مشکلات سرعت کامپیوتر معمولا به همراه تعداد زیادی از مخاطبان کامپیوتر استفاده می شود. به تازگی، بسیاری از خوانندگان من در مورد عیب یابی دقیق سرعت کم کامپیوتر نوشت. من در حال حاضر ۲ راهنمایی ساده در مورد نحوه سریع کامپیوتر.

چه سرعت یک مشکل هست؟

۱٫ افتتاح این تیم هست که طول می کشد در سیستم تا زمانی. گاهی اوقات شما صبر کنید زیاد از ۵ یا ۱۰ دقیقه اگر شما سعی کنید به استفاده از رایانه های شخصی. این یک تجربه زیاد بد برای هر کاربر کامپیوتر هست.

۲٫ سرعت کامپیوتر خود را در حال اجرا هست به سرعت به مرگ. هر آنچه که شما انجام دهید، مانند گیم ها، پلن های کاربردی اجرا، جستجو در اینترنت و یا برای باز کردن فایل های آفیس، آن هست که توقف انجماد و مدت او را ملاقات کند، شما باید مجدد آن راه اندازی مجدد.

چگونه برای حل مشکلات به همراه سرعت از کامپیوتر شما؟

# ۱٫ غیر فعال کردن راه اندازی های غیر ضروری از این پلن ها بر روی سرعت اجرا. من فکر می کنم بسیاری از پلن های آنها را نصب وجود دارد. آیا می دانید چگونه بسیاری از پلن های شروع به طور خودکار زمانی که ویندوز شروع می شود؟ واقعیت این هست که بسیاری از فایل های اجرایی به طور خودکار اجرا زمانی که فشار سیستم. فقط پیدا کردن و غیر فعال کردن عملکرد از این نوع. پس از حذف از پلن های کاربردی راه اندازی، مشکلات شروع کرده اند سرعت کامپیوتر خود را بهبود بخشیده هست.

# ۲٫ بسیاری از سرعت کم علامتی PC و مشکلات به همراه سابقه مرتبط هست. هنگامی که شما نصب و یا حذف پلن ها، شما ویرایش رجیستری، و اجازه دهید کامپیوتر می شود ثبت نام نامعتبر هست و یا هیچ کدام. زیاد از حد بسیاری ورودی های نامعتبر رجیستری، به صورت حتم، باعث می شود که ترمز بر روی کامپیوتر شما. حتی اگر شما در اینترنت گشت و گذار، برخی از وب سایت مشکوک خطرناک slinking در کارخانه پلاگین بر روی کامپیوتر شما هست. به همین دلیل هست سرعت کامپیوتر ممکن هست احساس زیاد آهسته هست زمانی که شما یک وب سایت. ثبت نام کاملا بد ویرانگر. بنابراین بهتر به اسکن و خطا رجیستری تعمیر، سرعت عملکرد کامپیوتر خود را به همراه تعداد فزاینده ای از ابزارها برای کامپیوتر شما هست. بسیاری از اشتباهات از ابزار تعمیر را از کامپیوتر ایجاد مشکل به سرعت نجات و پازل بر روی کامپیوتر خود را تنها به همراه تعداد تصویر. به یاد داشته باشید که یک اصل حیاتی برای مدیریت کامپیوتر خود را مانند جدید – تنبل برای تعمیر و نگهداری منظم

اگر شما هنوز هم احساس می کنید مشکل به مقابله به همراه سرعت از کامپیوتر شما، من صادقانه توصیه شما برای دانلود برخی از ابزار برای شناسایی و ثبت نام خطاها در رجیستری از تعمیر معقول کامپیوتر شما. تعمیر کامپیوتر در بسیاری از هواپیماهای تعداد منظوره هست و شامل روش های به فروشگاه. بنابراین لازم نیست برای تعمیر مشکلات کامپیوتر دستی سرعت بخشیدن به.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما