این واقعا افتضاح هست برای دیدن یک طوفان از دسکتاپ پلن های کاربردی ضد نرم افزارهای جاسوسی دوری در حالی که فلش درایو نام نرم افزار سازگار U3 قابلیت در تعداد زیاد کم هستند. من فرض این وضعیت تا حدی برای ضد جاسوس-سرکش به همراه تنها دنبال به تقلید مرکز امنیت ویندوز مشروع طراحی اختصاص داده هست. به همراه این حال به همراه تمام دستگاه های USB U3 آن را دشوار هست به اجرای کد های مخرب را به صورت منظم به دلیل هکرها می خواهید نرم افزارهای جاسوسی لود شده در حافظه ویندوز هر بار کامپیوتر آغاز شده هست، که می تواند در صورت تضمین نمی توان به همراه یک پلن مبتنی بر درایو فلش. و برای مخاطبان PC آن را به مراتب آسان تر برای کنترل محتویات دیسک U3 خود را به خاطر پلن های کاربردی کاهش مجموعه ای برای اجرای خودکار در درج و فایل های به طور کلی زیاد کاهش واقع در چنین دستگاه های ذخیره سازی کوچک وجود دارد.

بنابراین به نظر من شگفت انگیز به یک حرفه ای قابل حمل ضد جاسوس افزار کدگذاری و تنها برای صاحبان خوشحال از U3 درایوهای قادر (مارک توسط PNY، Memorex به، SanDisk و دیگر سازندگان محبوب از دستگاه های ذخیره سازی قابل حمل) وارد شده هست. XoftSpy SE ضد جاسوسی در میان پلن های امنیتی ویندوز سازگار اولین بار طراحی شده برای درایوهای U3 بود، و یک ابزار زیاد مفید باقی می ماند تا به امروز، به همان اندازه توسط مخاطبان خانگی و تکنسین کامپیوتر تحسین هست. در زیر من را فقط به تعداد دلیل برای چنین نگرش به این نرم افزار کمی.
چه زیبایی از داشتن یک ضد جاسوس افزار لود شده بر روی درایو U3 فلش هست؟

۱٫ اگر شما تا به حال به استفاده از یک بوت CD-ROM به انجام برخی از وظایف تعمیر و نگهداری کامپیوتر (مانند حذف فایل های آلوده، تمیز کردن رجیستری، از بین بردن "خیره" فایل های که به سطل بازیافت را ترک کنید) و سپس شما باید بدانید چه مقدار زمان آن را به طول می کشد آماده سازی تمام فایل های لازم برای رایت، پس از آن روند ضبط یک سی دی، سپس راه اندازی مجدد کامپیوتر، پس از بارگذاری از روی CD های سوخته … و هر زمانی که شما نیاز به اجرای یک اسکن از یک CD-ROM، شما باید مجدد به دنبال مراحل و مجدد برای به روز رسانی آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار امضا. به همراه یک نسخه U3 از XoftSpy SE، طول می کشد حدود تعداد دقیقه برای وارد کردن درایو قابل حمل را به پورت USB، اجرای پلن XoftSpy، انجام به روز رسانی وب (اگر یک موجود وجود دارد) و شما آماده برای شروع اسکن هست. تعمیر و نگهداری کاملا رایگان بدون هیچ زحمتی!
۲٫ یک درایو U3 کوچک هست که قطعا آسوده تر به حمل، به علاوه آن می توانید انواع فایل ها را ذخیره، و به روز رسانی مشابه به همراه هر دیسک دشوار هست – از طریق مسنجر
۳٫ دوام. در حالی که آن را آسان به خراش سطح از یک سی دی هست، درایوهای فلش USB قابل اطمینان تر و محافظت در برابر آسیب های فیزیکی هست.
۴٫ قابل حمل XOFTspy SE اجرا می شود تحت رابط کاربری گرافیکی ویندوز عادی، بنابراین شما لازم نیست که به کار در محیط داس مانند حفظ پشتیبانی از ماوس. بزرگ برای مخاطبان کامپیوتر تازه کار!
۵٫ این یک پلن زیاد سبک وزن هست که کاهش از ۱۰ مگابایت از فضای طول می کشد در یک درایو USB (طوری که حتی به همراه U3 512 مگابایتی شما به همراه خیال آسوده می توانید XoftSpy به آن اضافه کنید) هست. نرم افزار دسکتاپ می توانید فضای تا ده برابر افزایش نیاز!
۶٫ XoftSpy را می توان در یک کامپیوتر به شدت توسط تروجان ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، کی لاگر ها و انواع جانوران مزاحم آسیب دیده را اجرا کنید. نرم افزار تشخیص و حذف همه آنها.
۷٫ یکی از ویژگی های بازیابی نگه می دارد که نسخه ی پشتیبان از فایل های آلوده و می توان برای برگرداندن عفونت درمان به حالت اصلی خود وجود دارد. بنابراین، تغییر رجیستری را می توان بازگشت هر زمان. بازگرداندن پروفایل برای هر کامپیوتر اسکن شده توسط XoftSpy ایجاد شده هست.

به همراه این حال، برخی از نقاط به یاد داشته باشید به دلیل آن هست که همیشه معقول برای استفاده وجود ندارد. قابل حمل XOFTspy می توانید در حالت Safe Mode اجرا شود، بنابراین شما باید قادر به ورود به ویندوز هست. اگر سیستم عامل نمی تواند در همه به خاطر ماژول نرم افزارهای جاسوسی به هم ریختن حافظه شروع شود، هیچ راه دیگری به جز دور بارگذاری نرم افزار های امنیتی از یک سی دی بوت وجود دارد. همچنین، در نظر گرفتن قیمت؛ برای ساخت یک سی دی بوت، به شما یک تنوع از نام نرم افزار امنیتی PC رایگان مانند AVG، ایست! سوپر ضد جاسوسی، نرم افزارهای جاسوسی بلستر، شرکت Lavasoft آگهی آگاه، مک آفی استینگر، و غیره اما اگر شما ارزش راحتی و سهولت استفاده، من توصیه انجام میدهند که شما یک نگاه hubpage XoftSpy را که در آن تجربه من به همراه این ضد جاسوس افزار را توضیح دهید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما