اگر شما به دنبال برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین ۱ دریل بسکتبال فرد [! پس از آن شما به سادگی باید بیش از اطلاعات است که به دنبال نگاه – آن بدون شک همه چیز در مورد بازی بسکتبال می دانید که در تبدیل. اگر ما به شما گفت که شما می توانید مهارت های خود را در بازی توسط عظیم ۳۰٪ را بهبود بخشد؟ و این همه نیست، این می تواند از طریق تمرین های خاص بر روی کامپیوتر شخصی خود را به دست آورد. حتی اگر شما اعتقادی هستند، و یا ممکن است فکر می کنم آن را فقط ممکن نیست، مطالعه چند پاراگراف بعدی – آن است که به شما مبهوت

قبل از اینکه وارد جزئیات دریافت، لازم است برای درک یک واقعیت اساسی اما مهم – با ورزش بسکتبال آن را فقط یک پرسش که چه کسی سریعتر اجرا می شود و یا جهش بالاتر، آن را نیز یک ماده از تصمیم گیری و اجتناب از اشتباهات غیر ضروری در دادگاه. توانایی پیش بینی حرکت حریف خود را، و یا به زمانی که برای تصویب رسید، زمانی برای دریبل، و هنگامی که به ساقه است، به توانایی های شناختی و یا فکر شما مرتبط است، و یا به عبارت ساده: مهارت های مغز. اکثر ورزشکاران از دیدگاه نادرست از این توانایی به عنوان هدیه ذاتی، یا ذاتی است، اما حقیقت این است که آنها نه لزوما استعداد ذاتی، اما در واقع مهارت های شناختی هر کسی می تواند به دست آوردن است.

این درست اگر آن اتفاق می افتد که شما فقط در مورد بهترین دریل بسکتبال ۱ نفر علاقه مند هستند، یا اینکه آیا شما یک بازیکن بسکتبال در دبیرستان، دبیرستان، یا کالج – شما می به طور چشمگیری بهبود توانایی خود را به بازی یک بازی رقابتی با استفاده از این راه حل آموزش مغز است. یک گروه از متخصصان یک راه حل تخصصی کمک می کند که شما را به انجام درست آن را توسعه داده است. آن را در یک ویدیو تاسیس "بازی"، و کاربر به سادگی به "بازی" آن را برای یک ساعت و نیم یا کمتر، فقط یک یا دو بار در هفته، برای تنها چند هفته – نتایج شگفت انگیز است. مربیان سر از همه در سراسر کشور، از جمله ممفیس، UCONN، و دیگران، بهبود چشمگیر بعد از یک در یکی از جلسات مربیگری با بازیکنان، و حتی کل تیم، با این برنامه بسیار عالی گزارش شده است.

قبل از انجام تحقیقات بیشتر در مورد بهترین دریل بسکتبال ۱ نفر ، ممکن است سعی کنید این "سلاح مخفی" توسط خودتان. مثل رویای تبدیل شدن به یک بازیکن بسکتبال غالب و موفق را برای بسیاری از بازیکنان با انگیزه به نظر می رسد هرگز realer یا قابل دسترسی شده است؛ بازیکنان که این نرم افزار در مهارت های خود را گفت: از بهبود قابل ملاحظه ای را تنها با چند هفته مورد آزمایش قرار "بازی".

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما