هنر و صنعت آن، ساخت آن را، آن را منفجر. به اشتراک گذاری تولیدات خود را آنلاین، و یا دانلود هزاران نفر از کلمات در KB جامعه. ضبط گیم پلی خود را، شامل بادامک صورت خود را و آپلود به YouTube و یا Everyplay. پوست شخصیت خود را با پوسته های سفارشی و به چالش کشیدن دوستان خود را به deathmatch با راکت مخرب، لیزر و شمشیر.

Kidblock است: ساختمان، کاوش، به اشتراک گذاری جهان، چند نفره، پوسته های سفارشی، اوباش، راکت انداز، لیزر، تی ان تی، شمشیر، گر چه هنر، معدن، کشاورزی، حفاظت، ضبط گیم پلی و خیلی بیشتر!

سعی کنید از جدید برنامه Kidblock ساز ما برای ایجاد پوسته های سفارشی خود را برای Kidblock.

چند نفره DEATHMATCH، خلاق، و حالت های بقا از طریق مرکز بازی. فقط دوستان خود را دعوت!

ایجاد و کشف دنیای خود را. انتخاب و دانلود هزاران نفر از دنیاهای ایجاد شده توسط بازیکنان در Kidblock جامعه. ضبط فیلم های گیم پلی خود را و به اشتراک گذاری آنها را بر روی یوتیوب، فیس بوک و توییتر است.

معدن، ساخت سلاح، مزرعه، ابزار صنایع دستی، ساخت، و نبرد. جستجو برای الماس، کشف غارها و در جهان منحصر به فرد است که متناسب با در جیب شما دست داده است. مبارزه با دشمنان است که از زمین تخم ریزی. این نسخه جیب همیشه در حال تغییر، در حال رشد و حرکت شما به عنوان معدن، صنایع دستی و ساخت هر مورد نظر شما. بهترین از همه، این برنامه رایگان! به ما کمک کنید Kidblock جهان شما همیشه می خواستم. ارسال ایده های خود را، به دوستان خود و نگه داشتن بازی در حالی که ما نگه داشتن ساختمان جهان را به خود.

به اشتراک گذاری تولیدات خود را در Kidblock جامعه. آپلود و دانلود جهان، دریافت رتبه بندی و نظرات.

دو حالت:
بقا – گرسنگی، اوباش
خلاق – منابع نامحدود

استفاده از این کد در بقا را به گرفتن اقلام رایگان:
freesword – 1 شمشیر الماس رایگان
pocketchange – 500 اعتبار رایگان
pewpew – 1 بلستر رایگان
iseeyou – 10 مین های زمینی رایگان
عالی – ۱۰ بلوک های TNT رایگان

کد های جدید هر آخر هفته در صفحه فیس بوک ما:
https://facebook.com/kidblockapp

سعی کنید این دانه ها بزرگ در هنگام ایجاد یک جهان جدید:
شیرین
مهارت
خانه
من به من
نرم افزار رایگان

فراموش نکنید که به ما می دهد بازخورد ما می دانیم چه نوع بلوک، اقلام، دشمنان و حیوانات شما می خواهم به Kidblock اضافه شده است. ما همیشه در حال گسترش جهان را به خود!

ارتباط با ما در توییتر اگر شما یک سوال:
kidblockapp

لطفا توجه داشته باشید: Kidblock رایگان بازی است، با این حال موارد را در بازی است که می تواند با پول واقعی خریداری شده وجود دارد. اگر می خواهید مطمئن شوید که خرید با پول واقعی اتفاق نمی افتد، لطفا غیر فعال کردن در برنامه خریدهای در تنظیمات دستگاه شما است.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید:
http://www.kidblockapp.com

By Micah Lansing

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما