کشف یک دنیای جدید از گیم یک نفره در این شکار گنج رایگان و سریع ء. کارت های گیم به سرعت به روشن عرشه کارت خود را در ۶۰ ثانیه به عنوان اکتشاف به شما منحصر به فرد از quests جزیره کارائیب، جمع آوری گنجینه و رقابت به همراه دوستان.

ستایش برای BLITZ گیم یک نفره

مجله پدر و مادر – "این گیم واقعا که کمی استراحت تکمیل هست"
"جذاب تعقیب و گریز، نمره بالا مبدل به عنوان یک گیم کلاسیک از کارت" – مک | زندگی
"یک گیم تکمیل را به گیم در برابر دوستان خود را" – رونمایی

در این ماجراجویی گیم یک نفره دریایی پر از شکار گنج و فتنه، به شما خرده ریز نادر و مرموز baubles کشف عنوان شما را به مناطق عجیب و غریب سفر و شرکت در یک داستان گسترده پر از شخصیت های سرگرم کننده زیراب. کارت های گیم سریع و نمره بزرگ به باز کردن دستاوردها و بالا رهبران، و سپس به اشتراک گذاری ثروت به همراه دوستان. شما یک نفره گیم هرگز مانند این – آن را سرگرم کننده، تجربه اجتماعی سریع!

شیرجه رفتن به این ویژگی های فوق العاده

سرعت بالا ملاقات مخاطرات بالا
گیم به تنهایی و یا به همراه دوستان در یک نسخه به سرعت گام از گیم کارت کلاسیک. استفاده از مجموعه ای از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع الهام گرفته از کارت و نمره پاداش بزرگ برای رگه برنده طولانی!

پیشرفت از طریق مأموریت های خلاقانه در سراسر یک نقشه دریایی
بادبان از طریق زیاد از ۱۲۵ ماموریت یک نفره منحصر به فرد هست که شما را به زیاد از ۴۵ سطح سرسبز و دوست داشتنی جزیره کارائیب، از جمله نقاط مانند ترینیداد، توباگو و سنت مارتین تنظیم کنید.

دستاوردهای شگفت انگیز و افزایش
لبریز گیم خود را به همراه انواع از افزایش برای ارسال نمرات خود را افزایش. در همین حال، باز کردن boatload از دستاوردهای در گیم از جمله جوایز برای دقت، رگه برنده، و نمرات بالا.

سرگرم کننده به همراه دوستان ماهی
دریافت به دانستن مروارید پری دریایی، اوتیس کرم، سوفی گربه ماهی، نوازش بیتی Blowfish و شخصیت های لذت افزایش به عنوان آنها شما را راهنمایی در ماجراهای خود را – و کمک به آنها تلاش برای متوقف کردن یک تبه کار مرموز تنها به پنجه شناخته شده هست.

گنجینه ای از گنجینه
جمع آوری صدها نفر از گنجینه های منحصر به فرد در سراسر ماجراهای زیراب خود را به کسب نقره ای و خرید افزایش که موجب افزایش گیم خود را.

یادداشت:
گیم برای آی پاد لمسی (نسل ۴) بهینه سازی شده هست و بهترین عملکرد را در iOS 7.1 و بالاتر.

شرایط استفاده از خدمات: http://www.ea.com/terms-of-service
حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی: http://www.ea.com/privacy-policy
گیم EULA: http://tos.ea.com/legalapp/mobileeula/US/en/GM/
مشاهده https://help.ea.com/ برای کمک و یا سوالات

اطلاعات حیاتی مصرف کننده: این پلن: شامل تبلیغات برای EA و شرکای آن. گردآوری اطلاعاتی طریق سوم فن آوری تجزیه و تحلیل حزب (خصوصی و سیاست کوکی برای جزئیات افزایش). EA ممکن هست ویژگی های آنلاین و خدمات پس از بازنشسته اطلاع ۳۰ روز ارسال شده در www.ea.com/1/service-updates. شامل لینک مستقیم به سایت های شبکه های اجتماعی در نظر گرفته برای مخاطب زیاد ۱۳؛ شامل لینک مستقیم به اینترنت می میباشد.

این پلن ارائه می دهد در پلن خریدهای. شما ممکن هست در پلن خرید به همراه استفاده از تنظیمات دستگاه خود را غیر فعال کنید. http://support.apple.com/kb/HT4213 برای اطلاعات افزایش ببینید.

© ۲۰۱۵ شرکت الکترونیک آرتز گیم یک نفره حمله رعد اسا یک علامت تجاری از شرکت الکترونیک آرتز هست

By PopCap

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما