در اینجا چند راهنمایی DCUO که شما می توانید برای شروع بازی بازی استفاده کنید. من قصد دارم به بیش از فقط چند چیز است که می تواند به شما کمک کند، و همچنین به عنوان یک زوج افکار که من فکر می کنم شما باید با شما به اطمینان حاصل شود که بازی باقی می ماند سرگرم کننده است. از آنجا که اگر بازی متوقف می شود سرگرم کننده بودن، سپس شما احتمالا متوقف کردن بازی!

انتخاب یک کلاس که شما واقعا مانند

یکی از بزرگترین مشکلات من را دیده اند مردم این است که آنها یک کلاس به شدت انتخاب کنید چرا که در بسیاری از وزوز در اطراف آن وجود دارد. هنگامی که این اتفاق می افتد شما به پایان خواهد نمی دانستند که آیا شما واقعا مانند کلاس. هر کلاس متفاوت است بر اساس مکانیک و چگونه آنها را ایفا کرده است، بنابراین اگر شما خودتان بازی و یا با یکی که شما واقعا مثل بیش از حد پس از آن چیز نمی خواهد به خوبی آشکار نیست گیر کرده است.

بدانید تمام توانایی های خود را – و دشمنان خود را

اگر شما نمی دانید که چه شما می توانید با شخصیت خود را انجام دهید و سپس شما را به عنوان خوب به عنوان مرده است. بهترین نکته تنها من می توانم شما را است به یاد بگیرند که چه مهارت شما، و یاد بگیرند زمانی که شما باید از آنها استفاده کنید. در یک وضعیت مطلوب شما قادر به خود زنده نگه دارید و انجام بسیاری از آسیب حالی که قادر به حفظ کنترل کامل از وضعیت خواهد بود. مطمئن شوید، آن است که همیشه مثل این، اما داشتن یک ایده خوب از چه کاری انجام دهید در زمان مناسب خواهد قابل ملاحظه آن را بهبود بخشد.

همچنین، به عنوان خوب به عنوان آن است که بدانیم چه توانایی های خود را، به همان اندازه مهم است که بدانید چه دشمنان خود را می توانید انجام دهید. من صحبت کردن در در PVP و PVE (بازیکن در برابر بازیکن، بازیکن و در مقابل محیط زیست.) شما باید به آنچه آنها می توانید به منظور کار را برای شما به زمانی که برای واکنش نشان می دهند، و آنچه برای مقابله با اثرات خود را با.

با استفاده از یک راهنمای گام به گام برای کمک به شخصیت خود را برای رسیدن به بالا

اتمام این بالا راهنمای شکاف اینجا به شما کمک تسلط DC جهان آنلاین.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما