۱۸ روز چهارشنبه هفتم تیر می باشد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته آتش به اختیار در انتظار مردم در میدان هفتم تیر ایستاده ایم اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما