راهنمایی Farmville Tips and Tricks

آیا می خواهید بدانید که راز غالب بودن FarmVille چیست؟ اکثر مردم بر این باورند که این واقعا دشوار هست. شما در این تفکر درست می شوید. به همراه این حال، شما فقط تا حدی درست هست انجام این کار دشوار هست اگر هنوز راوی Farmville را نمی دانید. من دیده ام که ممکن هست همسایه ها روزی چندین مرتبه پرش کنند و بتوانند هر چیزی را در گیم بپردازند.

به نظر می رسد که این استراتژی ها توسط بازیکنان برتر Farmville مخفی نگه داشته می شود؛ زیرا آنها نمی خواهند که همه به عنوان نیکو، آنها هم هستند هفته گذشته من در نهایت یکی از این بازیکنان را دیدم که مایل به افشای اسرار خود بودند. نام او مت گیبس هست و من در انجمن دیدم که او بازیکن ۵ Farmville هست. من نمی دانم چه کسانی دیگر هستند، این همان چیزی هست که انجمن گفت. شما خوشحال خواهید انجام گرفت که بدانید که مخفی هیچ پلن یا چیزی را که ممنوع می شود را شامل نمی شود.

برای یادگیری هر تعداد، من مجبور شدم راهنمای آنلاین خود را خریداری کنم. اگر شما آن را چک کنید، نسخه ۳۷ دلار را توصیه میکنم زیرا Farmville Autopilot INSANE هست. این چیزی هست که واقعا ارزش تمام پول دارد. راهنمای Farmville سریع رشد خود را به همراه بسیاری از کلاهبرداری و راهنمایی های Farmville بزرگ پر می شود که زیاد آسان تر برای سطح و تسلط Farmville پر شده هست.

هنگامی که شما خرید راهنمای، اطمینان حاصل کنید که شما واقعا دنبال چه مت می گوید. انتظار نداشته باشید که یک بازیکن بهتر از خرید این هدایت میباشد. شما واقعا باید آنچه را که می گویند انجام دهید. شما می توانید به او اعتماد کنید، او آقا هوشمند هست و او به وضوح می داند که در مورد FarmVille.

یکی از مفیدترین نکات در راهنمای مربوط به کاشت محصولات هست. من نمی توانم آن را در اینجا به اشتراک بگذارم زیرا نمی خواهم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خودم شکایت کنم. همچنین برخی نکات واقعا مفید در مورد برداشت محصول خود را سریعتر وجود دارد و حتی نشان می دهد که چگونه از یک پلن حقوقی استفاده کنید تا بتوانید در مزرعه ۲۲×۲۲ فقط ۵ دقیقه درختکاری، کاشت و برداشت داشته باشید. فکر کنید که چقدر طول می کشد تا این کار را در مزرعه خود انجام دهید. زمان صرفه جویی تنها از این یک نکته به تنهایی ارزش خرید راهنمای.

لطفا دوستان خود را در مورد راهنمای را بگویید هر تعداد، سعی کنید آن را راز نگه دارید. اگر همه این را می دانستند و به همراه ما همخوانی داشتند، خوردیم. به همراه این حال، زمانی که راهنمایم را خریدم، تنها ۲۹ نسخه وجود داشت. من مطمئن هستم که در حال حاضر حتی کاهش هست. شما می توانید راهنمایی استراتژی راهنمای فارمینو را به همراه کلیک بر روی لینک پیدا کنید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما