کشتی نام تجاری منحصر به فرد انقلاب از خشونت در نهایت به پایان می رسد تا جایی که به آن تعلق – پشت میله های زندان! ایجاد اهل بیت خود و تلاش برای زنده ماندن در زندان که در آن هر جمله "مرگ" جمله است. شانه های ماساژ با تا ۱۰۰ زندانیان در یک مرکز آلاینده از ۱۲ مناطق منحصر به فرد، هر پر از مبلمان کاملا تعاملی و غرفه. علاوه یک زندگی فراتر از دروازه جمعیتی از غیر نظامیان واقعی، با نگهبانان اجرای ده ها تن از قوانین مختلف برای نگه داشتن شما به عنوان دور از آن را به عنوان امکان پذیر است.

هر روز، شما را پیدا خواهد کرد حالت سلامت و روان خود را به انقراض است. که آن هم یک راه خوب برای عبور زمان – هر دو را می توان با خواب دوباره بازسازی شد. شما همیشه نمی مجاز به خواب، هر چند، تا مصرف مواد غذایی و نوشیدنی پل فاصله. این، همراه با بسیاری از فعالیت های دیگر مانند خواندن یا تماشای تلویزیون، همچنین می توانید به بهبود وضعیت روانی شما کمک کند. اگر شما "از دست دادن ذهن خود را" شما به طور موقت خواهد از دست دادن کنترل شخصیت خود را – و تقریبا به طور قطع به دردسر!

شخصیت خود را نیز دارای مجموعه ای از ویژگی های است که شما را به چالش کشیده بهبود:
– قدرت نشان می دهد که چقدر آسیب شما می توانید وارد و یا جذب می کند. شما می توانید آن را با مبارزه یا بلند کردن وزنه را بهبود بخشد.
– چابکی تعیین میکند که چگونه سریع شما حرکت می کند. شما می توانید آن را آهسته دویدن در حیاط و یا به ثمر رساند سبد را بهبود بخشد.
– عقل نشان دهنده دانش خود را – از جمله مبارزه با مهارت های از قبیل شمارنده. شما می توانید آن را با خواندن کتاب را بهبود بخشد.
– اعتبار این است که چگونه زندانیان بسیار دیگر شما احترام بگذارند. می توان آن را با انجام وظایف و یا تهدید آمیز دیگر بهبود یافته است.

آیا شما برای آن کار با یک جارو، اقلام تجاری در یک سود، و یا اجرا با یک باند – همچنین فرصت هایی را برای کسب درآمد وجود دارد. داشتن پول را افزایش می دهد فرصت های خود را به گریس چرخ و زندگی خود را در داخل آسان تر است.

شما ممکن است دریابید که شما نیاز به رفتن به توالت از زمان به زمان، که در این صورت شما باید به حمام نژاد! متناوبا، شما می تواند یک توالت به نشستن بر روی و یا گرفتن برخی کاغذ توالت به فراغت خجالت خود را پیدا کنید. عدم انجام این کار خواهد اعتبار خود و وضعیت روانی آسیب برساند.

من تاسف است که بیشتر به این بازی نسبت به من همیشه اینجا می تواند توضیح دهد که وجود دارد، بنابراین من امیدوارم که شما لذت بردن از برخی از چیزهایی بدانند را برای خودتان!

ارتقا به "VIP" به لذت بردن از تجربه کامل و بدون تبلیغات – به علاوه دسترسی به ویرایشگر است که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن شخصیت خود و هر.

کنترل های اولیه:
(* نگاه برای آموزش در بازی واقعی)
A = حمله (خود را در آن به پا زدن، با یک جهت به پانچ)
G = دست و پنجه نرم / سلاح پرتاب
R = اجرای
P = وانت / قطره
T = طعنه زدن (تعامل با غرفه های دستی)

کنترل های دیگر
– حمله و مطبوعات اجرا با هم به راه اندازی یک حمله قدرتمند است.
– هر دکمه با هر جهت (یا هیچ کدام) در یک گلاویز را به دنبال حرکت های مختلف.
– اجرای پرس و انتخاب کنید تا با هم به آتش زدن به یک جسم کوچک (پس از آن که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به آتش زدن به یک شیء بزرگ).
– لمس ساعت به مکث بازی و مطرح کردن گزینه به خروج.
– لمس هر حباب سخنرانی که از طریق مکالمات سرعت.

کارایی
– اگر دستگاه خود را پیدا کنید در تلاش برای نمایش بسیاری از شخصیت ها، با توجه نگه داشتن "جمعیت" گزینه کم است.
– "افزایش سرعت نرخ فریم" خواب خواهد عملکرد خوب در نرخ فریم به طور پیش فرض است.
– سر به "نمایش" گزینه به تن کردن ویژگی های دیگر.

By MDickie Limited

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما