FarmVille به کتاب – FarmVille به گیم اسرار

برای کتاب:
http://farmvebook.blogspot.com

مقدمه:

FarmVille به اسرار تسلط مزرعه ville به همراه FarmVille به گیم، کلاهبرداری، نکات

نهایی کشاورز به اشتراک می گذارد تاکتیکی راز
شما می توانید از نظر قانونی استفاده و تسلط راه خود را به بالا
از گیم، در حال رشد شما مزرعه به همراه سرعت نور
بدون استفاده از هک یا گیم …
۱۰۰٪ تضمینی – به همراه آخرین به روز رسانی

در اینجا اثبات هست. فقط بر روی دکمه گیم را ببینید که چگونه من بشود تا شخصیت من کلیک کنید بر روی فیلم زیر، آیا $ ۱،۰۰۰،۰۰۰ ویلا، اشباع من نقدی Farmville، کسب تن در هر روبان به علاوه از کاشت، لته مال و تراکتور و هنوز هم زیاد از $ ۴،۸۶۷،۴۵۶ نقدی چپ داشتند .. . و چگونه می توانید زیاد از حد!

عزیز آینده FarmVille به سرمایه دار خیلی حیاتی،

اگر شما مریض و خسته از در حال اجرا در اطراف کاملا شکست در حالی که بازیکنان دیگر انبارها و گلخانه و ویلا گران ترین هستید، این اطلاعات برای شما.

شما احتمالا همیشه فکر کرده اید که چرا شما می توانید نظر نمی رسد به عنوان پول زیادی و یا سطح بالا به همان سرعتی که دیگر بازیکنان در این گیم.

من به تعجب همین. من فکر کردم،

"کجا هستند این افراد پول اینقدر تند و سریع؟"

"آیا آنها آن را خرید و در Farmville؟"

"چیزی که آنها در حال رشد و فروش می شود؟"

بنابراین من مجموعه ای از برای جاسوسی بر روی همه بازیکن موفق من می توانم پیدا برای دیدن فقط آنچه را که آنها برای به دست آوردن تمام پول خود را و به سطح بالا خیلی سریع.

من ماه به همراه استفاده از تاکتیک خفا برای ردیابی بازیکنان سطح بالا در همه جا از انجمن به اضافه کردن آنها و بازدید از مزارع و تماس خود را صرف.

من کشف فقط آنچه در آن بود را به مقدار افراطی از money- آنها انجام می دهند و پس از آن بر روش خود را بهبود بخشیده خودم و حتی شیوه های جدیدی را شگفت آور سودآور هست.

آنها یک چیز مشکوک هرگز، که، تا زمانی که من شروع به ساختن پول زیاد از همه آنها … اگر آنها متوجه شدم که من در آنها- آنها از من متنفر حتی افزایش جاسوسی!

آنها فقط خندید به من!

من نه فقط در بازیکنان دیگر جاسوسی، اما من آنها بازجویی هست. هر زمان که من دیدم بازیکنان ثروتمند من آنها را به عنوان یک دوست اضافه کنید و حمله به یک گفتگو بنابراین من می تواند تمام اسرار خود را برای خودم یاد بگیرند.

واکنش از رایج ترین این بازیکنان در مورد چگونگی آن آسان بود به پول و چگونه مردم احمق برای انجام آن نه زیاد از حد بود خنده بود. بسیاری از آنها را به من اسرار خود را بگویید، اما به آرامی تعداد کمی از آنها آغاز شده به کرک و اجازه دهید من راهنمایی کمی در مورد آنچه که انجام انجام گرفت.

من شگفت زده انجام گرفت

استراتژی های خود را تا ابلهانه ساده من شگفت زده من از آنها تا به حال فکر اول، بسیاری از آنها پول به همراه پرورش و فروش محصولات آشکار در زمان انتخاب از روز ساخته شده بود.

بسیاری از آنها "راز" تکنیک برای تسلط بر گیم را به همراه افزایش تولید محصول و بهینه سازی طرح مزرعه بود.

(اگر شما مانند من هستید شما در حال رفتن به دمدمی مزاجی هنگامی که شما این تکنیک ها را یاد بگیرند!)

و این بچه ها هرگز گیاهان پژمرده یا تا به حال نیاز به فروش دارایی های خود را برای پول بود. آنها همیشه فقط می دانستم که چه کاری انجام دهید به لبه در گیم (باور من، آن چیزی هست که شما فکر می کنم نیست!)

برای کتاب:
http://farmvebook.blogspot.com

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما