به جهان مکعب نجات باغ وحش خوش آمدید – یک platformer گیم پازل عمل بسته بندی شده، قابل پخش به صورت رایگان.
سفری به ۶۰+ سطح و دریافت پاداش رایگان زمانی که شما کمک مادر پیگگی، مادر گربه، خرس مادر، مامان مرغ و مادر سگ نجات نوزادان خود را از گرگ و تله.
زیاد از ۳۰۰،۰۰۰ دانلود در سراسر جهان.

نجات نوزادان خود
* گیم به عنوان شجاع مادر پیگگی، مادر گربه، خرس مادر، مامان مرغ یا مادر سگ: استفاده از حیله گری و شوخ طبعی خود را برای نجات نوزادان خود را و راهنمای آنها را به همراه خیال آسوده از طریق ۶۰+ سطح پر از تله های خطرناک و فن آوری های باستانی مرموز.

غلبه بر خطرات
* پرش کردن منجنیق، خستگی راه رفتن از طریق گل و پیشدستی کردن گرگ بد بزرگ. کاوش در جزایر شناور و باز کردن اسرار خود را. مراقب باشید به تصویب زیاد از حد نزدیک به رودخانه ها می شود، در غیر این صورت شما می توانید از یکی از آنهایی که کمی خود را از دست!
به همراه استفاده از منجنیق به پرش زیاد از موانع و سوئیچ برای باز کردن زندان برای نجات نوزادان خود را. حرکت بلوک برای رسیدن به مناطق پنهان هست.

رقابت به همراه دوستان
* گیم در برابر پالس (PALS) خود را به که می تواند بسیاری از گوسفند، توله سگ، گربه، جوجه و یا خرس نوزاد را ذخیره کنید، جمع آوری بیشترین سیب و مسابقه به همراه زمان در هر سطح برای دریافت نجات باغ وحش امتیاز بالا.
نرم افزار نکته: جمع آوری تمام سیب و نجات نوزادان خود را در زمان به شما ۳ ستاره و پاداش رایگان کسب درآمد.

ایجاد سطوح خود را
* استفاده از ویرایشگر سطح ساخت برای سطح حماسی زیاد خود را و به اشتراک گذاری آن را به همراه جامعه نجات باغ وحش. ما حتی ممکن هست سطح خود را از ویژگی های. آسمان محدود هست!

بسیاری از شخصیت های
* تعویض تا ماجراجویی نجات باغ وحش خود را: گیم به عنوان مادر خوک، مادر مرغ، مادر گربه، خرس مادر و یا مادر سگ و دیدار به همراه تمام بچه شایان ستایش هست.

تغییر فصل
* محافظت از نوزادان خود را در تمام طول سال: فصل جدید به زودی برای نجات باغ وحش! لذت بردن از ماجراهای فصل تابستان و در طول کریسمس، گراش در کلاه کریسمس خود را قرار داده هست!

اجازه دهید به، دوستداران باغ وحش، گراش نیاز به کمک خود را.
خوش بگذره! الان گیم کن!

 چگونه به گیم
* نگه قسمت سمت چپ پایین صفحه نمایش برای کنترل مامان.
* راست بروید و در سمت چپ در بالای صفحه نمایش خود را به چرخش دوربین و کشف عناصر جدید بر روی نقشه.
* شیر بر روی دکمه اپل به مادر پرتاب سیب.
* شیر بر روی دکمه پرش را به مادر پرش.

مقایسه نمره خود را به همراه دوستان در رهبران

اگر شما لذت بردن نجات باغ وحش، لطفا به ما ترک یک بررسی. بررسی خود را به روز رسانی های آینده.
By Sandbox Global Company Limited

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما