1291074 978 از چونبوک موتورز پیشنهاد دارم

ایسنا: مدافع فصل پیش تراکتورسازی مدعی شده اســت که از چونبوک موتورز کره جنوبی پیشنهاد دارد.

 خالد شفیعی که این روزها در کره جنوبی به سر می‌برد، در گفت‌وگو با مدیران باشگاه تراکتورسازی مدعی شده بود که از چند تیم کره‌ای پیشنهاد دارد که مطرح‌ترین آن، چونبوک موتورز این کشور اســت. 

در جلسه‌ای که این مدافع با مدیران باشگاه تراکتورسازی داشت، درخواســت امضای قراردادی با مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان داشت که با صحبت‌های مسئولان این باشگاه، شفیعی به امضای قرارداد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیونی راضی شده بود. حتی باشگاه تراکتورسازی آماده بود تا مبلغ باقی مانده از قرارداد فصل پیش مدافع شماره ۳ خود را به صورت نقد به او پرداخت کند.

اما پس از اینکه شفیعی در جلسه‌ای که قرار بود با حضور یحیی گل‌محمدی برای تمدید قرارداد صورت بگیرد، حاضر نشد، سرمربی جدید سرخ‌پوشان تبریزی از دست وی خشمگین شد و به صورت علنی اعلام کرد که دیگر این بازیکن را نمی‌خواهد و نیازی به تمدید قرارداد با این مدافع شیرازی نیست.

این بازیکن که مدنظر باشگاه اســتقلال نیز بود، پس از امضای قرارداد آبی‌پوشان با پژمان منتظری به این نتیجه رسید که شاید بتواند باقی فوتبال خود را در ســالی که به جام جهانی ختم می‌شود، در بالاترین سطح لیگ کره ادامه دهد. اکنون نیز خالد شفیعی در کره جنوبی به سر می‌برد و در حال مذاکره با چند تیم این کشور اســت که مطرح‌ترین آن‌ها به گفته این بازیکن چونبوک موتورز اســت که سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد. باید دید آیا خالد شفیعی می‌تواند نخستین بازیکن ایـــرانی باشد که در کی لیگ (لیگ کره جنوبی) پا به توپ می‌شود؟

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته از چونبوک موتورز پیشنهاد دارم اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما