کدهای سیستمی اچ‌تی‌سی یو ۱۱ حاوی اطلاعاتی هستند که گفته می‌شود به گوشی پیکسل ۲ گوگل اشاره دارند.

چندی پیش کمپانی تایوانی اچ‌تی‌سی از پرچم‌دار جدید خود موسوم به یو ۱۱ رونمایی کرد که با توجه به مشخصات فنی و طراحی ظاهری خود توانست نظر خیلی‌ها را جلب کند. حالا خبری منتشر شده اســت که بر اساس آن، کدهای سیستمی موجود در گوشی یو ۱۱، به گوشی‌های سری پیکسل ۲ گوگل اشاره می‌کنند. این اطلاعات شایعه‌ی توسعه‌ی نسل جدید پرچم‌داران گوگل توسط اچ‌تی‌سی را تقویت می‌کند.

وبلاگ ژاپنی طرفدار اچ‌تی‌سی به نام HTC Soku توانسته اســت این اطلاعات را در نسخه‌ی تایوانی اچ‌تی‌سی یو ۱۱ به دست آورد. کدهای سیستمی پرچم‌دار اچ‌تی‌سی حاوی لیست دستگاه‌هایی هستند که این کمپانی تایوانی روی آن‌ها کار می‌کند و از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ بهره می‌برند. در این لیست می‌توان دو نام S2 و M2 را مشاهده کرد و پیش‌تر، نسل اول گوشی‌های پیکسل با دو نام S2 و M2 توسعه یافته بودند.

نسل اول گوشی‌های پیکسل گوگل نیز توسط اچ‌تی‌سی توسعه داده شده بود و با توجه به اطلاعات موجود احتمال دارد که گوگل برای بار دوم با کمپانی تایوانی قرارداد امضا کرده اســت. البته هیچ مدرکی مبنی بر صحت این ادعا وجود ندارد؛ ولی بد نیست اشاره کنیم پیش‌تر اعلام شده بود دستگاهی به نام Muskie که در AOSP رؤیت شده اســت و بعد از آن به دلیل محصولی بزرگ‌تر به نام taimen منتفی شد، همان پیکسل ۲ اســت. احتمال دارد Muskie یکی از همان گوشی‌های پیکسل باشد که اچ‌تی‌سی در این فهرست آورده اســت.

b2ecad9a 8f9e 4033 b851 2b15b1c37c65 منابعی در کدهای اچ‌ تی‌ سی یو 11 به گوشی پیکسل 2 گوگل اشاره دارند

تا امروز شایعات و گمانه‌زنی‌هایی در مورد گوشی Pixel 2 منتشر شده اســت و از ال‌جی به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان این گوشی یاد می‌شود. گزارشی که پیش‌تر منتشر شده بود، ال‌جی را به‌عنوان تولیدکننده‌ی دستگاه تایمن معرفی می‌کرد. البته عــکــس هـا رندر مختلفی تا امروز از طرح مفهومی پرچم‌داران جدید گوگل منتشر شده که هیچ‌کدام رسمی نیست.

با این وجود بر اساس نتایج موجود در بنچمارک‌ها، گفته می‌شود گوشی تایمن از یک پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ یا ۸۳۶ بهره خواهد برد.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته منابعی در کدهای اچ‌ تی‌ سی یو ۱۱ به گوشی پیکسل ۲ گوگل اشاره دارند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما