مشکل با کامپیوتر شما هرگز یک اتفاق خوش آمدید، و هنگامی که شما یک فایل exe pctssvc را دریافت کنید! مشکل شما ممکن است بدانید چه کاری انجام دهید. با این حال، صرف چند دقیقه به این مقاله و من به برخی از اطلاعات مفید است که به شما این قابلیت را برای جلوگیری از این مشکلات از وقوع را به اشتراک بگذارید.

این معمول است که این اشتباهات به دلیل یک مشکل با رجیستری سیستم شما هستند – این نرم افزار است که اجازه می دهد تا پنجره برای پیگیری از نرم افزار و لوازم جانبی مختلف به عنوان شما نصب، بروز رسانی و یا حذف آنها را از سیستم شما است. اگر دوست دارید کاربر به طور متوسط، شما دائما با اضافه کردن برنامه های کاربردی نرم افزار های جدید، و آن را غیر معمول برای مواجهه با یک نصب و راه اندازی بد / حذف از زمان به زمان نیست؛ این می تواند گاهی اوقات در یک سطح مطلوب کمتر، و خطاهای دیگر باعث می شود که به ظاهر از یک مشکل EXE pctssvc، عملکرد سیستم شما.

آنچه که ممکن است اتفاق می افتد این است که بخش های مختلف رجیستری کامپیوتر را تبدیل به 'آلوده' در برخی از راه، و در نتیجه برنامه های ویندوز عدم زمانی که سعی در کار یک یا چند تا از برنامه های خود. وقتی رخ می دهد، 'تف پنجره های این پیغام خطا پنجره (در بهترین حالت …). به هر حال، شما لازم نیست که در مورد آن نگران باشید، به عنوان ما به شما پیش از آن که این مشکل معمولا قادر به تعمیر کرد.

قبل از در نظر گرفتن مسیر گران با تماس تکنسین های حرفه ای، و یا سعی کنید به احمق اطراف با رجیستری آسیب دیده را بدون کمک – صبر کنید! شما خودتان را در واقع قادر به تعمیر یک مشکل pctssvc EXE ؛ حتی در مورد شما فاقد دانش فنی، شما می توانید استفاده از ابزار رجیستری تعمیر تخصصی است که به سرعت برای خطاهای رجیستری را جستجو و سپس به طور خودکار آنها را تعمیر برای شما. بهترین نمونه از این برنامه ها مفید به شما اجازه استفاده از ابزار به جستجو و تعمیر بدون هیچ هزینه، بنابراین هیچ دلیلی برای دانلود نیست چنین ابزاری و خودتان ببینید که چگونه ساده آن این است که از کسانی که اشتباهات شر وجود دارد؛ در دقیقه یا دو آن طول می کشد برای دانلود ابزار و شروع به اسکن، شما می توانید می گویند: "خداحافظی به تمام اشتباهات نگران کننده و وقت تلف.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما