این نیکو پلن سوئیچ متصل: سوئیچ در جیب شما

پلن سوئیچ متصل نیکو تبدیل گوشی های هوشمند خود را به یک کنترل از راه دور. شما می توانید تمام منابع نور در ارتباط به همراه سوئیچ بی سیم نیکو به همراه توجه به پروتکل Easywave، هر کجا که شما اتفاق می افتد به کار گیرند. شما می توانید آنها را به نوبه خود بر روی نور در اتاق نشیمن خود را به همراه گوشی های هوشمند خود در حالی که شما هنوز هم به همراه بهره گیری از شام خود را در یک رستوران استفاده کنید. به همراه این کار آن به نظر می رسد مثل شما در خانه هستید. یا سوئیچ در روشنایی باغ به همراه تایم هوشمند خود را در حالی که شما در جاده هستید.
گسترش و کرکره رول به پایین و پرده خورشید نزدیک، تغییر و پریزها روشن یا خاموش – که همچنین می تواند به همراه نرم افزار سوئیچ متصل شود. امکانات بی پایان هستند. به همین دلیل هست رابط کاربر پسند مروری وضعیت معقول فراهم می کند. این نرم افزار زیاد آسان برای استفاده. به عنوان به عنوان تغییر نور روشن و خاموش آسان هست.

نیکو سوئیچ متصل در بلژیک، هلند، فرانسه و اسلواکی در دسترس هست.
چه چیزی نیاز دارید؟

دروازه: از لینک ضروری
دروازه از لینک ضروری بین سوئیچ های بی سیم و پلن سوئیچ متصل هست. این هست که به شبکه به همراه استفاده از کابل UTP، که پس از آن باعث می شود که یک ارتباط امن به همراه اینترنت (۴G، ۳G، GPRS و یا یک کانون وای فای) متصل می شود. این به این معنی هست که پلن گوشی های هوشمند همیشه به روز و آماده برای استفاده هست.

سوئیچ های بی سیم: چوب آنها را به یک دیوار و آنها آماده
گسترش کابل کشی برق و سنتی، به معنی کار سنگ تراشی مخرب هست. هر کس به همراه سوئیچ بی سیم نیکو آشنا، می داند می توان آن را متفاوت انجام می شود. شما می توانید چوب، پیچ و یا آنها را در هر نقطه.
حتی به عنوان جایگزینی سوئیچ های موجود، به عنوان مثال، که یکی نور در پشت گنجه.
بدون حفاری و یا هدایت شما می توانید یک نگاه و احساس یکنواخت ایجاد، به طور تکمیل در خط به همراه پریزهای خود، سوئیچ ها و اتصالات تلویزیون به عنوان تمام توابع در اتمام نیکو جذاب در دسترس هستند.
راه حل نیکو بیسیم برای نوسازی مشتریان به دنبال راه حل های هوشمند ساده، در عین حال قوی هستند.

گیرنده های بی سیم: بسیاری از انواع
گیرنده های بی سیم کنترل دستگاه های و یا لامپ های آخرین لینک در نیکو زنجیره سوئیچ متصل هستند. آنها سوئیچ چراغ های خود را روشن و خاموش، کرکره باز و بسته رول به پایین و سوئیچ پریزهای خود را روشن و خاموش.
مدل برای خیط و پیت کردن نصب ویندوز، برای تابلو برق، برای پلن های کاربردی در فضای باز و در پریز برق وجود دارد.

وب پورتال: همه زحمت مرتبط
به پلن دکمه به همراه استفاده از دروازه، نصب می رود به myconnectedswitch.niko.eu صفحه وب و ایجاد یک حساب کاربری به همراه استفاده از نام مشتری. کاربر یک تایید ایمیل دریافت خواهید انجام. این ایمیل شامل تمام اطلاعات در اصلاح ورود و رمز عبور پس از پیکربندی.

به عنوان آخرین مرحله، دانلود نرم افزار نیکو سوئیچ متصل رایگان در فروشگاه App. می توان آن را بر روی آی فون، iPad و حتی اپل دیده بان نصب شده هست. باز کردن پلن و اتصال آن به حساب که در webportal ساخته شده هست. این نرم افزار نیاز به در iOS 9 و یا بعد.

به همراه دانلود پلن های iOS برای نیکو سوئیچ متصل شده، شما شرایط و ضوابط از نرم افزار که شما می توانید در www.niko.eu در زیر "حریم خصوصی حقوقی و" پیدا بپذیرید.

By Niko n.v.

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما