داشتن مشکلات دوباره؟ این بار با حل آن را با: چوب دوم: گوشت و خون خرید راهنمای استراتژی
منتشر شد ۲۰۱۰ اکتبر ۱۹ و در دسترس در PS3 و ایکس باکس ۳۶۰، علاوه بر هیجان انگیز به حق رای دادن و یک داستان جدید و کامل، به دنبال با شخصیت را دیدم . آن را توسعه داده و منتشر شده توسط کونامی است. رتبه ها در انتظار در حال حاضر در این عنوان در زمان نوشتن این مقاله. برای تمام اسرار و چگونه به تصویب تمام پازل و ماموریت با اسپویلر ما خرید رایگان از لینک کلیک کنید. چوب دوم: گوشت و خرید خون: گوشت و خون خرید

در اینجا یک چوب مفید دوم است. اره کامل دوم: گوشت و خون خرید راهنمای بازیکنان را از طریق تمام فصل، نشان می دهد تاکتیک های مبارزه، و می دهد یک راهنمای دقیق برای حل ماموریت های دشوار توبین بل. این چوب دوم: گوشت و خون خرید است برای ایکس باکس ۳۶۰، و ترسناک PS3 بازی ماجراجویی از کونامی است. با تشکر برای خواندن و کلیک بر روی لینک بازیهای رایانهای وب سایت ارائه شده در زیر برای خرید.
اره دوم: گوشت و خون راهنمای استراتژی پیاده روی از طریق

برخورد رسمی در بازی بازیکنان در بازی کونامی شب ۲۰۱۰ توسط یک تبلیغی و جزئیات همراه پس از اشاره شده است. مطلع هر و همه استراتژی بازی کمک و چوب دوم: گوشت و خون خرید راهنماهای از GameGuideDog.Com و هر گونه خرید دیگر شما هرگز نیاز دارید!

این تبلیغی به تصویر کشیده منبت کاری اره مویی ابراز بیش از یک مرد بدون علامت در "دام ونوس مگس" gouguing چشم خود را برای بازیابی یک استراتژیک به جای شکست خورده و کشته میشوند. در رویداد مطبوعاتی همان، جزئیات و همچنین تنظیم جدید شامل چوب II و III چوب و همچنین داستان حیاتی پسر و شخصیت دیوید باشگاه مایکل بررسی مرگ او و مواجهه منبت کاری اره مویی در طول راه به دنبال. مارتین اشنایدر، بازاریابی اروپا و روابط عمومی مدیرعامل برای کونامی، تأیید کرد که "قبلی برخورد را دیدم ویدیو داد ترس و وحشت پر طرفداران و بازی بازیکنان یک خروجی جدید برای پیشبرد سبک های مورد علاقه خود را، اما آنها را ترک قصد دارند بیشتر است. چوب ۲ این کار را برای آنها فراهم کند اما یک تجربه پر زحمت برای آنچه شما بوده ام در حسرت! انجام ما تعامل تاسیس با Lionsgate ما اجازه می دهد تا برای پیشبرد ترور بقا سبک پر شده است، دادن شرکت کنندگان راهنمای استراتژی کامل با تمام شدید grotesqueness چوب جهان آن است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما